Klif

Sunagakure no Sato jest wioską ukrytą wśród nielicznych skał pustyń Kraju Wiatru. To jedna z pięciu głównych wiosek shinobi. Dzięki swojemu położeniu jest prawie nie do zdobycia bez ataku powietrznego. Pod dowództwem Kazekage walczy wielu potężnych shinobi jak marionetkarze, medycy czy nieliczni członkowie klanów.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Klif

Postprzez Sabaku no Yuno » 18 lip 2015, o 17:16

Obrazek

Ranga: Jiyūjin

Re: Klif

Postprzez Sabaku no Yuno » 18 lip 2015, o 17:50

Jak zwykle, po ciężki treningu pora na odpoczynek. Nie byłam już głodna, więc postanowiłam trochę odpocząć w samotność. Ostatnie, dni nie należały do moich najlepszych. Czułam że muszę, stać się silniejsza jeśli chce spełnić swoje cele. Jednak ciągłe, treningi w samotność nie dają, oczekiwanych rezultatów. Lecz na razie, chmury które tak ładnie zdobiły niebo, było bardziej ciekawe niż rozmyślanie o potędze. Dlatego, skupiłam się na nich i nie obserwowałem co się dzieje koło mnie, przecież rzadko ktoś chodzi po tych klifach. Słońce, powoli zaczynało mnie denerwować jednak już się do tego przyzwyczaiłam, w końcu mieszkam na pustyni.

Postprzez Mutō Mort » 19 lip 2015, o 21:01

Mort przechadzał się po skalnej osłonie wioski gdy zobaczył jedną z kunoichi. Postanowił podejść i zagadać. Zastanawiało go, jakimi zdolnościami dysponuje. Jego zmartwienia mogły mieć spory wpływ na niektórych mieszkańców Suny.
Zbliżył się, poruszając się po mackach. Nie budził podejrzeń, Viraru był pomniejszony odsłaniając ludzkie ciało a jako Kazekage występował Kaguro.
-Witaj, bez misji czy treningów, nie nudzi ci się siedzenie tu na skałach?
ObrazekObrazek
Obrazek

Mort Theme: 1
Viraru Theme: 1
Kaguro Theme: 1

Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kage
Specjalna Ranga: Kugutsu Butai

Postprzez Sabaku no Yuno » 19 lip 2015, o 21:30

Siedziałam, sobie spokojnie na klifach rozmyślając o wszystkim, gdy nagle z tego błogiego stanu wyrwał mnie głos pewnego mężczyzny. Szybko odwróciłam się w jego stronę, pierwszy raz go wiedzę. Ciekawe kto to, mam nadzieje że nie kolejny, zboczeniec. Uśmiechnęłam się, i powiedziałam -Właśnie, przyszłam odpoczywać i pomyśleć po treningu. W końcu nie samym treningiem człowiek żyje. Po czym wstałam, by dokładniej przyglądnąć się mojemu rozmówcy. Po chwili znowu zaczęłam rozmowę -Tak w ogóle, to wypadało by się przedstawić. Nazywam się Sabaku no Yuno a pan. Jestem strasznie zainteresowana, kim jest mój nowy znajomy.

Postprzez Mutō Mort » 19 lip 2015, o 23:03

Przez chwilę zastanawiał się co to za dziwny dodatek do imienia, a pan. Po chwili dotarło do niego, że dziewczyna chciała go zapytać o jego własne imię. Pan? Może to przez ten mundur Jonina.
-Jestem Mort. Jesteś z tych od piasku?
Tak jak się zastanawiał, zdolność wykorzystująca pustynię. Mimo, że Suna posiadała wielu shinobi tylko nieliczni jednak korzystali z największego atutu wioski, piasku. Zastanawiające jednak ograniczenie, choć i na terenach innych krain radzili sobie tacy shinobi.
ObrazekObrazek
Obrazek

Postprzez Sabaku no Yuno » 20 lip 2015, o 15:33

No a więc chłopak mi zdradził, swoje imię. Mort, ciekawe pierwszy raz, spotykam kogoś o takim imieniu. Odpowiedziałam, -Tak, można powiedzieć że jestem z tych od pisaku, jednak jestem dopiero geninką i na razie brak mi zdolność. Trochę, posmutniałam, po tej wypowiedzi. Okropnie się czuje z tym że, jak na razie jestem tak bardzo słaba. Gdy tak przyglądałam się, nieznajomemu, zobaczyłam że się nad czymś zamyślił. Bardzo, ciekawe co go tak zainteresowało, aż sama zrobiłam się ciekawa. To zwykłe, spotkanie staje się coraz bardziej intrygujące, dla tak niedoświadczonej dziewczyny jak ja, w końcu rzadko rozmawiała z kimś pokroju Jonina.

Postprzez Mutō Mort » 21 lip 2015, o 11:07

-Taka mała rada, inwestuj swoje siły w zdolności uzyskiwania lub też transportowania piasku tam, gdzie może ci go brakować.
Być może też za bardzo się tym przejmował. Piasku nie brak nawet w innych krainach, wystarczy wybrać się na plażę, często nad jezioro czy rzekę. Sporo tego powinno być jednak lepiej dmuchać na zimne. Jakieś Kuchiyose czy pieczętowania mogą się przydać.
-Używasz fuuinjutsu?
ObrazekObrazek
Obrazek

Postprzez Sabaku no Yuno » 21 lip 2015, o 19:25

Chłopak, poradził mi bym abym rozwinęła umiejętność, które umożliwiły by mi transport pisaku. Bardzo mnie to zdziwiło, jednak miał on w zupełności racje. Moje zdolność, klanowe wymagają posiadania piasku, i to nie podchodzi dyskusji. Odpowiedziałam chłopakowi Dziękuje za rade. po czym uśmiechnęłam się do niego. Następne, pytanie nieco zbiło mnie z tropu, fuuinjutsu nie jest moja mocną stroną. Trochę, źle się czuje że w wielu, dziedzinach shinobi jestem tak cholernie słaba. Jednak, ma to jeden wielki plus, ponieważ bardzo mnie to motywuje by dawać z siebie więcej niż inni. Powiedziałam do chłopaka, Niestety nie umiem. po czym moja twarz się nieco zasmuciła.

Postprzez Mutō Mort » 22 lip 2015, o 13:50

Nawet mając problemy z tego typu dziedzinami opłaca się zainwestować swój czas w opanowywanie podstaw Fuuinjutsu. Nawet jeśli nie będziesz w stanie pieczętować dużych ilości piasku w zwojach zawsze warto mieć kilka takich przy sobie. Wiesz, lekkie to i szybko się odpieczętowuje. Oczywiście gurda to szybsze rozwiązanie ale nie będziesz kilku gurd nosić.
Mort doceniał bardzo pieczętowanie. Co prawda używał bardziej zaawansowanych zdolności fuuin przy tworzeniu ale najbardziej doceniał właśnie podstawy dziedziny, za zdolność transportowania przedmiotów nieporęcznych, jak jego marionetki.
ObrazekObrazek
Obrazek

Postprzez Sabaku no Yuno » 22 lip 2015, o 21:40

Tak, chłopak mądrze mówi muszę coś wykombinować z tym piaskiem. Ale samemu trudno, jest się uczyć może zapytam się go czy by mi nie pomógł. Jak pomyślałam tak i zrobiłam, powiedziałam do chłopaka tak, Miałbym, do ciebie malutką prośbę, mógłbyś mnie tego nauczyć. Po czym spojrzałam na niego, z oczami pełnymi nadziei że spełni on moją prośbę, tak jakby od tego zależało moje życia. Jeszcze nigdy, nie miałam senseia. Tych z akademii, traktowałam jedynie jak maszyny do nauczania wszystkich. Mam ogromną, nadzieje że się zgodzi ale pewnie będzie jak zwykle, chyba muszę pogodzić się z tym światem i moim miejscem.

Postprzez Mutō Mort » 25 lip 2015, o 11:32

-Nie ma problemu, choć to coś co z łatwością możesz nauczyć się sama. Podstawy dziedziny fuuinjutsu to wśród shinobi wiedza powszechna, prawie ta jak podstawy ninjutsu.
Mort poczuł zmęczenie. Dziedziny podstawowe. Prawdopodobnie nawet twory piasku mógłby z łatwością zniszczyć. Czasem czuł, że nadmiar sił odbiera mu możliwość rozładowania się. Jakby świat stawał się z papieru. Miał nadzieję, że to złudzenie i uda mu się pozbierać do kupy. Może przy okazji nauczy coś tą geninkę.
-Jakie znasz najsilniejsze techniki ninjutsu?
ObrazekObrazek
Obrazek

Postprzez Sabaku no Yuno » 26 lip 2015, o 01:12

Byłam bardzo szczęśliwa że chłopak, postanowił mnie pouczyć nie spodziewałam się że będzie do tego taki chętny. Odpowiedziałam mu z uśmiechem na twarzy
To bardzo miło z twojej strony bardzo dziękuje. Pewnie jesteś bardzo zajęty, a znalazłeś dla mnie czas. Ostatnio rzadko z kimś rozmawiam. Po tej wypowiedzi trochę posmutniałam. Mówiła prawdę, oprócz ostatniego spotkania chłopaka z Ame prawie z nikim nie miała kontaktu całe dnie siedziała na polu treningowym. Gdy zapytał o najsilniejsze techniki ninjutsu, trochę zrobiło mi się głupio. Prawie żadnych nie znałam, trochę smutno.
Niestety tylko te z akademii, typu chodzenie po wodzie czy Kai.

Postprzez Mutō Mort » 26 lip 2015, o 13:41

-Wrzuć na luz, nie każdy potrzebuje wszystkiego, nie każdy potrzebuje też tego co inni w sile tej co inni. Ja np uczyłem się zdolności medycznych ale nie mam do tego predyspozycji. W zasadzie, to lepiej byś nie była zdana na moje zdolności medyczne. Z tym lepiej kieruj się do mojej podwładnej. Jak tam, gotowa jesteś poza tym na egzamin? Niedługo będzie wyjazd do jakiejś wioski innej i przeprowadzony będzie egzamin na chunina.
Mort zastanawiał się, czy dziewczyna chce w tym sezonie podejść do egzaminu. Nie wszyscy genini chcieli od razu ruszać inni byli po prostu niedopuszczani.
ObrazekObrazek
Obrazek

Postprzez Sabaku no Yuno » 26 lip 2015, o 16:08

Słowa chłopaka, dodały mi otuchy i motywacji to dziwne że znam go od paru chwil a już działa na mnie pozytywnie. W sumie, mogę wyszkolić, swoje predyspozycje ponadprzeciętny poziom. A tam gdzie mi nie idzie włożyć jeszcze więcej treningu i determinacji. Chłopak zapytał o egzamin na chunina, bardzo chciała do niego przystąpić by sprawdzić swoje umiejętność. Jednak pewnie i tak mnie nie dopuszczą. Postanowiła być z chłopakiem, zupełnie szczera czuła że nie musi przed nim nic ukrywać ani niczego się wstydzić. Popatrzyła się na niego i powiedziała
-Masz racje, swoje wady powinnam zniwelować ciężkim treningiem a słabsze techniki po protu lepiej wykorzystywać. Co do egzaminu wydaje mi się że jestem. Ale wątpię bym została dopuszczona, do niego.

Postprzez Mutō Mort » 26 lip 2015, o 21:23

-To co tu jeszcze robisz i tak siedzisz? Ruszaj na misje, samymi treningami nie awansujesz. Musisz sumiennie wykonywać pracę, wówczas zostaniesz wysłana na egzaminy.
Mort jak na złość usiadł. On mógł, awanse miał za sobą i do niczego nie było mu spieszno i w zasadzie nic nie musiał. Znaczy na wieczne spanie nie mógł sobie pozwolić, ale jego czas aktualnie nie gonił. Zwinął pod sobą maci tak, by ustawiły się w krzesło. Przeciągnął się i napawał się upałem tej przeklętej pustyni. Ta wioska utrzymała się tu i tak długo.
ObrazekObrazek
Obrazek

Następna strona

Powrót do Sunagakure no Sato