Klif

Sunagakure no Sato jest wioską ukrytą wśród nielicznych skał pustyń Kraju Wiatru. To jedna z pięciu głównych wiosek shinobi. Dzięki swojemu położeniu jest prawie nie do zdobycia bez ataku powietrznego. Pod dowództwem Kazekage walczy wielu potężnych shinobi jak marionetkarze, medycy czy nieliczni członkowie klanów.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Re: Klif

Postprzez Shinzō Mumei » 14 wrz 2019, o 15:00

Zaraz po tym jak wyszedłem z gabinetu, udałem się na klify, którymi już spokojnie mogłem wrócić do swojej wioski i działać. Najgorsze zawsze są te podróże, te powroty, te załatwianie tych formalności w biurze, człowiek najchętniej by ruszył w świat i tam zaczął działać, a tak to wybrał rolę kage gdzie nie ma póki co o tym mowy, ale jak to mówią służba nie drużba czy jakoś tak. Po dojściu do bramy, gdzie zgłosiłem się że wychodzę udałem do swojej własnej wioski i pędem ruszyłem w stronę iwy by tam wśród kamieni zacząć robić swoje, w końcu co do roboty mam, jakby nie było, a zwłaszcza z wodospadem. Liczę że powrót mój do domu będzie bardzo szybki.
z/t -> iwa
Obrazek
Theme
All In Fighting Theme
Jeżeli stracisz całą nadzieję... Ja zrobię wszystko, by ci ją przywrócić!

Strój codzienny/oficjalny
Spoiler:

Strój bojowy
Na sobie
Spoiler:

Pod płaszczem
Spoiler:

Na rękach
Spoiler:

Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kage
Specjalna Ranga: Shintaisei

Postprzez Hoshigaki Ishina » 6 lut 2020, o 22:07

Przytaknęła bez słowa. Wiedziała już, że różniła się poglądami z pozostałą dwójką, natomiast każde z nich miało swoje własne przeżycia przez które mieli takie, a nie inne zdanie. Nie było sensu ich nawracać, pewnie Kyokukage doskonale zdawał sobie z tego sprawę.
Natomiast nie spodziewała się tego, co stało się później. Myślała, że zostanie poklepana po ramieniu, usłyszy coś w stylu dobra robota czy inne klasyczne teksty. Zamiast tego kiedy zostali sami otrzymała propozycję spaceru. Pewnie chciał ją poznać lepiej jako swoją uczennicę, ale... Miała zupełnie inne wyobrażenie tego co kryło się pod słowem "spacer". Była święcie przekonana, że pójdą pod drzewny pomnik masakry, albo jakiś obchód po wiosce, a przede wszystkim, że zrobią to na nogach! Zamiast tego, wraz z chakrą kage poczuła, że traci kontakt z podłożem. Czyżby coś jej zrobił? Jakaś możliwość paraliżu? Zauważyła kątem oka, że coś ją wciąga, jakiś nieznany jej wir.
- Co to... - Była wyraźnie przestraszona i zmieszana. Tym bardziej, kiedy po otwarciu oczu znaleźli się nad klifem w zupełnie obcym miejscu. Nie kojarzyła takiej scenerii w okolicy wioski.
- Gdzie my..? Jak..? Ale... - Rozglądała się, wyraźnie zagubiona, nie rozumiejąc tego co się tak naprawdę stało. W końcu niecodziennie ma się okazję podróżować przy pomocy Kamui. Miała całą masę pytań i po cichu liczyła, że Kyokukage chociaż trochę wyjaśni jej sytuację.

Ranga: Genin

Postprzez Uchiha Arin » 6 lut 2020, o 23:44

Arin się zaśmiał, widząc zdezorientowanie jego uczennicy. Jego początki z dziedzictwem Uchiha były dość podobne, więc rozumiał dokładnie jak mogła się czuć po pierwszym zostaniu spaghetti
-Witamy w Sunie. Znaleźliśmy się tutaj, dzięki technice mojego rodu. Teleportacja do znanych miejsc to tylko jedna z wielu umiejętności, które prędzej czy później zobaczysz
Poklepał ją delikatnie po ramieniu i wskazał na wioskę, która była w środku doliny, stworzonej przez kolisty masyw górski. Zauważył też że jest teraz dość sucho w sunie, klimat był tutaj co najmniej dziwny, całe szczęście że w środku wioski będą mieli osłonę przed słońcem
-Mogłem w sumie wypluć nas w centrum, ale tutaj lepiej widać jak pięknie wygląda wioska, której dołożyłem swoją cegiełkę, żeby była taka jak jest teraz. No ale... nie znaleźliśmy się tutaj, żeby tylko podziwiać widoki. Musimy znaleźć moją dobrą przyjaciółkę
Złożył więc jedną pieczęć, żeby móc wykryć, gdzie znajduje się Saiko. Była nie tak daleko, w podziemiach szpitala. Wiedział dokładnie co to za miejsce, czyżby myślała o tym samym? Miał za chwilę okazję to sprawdzić...
-Zapnij pasy

z/t ->http://shinobinomono.pl/viewtopic.php?f=233&p=131905#p131905

Spoiler:

MK: Haretsu Shimeji, Ragi

Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kage
Specjalna Ranga: Jinchūriki
Dodatkowa Ranga: S-Rank

Poprzednia strona

Powrót do Sunagakure no Sato