[Kirigakure no Sato] Podróż na Festiwal Odrodzenia.

Obrazek
Kirigakure no Sato to ukryta wioska Kraju Wody. Zbudowano ją na największej wyspie tej krainy. Nazwano ją tak z powodu niezwykle często występujących tu mgieł – są one bardzo gęste, przez co mocno ograniczają widoczność. Pod dowództwem Mizukage bronią jej silni shinobi, w tym członkowie klanów takich jak Terumi, Yuki, Hōzuki czy też inne, mniej znane.
Obrazek
Obrazek

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

[Kirigakure no Sato] Podróż na Festiwal Odrodzenia.

Postprzez Remon » 27 lip 2015, o 22:07

Obrazek

Obrazek


Zima, roku 57-mego jak zwykle uderzyła z siłą na wyspę jaką była Kirigakure no Sato. Wszyscy przyzwyczajeni do tej myśli shinobi pomału zbierali swoje wyposażenie i umiejętności, wszak to od nich zależało, która wioska najlepiej wypadnie w egzaminach na chūnina. Nie było wątpliwości, co do tego, że Koryusai Sada, brodaty Mizukage Wioski Deszczu o przenikliwym spojrzeniu był zwolennikiem ruchu zjednoczeniowego przeciwko wrogowi politycznemu z Oni no Kuni. Pomimo tego, Koryusai Sada był wyjątkowo rozważnym i ostrożnym człowiekiem. Choć wyraził zgodę na udział w celebracjach oraz egzaminach, nie pozwolił by jego wioska pozostała bezbronna wobec ewentualnego ataku wroga, wraz z pomocą swego kapitana ANBU, Sakurai'a z klanu Hoozuki, miał on umocnić swoje stanowisko wobec Oni no Kuni, a zarazem zapobiec wyjściu z sojuszu.Shinobi z Wioski Ukrytej we Mgle ruszają wraz ze swoim Kage do Liścia...
Lemon Remon is back! ^_^ Just... Don't call me Remy! ~_~
Obrazek
Administrator
 
Posty: 344
Dołączył(a): 7 mar 2015, o 15:25
Ranga: Brak
Specjalna Ranga: Akatsuki

Re: [Kirigakure no Sato] Podróż na Festiwal Odrodzenia.

Postprzez Yuki Mayuri » 17 sie 2015, o 00:41

Więc nadszedł ten czas, pomyślał chłopiec, stojąc przed jednym z plakatów, które jakiś czas temu pojawiły się w całej wiosce. Zagłębił się w lekturze i z każdym przeczytanym słowem na jego ustach pojawiał się szerszy uśmiech. Wreszcie, Egzamin na Chunina. Nie wiedział, czy uda mu się awansować, czy zostanie doceniony przez gremium sędziowskie, ale przynajmniej spróbuje. Trening i misje wykonywał właśnie z myślą o tej chwili. Chciał zobaczyć, na co go stać. Czy jest w stanie mierzyć się z geninami z innych wiosek. Sprawdzi, jak wypada na ich tle i jak bardzo się różnią mieszkańcy różnych rejonów świata. Nigdy nie był nazbyt daleko poza murami Kirigakure no Sato. Pozna nie tylko nowych ludzi i ich zwyczaje, ale również zupełnie różne środowisko od tego, które znał i w którym się wychował. Egzamin miał się odbyć w Konohagakure no Sato. Słyszał o tej wiosce bardzo wiele. Podobno była bardzo piękna. Ale w zimie w sumie każde miejsce pokryte śniegiem wygląda tak samo. Westchnął. A więc Konoha! Czas ruszać w drogę.
Obrazek
 
Posty: 665
Dołączył(a): 7 sie 2015, o 16:32
Ranga: Jiyūjin
Specjalna Ranga: Jinchūriki


Powrót do Kirigakure no Sato

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników