Akademia

 • Dział
  Wątki
  Posty
  Ostatni post
 • Akademia Shinobi
  Obrazek
  W tym miejscu zwykłe dzieciaki szkolone są na przyszłych obrońców swojej wioski. Uzyskują tu podstawową wiedzę na temat zasad panujących wśród shinobi, zdolności wykorzystywania chakry czy walki wręcz. Wiedza ta pozwala im w przyszłości na dalszy rozwój, szkolenie zaś kończy się awansem na Genina - najniższy poziom shinobi.

  Akademia na tym forum jest samodzielna. Wystarczy napisać post w odpowiednim temacie, wg poniższych zasad, by awansować na rangę Genina.
  •W temacie można napisać maksymalnie jeden post.
  •Wymagane minimum, by ukończyć akademię należy wybrać co najmniej trzy techniki ninjutsu rangi E.


  Uwaga! Za opanowane techniki dla zachowania zgodności w temacie PN gracz otrzymuje wymaganą do opanowania jutsu ilość punktów nauki, automatycznie wydaną na szkolenie jakie opisał gracz w tym dziale. Gracz musi w swoim temacie PN opisać przychód punktów nauki a następnie oznaczyć ich wydanie na opanowaną zdolność. Analogicznie postępujemy w przypadku PD - gracz po otwarciu dziedziny w dōjō musi w swoim temacie punktów doświadczenia napisać ich przychód a następnie wydać je na otwarcie określonej dziedziny.


  Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny
  1 Wątki
  50 Posty
  Ostatni post Akademia
  przez Uchiha Miyuki Zobacz najnowszy post
  16 cze 2019, o 01:53
 • Dōjō
  Obrazek
  Szkolenie tu podejmują przyszli samurajowie. Uczą się tu podstaw zdolności sztuk walki, oraz rozwijają swoje ciało.

  Dōjō tak jak akademia na tym forum jest samodzielne. Wystarczy napisać post w odpowiednim temacie, wg poniższych zasad, by awansować na rangę Senshi.
  •W temacie można napisać maksymalnie jeden post.
  •Wymagane minimum, by ukończyć akademię to otwarcie trzech atrybutów i jednej dziedziny na rangę D.


  Uwaga! Podczas opanowywania technik dla zachowania zgodności w temacie PN gracz otrzymuje wymaganą do opanowania stylu walki ilość punktów nauki, automatycznie wydaną na szkolenie jakie opisał gracz w tym dziale. Gracz musi w swoim temacie PN opisać przychód punktów nauki a następnie oznaczyć ich wydanie na opanowaną zdolność. Analogicznie postępujemy w przypadku PD - gracz po otwarciu dziedziny w dōjō musi w swoim temacie punktów doświadczenia napisać ich przychód a następnie wydać je na otwarcie określonej dziedziny.

  Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny
  1 Wątki
  3 Posty
  Ostatni post Dōjō
  przez Yukisora Kagetsuna Zobacz najnowszy post
  29 kwi 2019, o 22:25

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników