Brama

Obrazek
Kirigakure no Sato to ukryta wioska Kraju Wody. Zbudowano ją na największej wyspie tej krainy. Nazwano ją tak z powodu niezwykle często występujących tu mgieł – są one bardzo gęste, przez co mocno ograniczają widoczność. Pod dowództwem Mizukage bronią jej silni shinobi, w tym członkowie klanów takich jak Terumi, Yuki, Hōzuki czy też inne, mniej znane.
Obrazek
Obrazek

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Re: Brama

Postprzez Dōhito Orinosuke » 20 sie 2015, o 12:52

Pojawienie się dodatkowej osoby lekko opóźniło wylot, lecz również pozwoliło na uzyskanie przydatnych wskazówek. Po chwili wszyscy byli już gotowi, a przynajmniej tak zdawało się Orinosuke. Tsuchikage zerknął przed odlotem czy nikt nie ma problemu z usadowieniem się na glinanym tworze, a w razie gdyby coś takiego zauważył to od razu udzieliłby odpowiednich wskazówek, chociaż nie sądził, że będzie to konieczne. Kiedy wszyscy byli gotowi, ptaki poderwały się z ziemi i Tsuchikage zwrócił się do Mizukage:
- Nie znam tutejszych okolic, będziesz musiał mnie kierować.
Poczekał tylko na odpowiedź i odezwał się do Kenjiro z uśmiechem:
- Co Cię skierowało do Kiri? Już informacja o tym nieszczęsnym hotelu rozniosła się po świecie?
Orinosuke domyślił się, że zapewne w sojuszu wschodnim już mogło się niektórym obić o uszy zajście, które miało tu miejsce. To było dobre na początek rozmowy.

Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Shintaisei

Postprzez Uchiha Kenjiro » 21 sie 2015, o 22:35

Kenjiro przytrafiła się podróż z Mizukage i Tsuchikage. Któż by pomyślał. On zwykły szaraczek z dwiema takimi personami. Piął się po szczeblach kariery. Od początku koncentrował się na wykrywaniu źródeł chakry używając techniki, która znacząco zwiększała jego zasięg. Nie spodziewał się, że ominą go pogaduszki, więc musiał odpowiedzieć Orinosuke.
-Nie będę kłamał Tsuchikage-dono, Ty mnie tutaj skierowałeś. Po naszej rozmowie czekałem poza Iwą licząc, że uda mi się właśnie wykryć wracającego Shinobi z taką sygnaturą chakry jak Twoja. Mówiłeś, że powinien już wrócić, więc stwierdziłem, że może wybrał okrężną drogę z Konohy- spojrzał na Mizukage dodając szybko
-W sumie nie pomyliłem się. Liczyłem, że trafi do domu jak nigdy nic. Niestety przeliczyłem się i miałem wracać do siebie kiedy Ty z przybocznymi opuściłeś wioskę. Postanowiłem was śledzić i doprowadziło to nas do tego momentu. Poznałem część faktów z lokalnych plotek. Byłem w szpitalu gdzie wy, lecz ochrona była zbyt dobra.- znów Uchiha spojrzał na Mizukage lecz tym razem obdarował go lekkim uśmiechem.
-A teraz jak nigdy nic lecimy i szukamy pewnie wiatru w polu. Mizukage co do moich wcześniejszych słów. Słyszałeś o Kraju Niebios?- dał chwilę do namysłu głowie Kiri a sam znów mocniej skoncentrował się na wykrywaniu z zwiększonym zasięgiem. Pobierało to trochę chakry, lecz jego przyspieszony metabolizm pomagał. Jego uwadze nie uszła także dziwna chakra w głębi Orinosuke. Wcześniej jej nie wyczuł, czyżby tak bliska odległość odkryła jakieś karty, nigdy nie czuł tak mrocznej chakry.

Info: O Bijuu w Oriono kierowałem się, że Karin wyczuła w Naruto, jak coś to można olać i zmienię to.

Spoiler:
URLOP

Info: Kenjiro i Jerraru opuścili wioskę w nieznanych nikomu okolicznościach.

Specjalna Ranga: ANBU
Dodatkowa Ranga: S-Rank

Postprzez Madarao » 22 sie 2015, o 10:06

Będąc w powietrzu całą trójka mogła teraz swobodnie rozmawiać i rozwiązać pozostałe kwestie. Gdy tylko wzbili się w powietrze Mizukage wskazał Orinosuke kierunek jaki powinni obrać aby osiągnąć swój pierwszy punkt docelowy cała reszta była dobrze zaznajomiona z wytycznymi i teraz wszystkie jednostki oddalił się od siebie na wcześniej ustalone odstępy. Po wszystkim co usłyszał staruszek ten lekko się uśmiechnął i odpowiedział;
- No proszę, Twoje umiejętności do przeciętnych nie należą skoro dwójka Kage nie zorientowała się o Twej obecności na tak bliskim dystansie, nie przestajesz mnie zaskakiwać.... tutaj staruszek urwał dając wymownie do zrozumienia iż gość się jeszcze nie przedstawił. Po tej krótkiej pauzie Mizukage kontynuował:
- Owszem słyszałem o Kraju Niebios lecz jest to opcja, która wymaga znacznie więcej subtelności niż nasze aktualne działania. Jak widzisz mam już swoje lata na karku jednak wiek ten jeszcze nie przyćmił mego racjonalnego myślenia i nie zaryzykowałbym poszukiwań w tym stylu na obcym terenie. Ostatnie czego chce dla Kirigakure to konfliktu zbrojnego więc jeżeli napotkamy tylko wiatr w polu jak sam to określiłeś będę zmuszony rozważać wysłanie kogoś na poszukiwania w samotności. Zmniejszy to skuteczność ale reszta mych ludzi będzie mogła wrócić do wioski a i ryzyko niepotrzebnej zwady z kimkolwiek będzie minimalne. Lecz ciekawi mnie skąd te przypuszczenia co do miejsca pobytu naszego uciekiniera?
Zaraz po tym zwrócił się tez bezpośrednio do Tsuchikage:
- Więzy krwi nie zawsze musza gwarantować spokój i harmonie a często zmuszają nas do trzymania w ryzach tych, którzy są nam bliscy dlatego czy po zakończeniu tych poszukiwań bez względu na wynik nadal będę mógł liczyć na Twoja współpracę drogi Tsuchikage?
Techniczne Konto: zbieram wyceny PZ za fabułę od oceniających anonimowo i upubliczniam wycenę. Nie decyduję o wartościach, nie negocjuję. Na to konto proszę nie wysyłać wiadomości prywatnych, to skutkuje natychmiastowym Warnem.
Osoba odpowiedzialna: Cheshire
Temat próśb: Tu gracze argumentują swoje osiągnięcia fabularne.
Temat wynagrodzeń: Tutaj odpisuje tylko Madarao, to lista wynagrodzeń za fabułę.
Administrator

Ranga: Brak

Postprzez Dōhito Orinosuke » 23 sie 2015, o 12:57

Orinosuke był nieco zaskoczony odpowiedzią Kenjiro. Tsuchikage zdziwił się, że przez całą drogę do Kiri nie zorientował się, że jest śledzony. Jednakże nie zawracał sobie tym głowy, gdyż został poruszony ciekawy temat. Kraj Niebios, to miejsce zostało poruszone w rozmowie Mizukage z przedstawicielem Konohy. Ten pierwszy zadał dobre pytanie, gdyż Orinosuke również był zdziwiony, jak takie informacje dotarły do Kenjiro. Widocznie jego śledztwo przyniosło znacznie lepsze skutki niż wysiłki Kiri, a potem też Tsuchikage. Dōhito kontrolował ptaki, lecąc w kierunku mu wskazywanym, gdy nagle Mizukage zadał mu niespodziewane pytanie. Orinosuke odpowiedział spokojnie:
- Zależy mi na sprawiedliwości, więc możesz być spokojny szanowny Mizukage.
Co prawda chciał wcześniej zamienić parę słów z poszukiwanym, lecz o tym nie wspomniał. Nie rozpoczął również nowego tematu, gdyż był zainteresowany co Kenjiro ma do powiedzenia na temat Kraju Niebios.

Specjalna Ranga: Shintaisei

Postprzez Uchiha Kenjiro » 24 sie 2015, o 21:38

Przez całą prędkość z jaką wszystko się obecnie działo Uchiha zapomniał się przedstawić głowie Kiri. Spojrzał na MIzukage i powiedział jak by dopowiedział.
-Kenjiro.- następnie słuchał na temat dyplomacji. Nie miał się co dziwić, Kage zawsze musieli w pierwszej kolejności troszczyć się o dobro ogółu.
-Źle mnie zrozumiałeś Mizukage-dono. Nie mam pojęcia gdzie się udał. Kraj Niebios jest po prostu stosunkowo nowym miejscem, które ponoć nie uznaje zwierzchnictwa innych nacji. Można by uznać to za dobre miejsce dla kogoś kto szuka schronienia jak widać po naszych opaskach już przed trzema nacjami.- powiedział kapitan ANBU dość spokojnie i znów skoncentrował się na wykrywaniu źródeł chakry.
URLOP

Info: Kenjiro i Jerraru opuścili wioskę w nieznanych nikomu okolicznościach.

Dodatkowa Ranga: S-Rank

Poprzednia strona

Powrót do Kirigakure no Sato