Brama

Obrazek
Otogakure no Sato to ukryta wioska Kraju Dźwięku. Choć jest jedną z mniejszych wiosek zwiększała swoją siłę militarną by dorównać głównym Ukrytym Wioskom. Ma na to wpływ spora ilość tutejszych klanów dysponujących Kekkei Genkai czy też Hijutsu. Od pokoleń tutejsi władcy starają się uzyskać tytuł Kage, jednak pięciu głównych Kage nigdy nie akceptowało innych władców przyjmujących ten tytuł.
Obrazek
Obrazek

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Re: Brama

Postprzez Shotaro » 3 wrz 2017, o 18:45

Shotaro z nowo poznanymi znajomymi omawiał sobie strategię na nadchodzącą walkę. Rozmowa była bardzo żywiołowa i co chwilę każdy chciał dodać coś nowego. I w mniej więcej połowie rozmowy pojawiła się Risa. Wyglądała już jak najbardziej w porządku po ich pojedynku. Ostatni raz widzieli się przed budynkiem szpitala. Do tej pory Shotaro zdążył już się nieco podszkolić. Miał nadzieje, że i Risa zdążyła odbyć kilka treningów. Zbliżające się CE nie pozostawi na nich suchej nitki. Będą musieli korzystać, że wszystkich swoich umiejętności. Coś w usposobieniu dziewczyny sprawiało, że jashinista czuł się bardzo swobodnie. Była żywiołowa, nie zastanawiała się dwa razy. Tak ludzi potrzebował Jashin na swoich sługów.
- Cześć, Risa. Miło Cię znów widzieć. Byłaś blisko. Umówiliśmy się z kimś silniejszym na sparing treningowy - Takashim. Jak chcesz możesz do nas dołączyć. To jest Kana, a to Kanshi. Poznajcie Risę - przedstawił wszystkich Shotaro. W końcu to on był wspólnym znajomym całej trójki i to na nim spoczywała ta rola. Jashinista z przyjemnością patrzył, jak poszerza się lista jego znajomych. Jeśli w zbliżającym egzaminie będzie miał okazję to wykorzystać, uda mu się zdać bez dwóch zdań.
- Wiesz, że zbliża się egzamin na Chuunina? Mam nadzieje, że jesteś gotowa. - powiedział Shotaro. Nie mógł już dłużej ukrywać tego w sekrecie. Chciał, żeby Risa też się na nim pojawiła.

Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kage
Specjalna Ranga: Shintaisei

Postprzez Ushijima Takashi » 3 wrz 2017, o 19:05

Na horyzoncie mogli zauważyć, jak uśmiechnięty, świeżo upieczonu Tokubetsu Jounin krocz w ich kierunku. Kana mogła wyczuć go dużo wcześniej, zanim wyszedł zza jednej z kamienic, których w centrum wioski było przecież wiele. Ruszył w kierunku bramy, czyli umówionego miejsca. Nie miał zamiaru kazać im zbyt długo czekać. Nie zrobił też zakupów - co mogło się mu później odbić czkawką. Był tam jeszcze ktoś, ktoś kogo wcześniej chłopak nie poznał. Niebiesko-włosa dziewczyna, która najwidoczniej była ich znajomą. Nie przejmując się tym faktem, szedł tym samym tempem. Kiedy wreszcie był na tyle blisko, by nie musieć krzyczeć, by czwórka geninów go usłyszała, uśmiechnął się w ich kierunku unosząc dłoń w geście powitania.
- Przepraszam za spóźnienie, Ramen trochę mnie wciągnęło. Po za tym, paru znajomych chciało pogadać. - zaśmiał się, puszczając oczko w kierunku Kany - miał nadzieję, że zrozumiała, o kim mówił. Dawno zresztą nie rozmawiał z jedynymi istotami, nie licząc Rirki, których mógłby nazwać swoimi przyjaciółmi. Trójka geninów, zdecydowanie nie była jeszcze jego przyjaciółmi, co najwyżej znajomymi, Rirka natomiast obiecała mu, że naprawi go, albo przynajmniej mu w tym pomoże. - Mam nadzieję, że przygotowaliście się na srogie manto? Nie żartowałem z brakiem jakichkolwiek forów. Jak jesteście gotowi, to możemy chyba ruszać.
Powiedział do trójki geninów, totalnie olewając Risę. Po chwili jednak obrócił się w jej kierunku, uśmiechając się szeroko.
- Wybacz, zapomniałem się przywitać. Ushijima Takashi, Shinobi wioski ukrytego dźwięku, miło mi Cie poznać. - ukłonił się delikatnie, a chwilę później spojrzał na resztę. - Chciałabyś może do nich dołączyć?
Czekając na odpowiedź, tak Risy jak i trójki jego znajomych założył ręce na klatce piersiowej. Miał nadzieję, że da radę czwórce geninów, byłoby niezbyt korzystnym, gdyby z nimi przegrał, zwłaszcza, że straciłby wtedy w oczach Okariny.
Obrazek
Chciałbym mieć taki fejm :<
Chakra: 10000
Chakra przy częściowej przemianie: 5000
Chakra podczas przemiany mędrca: 20000

Regeneracja chakry: 300/post
Absorbcja Chakry Natury przy częściowej przemianie: 1250/post
Absorbcja Chakry Natury przy przemianie mędrca: 2500/post

Bonusy do statystyk (siła, szybkość, wytrzymałość, ninpou) podczas częściowej przemiany/przemiany mędrca: +1,5/+2,5

Mulikonto
Obrazek
Tego nie rozwijaj, bo będzie źle :<:

Postprzez Hoshigaki Kana » 3 wrz 2017, o 19:36

Czas mijał, a Takashi się nie pojawiał. Oparta o swą kłodę Kana wyczuła jednak zbliżanie się innego źródła chakry, znacznie mniejszego, na poziomie Kanshiego. W Otogakure bardzo wiele było takich osób, nie zwróciłaby więc na niebieskowłosą większej uwagi gdyby nie to, że ta okazała się znajomą Shotaro. I jeszcze słowa Risy poniekąd Rybkę zakuły, nie potrzebowałaby przecież Kanshiego by wygrać z białowłosym! Na szczęście jednak, nim zdążyła się odezwać, rozmowa potoczyła się już dalej i Jashinista przedstawiał sobie wszystkich, a grupka geninów powiększyła się o kolejną duszyczkę. A może i dwie...
- Cześć! - Kana wyszczerzyła w uśmiechu swe ostre ząbki - Jak będziesz chciała, możemy powalczyć później, teraz mamy większy tyłek do skopania... - to mówiąc, obróciła głowę w stronę uliczki, którą już zmierzał w ich stronę Takashi.
Pomachała do niego, pospieszając. Choć nie zrozumiała aluzji co do znajomych - widziała go wprawdzie kiedyś gadającego z wróblem, ale to była tak absurdalna umiejętność, że jakoś mózg w pierwszej kolejności doszukiwał się bardziej racjonalnych wyjaśnień tego zjawiska. Na przykład, że Takaś był trochę nietentego.
Zaśmiała się wesoło na groźbę z jego strony, zdecydowanie nie przyjmowała do siebie możliwości porażki. Ba! Poklepała wyższego od siebie shinobi po ramieniu.
- Jak będzie po wszystkim to jeszcze Cię sami będziemy do szpitala nieść. Nie bój nic, wybierzemy salę z ładną pielęgniarką - obiecała, diabelnie zadowolona.
Czuła ekscytację, jaką zapewnić może tylko perspektywa walki. I choć nie były to może idealne warunki, bo Kana nie będzie miała okazji skorzystać z pełni swoich możliwości, no i pojedynek w tyle osób na jednego przeciwnika też nie był spełnieniem jej marzeń, to jednak czuła rozpierającą radość i emanowała nią na wszystkie strony.

Ranga: Genin

Postprzez Risa » 3 wrz 2017, o 20:00

Szybko zweryfikowane zostały moje obawy, na szczęście grupa przyjęła mnie bardzo życzliwie. Na zaproszenie Kany odnośnie następnego sparingu ochoczo przytaknęłam po czym zwróciłam się do Shotaro:
Nie wiedziałam, że to już tak niedługo, ale napewno po tym sparingu będę już gotowa! odrzekłam charyzmatycznie i nastepnie skinęłam głową w kierunku Takahaskiego i ponownie się przedrstawiałam:
Fuka Risa, to będzie przyjemność spróbować Pana pokonać w tak doborowym towarzystwie! Widziałam, że grupa zna się ze sobą już całkiem nieźle, czyżby byli drużyną? Raczej niekoniecznie, gdyż nikt się do niego nie zwracał per Sensei. Pokonaqć Chuunina nie będzie łatwo, ostatnio prawie uległam w walce Geninowi, a tutaj poziom wyżej, jednak maam teraz kompanów, z którymi powinniśmy dać radę.
Będę Was osłaniać! powiedziałam, gdyż wiedziałam że zapewne Shotaro ma jakiś sprytny plan, a ja nie chciałam mu go popsuć.
Risa: Myśli | Słowa | Raisa: Myśli | Słowa

Obrazek

Postprzez Kanshi » 3 wrz 2017, o 20:30

Kanshi był zaskoczony z powodu wszystkiego co wydarzyło się w przeciągu kilkunastu minut pobytu tutaj. Pojawiła się jedna nowa osoba to tej wesołej kompanii rozrastającej się w mgnieniu oka oraz sam najważniejszy punkt tego dnia, chunnin Takashi. Chłopak przede wszystkim wstał i przedstawił się nowej osobie. Nie podejrzewał, że spotka, aż tyle ciekawych person tego dnia, więc zrobił to z dosyć oczywistym dla niego uśmiechem i empatią:
- Witaj, jestem Kanshi. Bardzo chętnie się z Tobą zmierzę: teraz, później, wszystko jedno - powiedział śmiejąc się radośnie. Był typem człowieka, który uwielbiał improwizować, uwielbiał wszystko to co niespodziewanie rzucał w niego świat, a więc jeżeli miałby walczyć z dwoma osobami na raz, z których jedna jest znacznie silniejsza od niego to chętnie by to przyjął z radością na twarzy. Proporcja zespołu została ustabilizowana: dwie dziewczyny, dwóch chłopaków - nie było nic bardziej radującego niż widok tak młodych osób łączących się we wspólnym celu: skopania dupy starszemu koledze. Takashi oświadczył, iż nie ma zamiaru dawać nam forów co tylko dodatkowo zmobilizowało chłopca do działania - wiedział co potrafił, był pewny swoich nikłych bo nikłych, ale jednak umiejętności. Sprawdził jeszcze dokładnie całe swoje wyposażenie, które w tym momencie mogło być mu bardzo przydatne i poprzyglądał się raz jeszcze wszystkim zgromadzonym analizując ich wygląd zewnętrzny. Skupił się głównie na Takashim, aby coś nie coś o nim się dowiedzieć. Był wysoki, muskularny, a co za tym idzie dosyć ciężki, można było to wykorzystać przeciwko niemu. Kanshi raczej nie sądził, że są w stanie z nim wygrać nawet w takiej liczbie osobowej, ale istniały pewne przesłanki ku temu, aby uznać tę walkę za wyrównaną.
- To co panowie i panie, chłopcy i dziewczęta? Pora nam ruszać! - wrzasnął entuzjastycznie Kanshi łapiąc za rękę Kanę, Shotaro i popychając twarzą Risę do przodu, razem ruszyli w stronę Areny, a wiec docelowego miejsca ich spotkania. Było to wspaniałe miejsce na wszelkiego rodzaju walki, potyczki, sparingi. Sprzyjało temu generalnie wszystko od układu planszy tego miejsca po specyficzny klimat, który je budował. Chłopiec przed odejściem przyjrzał się jeszcze raz kilku ostatnim chmurkom na niebie próbując zrozumieć czy pogoda przypadkiem nie ma dla niego jakiejś wróżby, ale niestety chyba nie miała...
- Idziesz Takashi? Arena wzywa! - powiedział chłopak oglądając się ostatkiem na swojego wroga i momentami przyjaciela...

z/t grupa
"Stop talking. I will win. That's... what heroes do"
Obrazek

Specjalna Ranga: Generał
Specjalna Ranga: ANBU
Dodatkowa Ranga: S-Rank

Postprzez Ushijima Takashi » 3 wrz 2017, o 21:42

Chłopak stał i obserwował czwórkę geninów, zdecydowanie nie podobał mu się fakt, że mieli walczyć na Arenie. Po pierwsze, była zbyt mała, a po drugie - walki na arenie odbywają się tylko podczas sparingów albo samego egzaminu. Od egzaminu na chuunina, nigdy więcej nie był w tamtym miejscu. Kanshi zdawał się jednak zdecydować za całą grupę, zaś sam Ushijima, raczej nie należał do osób, które ślepo idą za kimś. Postanowił więc, podważyć decyzję młodzieńca. Krzyknął energicznie.
- Zaczekaj Kanshi! Arena? Arena nie jest najlepszym pomysłem. Fakt, będziecie tam walczyć podczas egzaminu, co do tego jestem niemal pewien. Ale jest zbyt mała na taką ilość osób, do tego... Kana o wiele lepiej radzi sobie gdy w pobliżu nie brakuje jej wody. Myślałem, o pojedynku gdzieś po za murami wioski, by nie ograniczało nas miejsce, jest nas pięciu, arena jest bardzo mała. - Powiedział, po czym dał kilka sekund Kanshiemu i reszcie na zastanowienie. - Najlepszym miejscem będzie polana niedaleko jednego z jezior, są tam drzewa, woda, a do tego wszystkiego znacznie częściej będziecie walczyć w takich warunkach. Na Arenie walczy się tylko w momencie oficjalnych sparingów i innych imprez okolicznościowych jak egzamin. Lepszym rozwiązaniem będzie moje miejsce Kanshi.
Powiedział, podkreślając, że wie o czym mówi dosyć energiczną gestykulacją. Jeśli zdecydują się pójść za nim, to zapewne w bramie, przekazałby strażnikom dane, oraz cel wyjścia z wioski z czwórką geninów, jakim jest trening przed egzaminem. Uczuliłby strażnika, by poinformował Radną, bowiem wiedział, że ta chciałaby wiedzieć o takich działaniach. Jeśli jednak Kanshi nie postanowił zawrócić wraz z grupą, poszedłby na stadion z niezbyt ucieszoną miną. Stadion kompletnie mu nie odpowiadał, zero frajdy z bicia się z piątką osób w arenie o średnicy pięćdziesięciu metrów u nasady.

Jak się okazało, woleli walczyć na małej arenie, tam też udał się Ushijima.

z/t
Obrazek
Chciałbym mieć taki fejm :<
Chakra: 10000
Chakra przy częściowej przemianie: 5000
Chakra podczas przemiany mędrca: 20000

Regeneracja chakry: 300/post
Absorbcja Chakry Natury przy częściowej przemianie: 1250/post
Absorbcja Chakry Natury przy przemianie mędrca: 2500/post

Bonusy do statystyk (siła, szybkość, wytrzymałość, ninpou) podczas częściowej przemiany/przemiany mędrca: +1,5/+2,5

Mulikonto
Obrazek
Tego nie rozwijaj, bo będzie źle :<:

Postprzez Kanshi » 3 wrz 2017, o 23:01

Kanshi zatrzymał się razem ze swoimi kompanami, aby wysłuchać co miał do powiedzenia Takashi - wiedział, że oznacza to komplikacje. Nie lubił komplikacji w tym co robił, nie lubił też zmieniać zdania chyba, że koniecznie musiał. Tym razem nie rozumiał dlaczego tak bardzo miało przeszkadzać miejsce, które wybrali już grupą wcześniej. Nie miał zamiaru nikogo urazić, ale odrzekł:
- Myślę, że jednak nie jest zobligowany do tego, aby decydować za wszystkich. Potraktowałem sprawę raczej żywiołowo, jak zwykle i nie przyszło mi nawet do głowy, że możesz zechcieć iść gdzieś indziej. Osobiście wybieram arenę, ale niech zdecydują wszyscy wspólnie, tak chyba będzie sprawiedliwiej, nie sądzisz? - zapytał, choć było to bardziej stwierdzenie. Nie przeszkadzały mu rozmiary areny, ale wiedział, iż każdy ma inne upodobania.
- Reasumując na szybko sytuację: mamy jeden głos za polaną oraz jeden za areną, poczekajmy na to co powiedzą inni - odparł spokojnie chłopak uśmiechając się. Usiadł sobie przy jednym z domów znajdujących się w tym miejscu i spoglądał z zaciekawienie na reakcję reszty zgromadzonych tutaj osób. Zdawał sobie sprawę, że czasami najlepszym wyborem jest brak wybór i wolałby, żeby właśnie teraz tak było, niestety życie zawsze musiał się komplikować nawet w tak prozaicznych sytuacjach jak wybranie miejsca do pojedynku, który był niczym więcej jak czystym sprawdzenie możliwości każdej osoby z tego grona. Kanshi wyciągnął z plecaka niewielki bukłaki wody i łyknął kilka razy, nie przywykną do tego, aby tak dużo mówić. Miał zamiar milczeć przez kolejne trzy dni, aby wrócić do swojej naturalne flory bakteryjne mózgu.
- No decydujcie panowie i panie, czas ucieka, a ja bym już coś powalczył - powiedział wycierając czoło z potu jaki się na nim pojawił i ponownie uśmiechając do wszystkich. Chciał walczyć, wszystko jedno gdzie, mogło być nawet tutaj - o ile nie narażało to mieszkańców na jakiś uszczerbek. Kanshi idzie tam gdzie wszyscy

z/t
Ostatnio edytowano 3 wrz 2017, o 23:53 przez Kanshi, łącznie edytowano 1 raz
"Stop talking. I will win. That's... what heroes do"
Obrazek

Postprzez Hoshigaki Kana » 3 wrz 2017, o 23:18

Kana zrobiła zdziwioną minkę. Jej było zupełnie obojętne, gdzie będą kopać takasiowy tyłek, toteż gdy Kanshi pociągnął ją za rękę, bez oporu ruszyła za nim. Tylko jeszcze za pasek od kłody złapała, by z wyczuciem zarzucić ją sobie na ramię. Nie zdążyli jednak zbytnio oddalić się od bramy gdy ich oponent niespodziewanie zaprotestował. Rybie oczy przeniosły się na twarz Kanshiego, czyżby jednak Takashi zamierzał się wycofać? A ta gadka o honorze, godności, bla bla bla?
Szybko jednak słowa starszego shinobi ją uspokoiły.
- Oj nooo, nie rób problemów bo będą problemy - podzieliła się kolejną ze swych złotych myśli, tak prostą jak genialną.
W dodatku sama została wciągnięta w sieć argumentów przeciwko arenie, zupełnie jakby bez czekającego obok zbiornika wodnego miała się okazać bezużyteczna. Nadęła swe zaokrąglone policzki, a powietrze uciekło z nich przez skrzela.
- Kana sobie zawsze świetnie radzi, idziemy na arenę i ci to udowodnię! - zawołała, a drapieżny uśmiech wypłynął na jej twarz.
Nie była dziewczynką, którą trzeba się opiekować. Nienawidziła, gdy ktoś próbuje ustawiać okoliczności, by jej było łatwiej. Nie potrzebowała tego. Głęboko zawsze wierzyła w swoje możliwości i nawet jeśli przyjdzie jej odbyć walkę bez ułatwienia w postaci okolicznego zbiornika wodnego, na pewno pokaże klasę. Poprawiła kłodę na ramieniu i jak już reszta ekipy zdecyduje się na konkretny kierunek, ruszy tam razem z nimi.
[zt]

Postprzez Shotaro » 3 wrz 2017, o 23:25

- Wiem, że jesteś silna, Risa. Będziesz główną siłą tego pojedynku - powiedział Shotaro. Wiedział, że podczas ich pojedynku całkiem dobrze szło dziewczynie, ale niestety sędzia miał poważną sprawę do załatwienia i nie mogli dokończyć sparingu. Nie lekceważyłby jednak Risy, gdyby przyszło im kiedyś jeszcze raz stanąć na przeciwko siebie.
No i pojawiła się gwiazda naszego wieczoru. Wszyscy czterej mieliśmy stanąć na przeciwko Takashiego. Nie spóźnił się jakoś długo. Shotaro nie był nawet w stanie tego odczuć, tak bardzo wczuł się w rozmowę ze swoimi znajomymi. I w pewnym momencie został chwycony za rękę przez Kanshiego. Nie opierał się temu. Poczuł się jakoś tak dziwnie. Ale i Kana została prowadzona, co trochę odebrało całej akcji tego niepowtarzalnego uroku.
- Jestem za areną - powiedział jashinista. To w końcu tam odbył swoje dwa pierwsze pojedynki i nie było z nimi żadnych problemów. Kiedy już ustalili, gdzie chcą pójść, Shotaro nie zostawał na tyłach. Ruszył z całą grupą.

[z/t]

Specjalna Ranga: Kage

Postprzez Risa » 4 wrz 2017, o 01:50

Wszyscy entuzjastycznie podeszli do sprawy, mi nie pozostało nic innego jak tylko kilka razy przytaknąć. Jakby nie patrzeć to była ich walka, a ja tutaj wkręciłam się, jakby to powiedzieć, na krzywy pyszczek. Każde doświadczenie w walce jednak było warte poświęcenia, w dodatku ekipa wydawała sie na prawdę miła, więc miałam nadzieję, że damy radę zapobiec przeolbrzymiemu oklepowi. Westchnęłam cicho na myśl o tym jak wlazłam w notkę wybuchową, jednak to uczyniło mnie silniejszą, więc miałam także zamiar postąpić podobnie tutaj, czyli nie wstydzić się popełnionych błędów no i uczyć się na nich.
Dostosuję się, oby tym razem sędzia nie uciekł nigdzie... dodałam na końcu i ruszyłam za całą wesołą gromadką.

[z/t]
Risa: Myśli | Słowa | Raisa: Myśli | Słowa

Obrazek

Postprzez Senju Kuro » 5 wrz 2017, o 12:36

Kuro, wyrzuconemu gdzieś na ścieżce nieopodal bramy Iwy, nie pozostało nic innego, jak zacząć iść w jej kierunku. Chyba tylko to, iż nie reprezentował tylko cienia Liścia, a całą wioskę, skłoniło go do skorzystania z tej starej metody dostania się do Oto, jaką była jej brama. Choć może coś się od czasów ostatniego egzaminu zmieniło i nie panował tu taki bałagan i brak organizacji? Miał się o tym wkrótce przekonać. Może zostanie zaskoczony przez zamaskowanych ninja, których wtedy brakowało, by zapanować nad tamtym chlewem? Podszedł do bramy i stanął czekając aż ktoś wzbudzi nim swoje zainteresowanie. Mordka znana, opaska na ramieniu świeciła, to chyba nie powinni mieć nawet w takiej mieścinie jak ta problemów z jego rozpoznaniem. Gdy już ktoś do niego podszedł, otworzył usta.
-Senju Kuro. Przychodzę z polecenia Hokage, chciałbym się spotkać z tutejszym cieniem. rzucił i czekał na ich reakcje. Zastanawiał się czy relacje na temat owego MILF'a, który tutaj rządził są prawdziwe.

Mana: aż 500 -10 paczały
Obrazek

Postprzez Ex Adm » 19 wrz 2017, o 21:33

Kuro pojawił się kilkanaście minut spacerku od bram Otogakure no Sato, tuż przy jednym z głównych traktów. Akurat kiedy wyszedł z między drzew dostrzegł gromadkę geninów wraz z ich Sensei'em, który opowiadał im coś o okolicznych terenach. Jednak zapewne nie to go interesowało, chciał rozwiązać swoją sprawę jak najszybciej i wrócić tam skąd przybył. Kiedy na horozyncie zaczęła malować się brama wioski, wyczuł on swoim sensorem, że przy bramie panuje delikatne zamieszanie, co zapewne oznaczało, że już wykryli jego przybycie. Kiedy dotarł pod same wrota, dwóch strażników zatrzymało go i wysłuchało jego celu przybycia. Przerzucali na siebie swoje spojrzenia, aż w końcu jeden z nich wystąpił przed siebie. - Wysłaliśmy już gońca z informacją o twoim przybyciu, Senju Kuro. - musiał on odczekać chwilę, aż pojawił się mężczyzna w podobnym wieku co on z wielkim mieczem na plecach. Wyszedł ze stróżówki jakby był tam od samego początku, po czym odwołał obu strażników wzrokiem. - Przyjmie cię Radna Shin Okarina. - powiedział sucho, po czym bez słowa odwrócił się i zaprowadził go do głównego budynku rady.

[z/t] dla kuro ( Pisz teraz w gabinecie Okariny)
[] <- Kim jestem ?? -> []
|
\/
Nim<3:
Administrator

Ranga: Brak
Specjalna Ranga: Shogun

Postprzez Madarao » 5 paź 2017, o 23:57

Misja fabularna
Postęp misji
5/...

Spacer pod bramę minął chłopakowi wyjątkowo sprawnie. Dzięki cudownej aurze pogodowej i zmniejszone ilości geninów kręcących się po ulicach (wszak mamy egzamin!) minęła wyjątkowo spokojnie i przyjemnie. Naprawdę był to taki dzień kiedy, aż trzeba mieć dobry nastrój... choć z drugiej strony taka pobudka wcześnie rano może skutecznie popsuć dobry humor. Gdy chłopak wreszcie dotarł na miejsce podbiegł do niego poczciwie wyglądający starszy mężczyzna.

-Witaj młodzieńcze! Nazywam się Hayo Datane! Jest szansa, że to ty będziesz dzisiaj moim ochroniarzem? Od rana chodzę, pytam i zaczepiam wszystkich shinobi mijanych po drodze i powoli traciłem nadzieje na spotkanie - zagadnął drapiąc się w tył głowy - A bardzo zależało mi na szybkim wyjeździe... czas to pieniądz! - dodał szybo mając nadzieję, ze tam samym wyjaśni nieco swoje zdenerwowanie - jakby na to nie patrzeć im szybciej wyjadą, tym szybciej dotrą do celu, tym szybciej będzie mógł sprzedać towar, którego bądź co bądź miał niemało. Stał tuż obok dużych rozmiarów powozu wypchanego aż po brzegi. Ciągnięty był przez dwa kare konie, które porykiwały coś jeden do drugiego.

Techniczne Konto: zbieram wyceny PZ za fabułę od oceniających anonimowo i upubliczniam wycenę. Nie decyduję o wartościach, nie negocjuję. Na to konto proszę nie wysyłać wiadomości prywatnych, to skutkuje natychmiastowym Warnem.
Osoba odpowiedzialna: Cheshire
Temat próśb: Tu gracze argumentują swoje osiągnięcia fabularne.
Temat wynagrodzeń: Tutaj odpisuje tylko Madarao, to lista wynagrodzeń za fabułę.
Administrator

Postprzez Fūka Afuro » 7 paź 2017, o 07:21

"Czas to pieniądz" Huh, faktycznie, handlarzom zdarzało się wypowiadać podobne zdania niezwykle często, najczęściej Afuro się z tym zgadzał, wszak im szybciej doprowadzi takiego kupca do celu, tym szybciej będzie miał czas dla siebie. NiemniejDatane wydawał się niezwykle hm... żywy? Doprawdy, że też Fuka zawsze trafiał na dziadziusiów, taki już chyba po prostu jego los.
- Ah, tak to ja - Fūka Afuro, mam odpowiadać za Pana bezpieczeństwo w tej podróży.
Przywitał się z uśmiechem, nie chcąc zrazić do siebie zleceniodawcy, zaraz potem zwrócił swój wzrok na powóz, wypchany po brzegi - zdecydowanie mógł on przyciągać uwagę rabusiów, a to jedynie oznaczało jeszcze większe problemy dla biednego Afcia.
- Proszę się nie martwić, może i czas jest pieniądzem, jednak i tak blednie przy poczuciu bezpieczeństwa prawda? W każdy razie, możemy wyruszać.
POSTAĆ NIE JEST AKTYWNA
W tym momencie służy jedynie do sędziowania walk.

Ranga: Chūnin

Postprzez Madarao » 9 paź 2017, o 23:59

Misja fabularna
Postęp misji
7/...

W tak zwanym międzyczasie do naszego ciemnowłosego bohatera podszedł jeden z chuuninow pełniących tego dnia zmianę na bramie. Odebrali dokumenty od niego i starszego pana i jak to przystało na swoistych celników poszli do swojej budki posprawdzac czy wszystko się aby zgadza... Jasne ze mogliby to zrobić wyjątkowo sprawnie na miejscu, ale po minie chłopaka widać było, że siedzi tam za karę i bedsir zamierzał przykrzyć życie innym tak jak on miał swoje nieszczęśliwe. No cóż.. Tak to jest jak ktoś jest z "powołania"

Przez chwilę zleceniodawca psioczył coś pod nosem na temat zbędnej papierologii i że tym powinni się wszyscy zająć upraszczając życie zwykłym cywilom ale zdając sobie po chwili sprawę z tego, że raczej niewiele osiągnie zwrócił swoje oczy w kierunku Afuro.

- Brałeś już udział w takich misjach? Nie uznawaj tego za moje złe maniery ale po prostu jesteś bardzo młody.. - chyba po prostu próbował zgadnąć, a po jego dość niezręcznyn zachowaniu widać było, że nie jest to jego najlepsza strona.

Techniczne Konto: zbieram wyceny PZ za fabułę od oceniających anonimowo i upubliczniam wycenę. Nie decyduję o wartościach, nie negocjuję. Na to konto proszę nie wysyłać wiadomości prywatnych, to skutkuje natychmiastowym Warnem.
Osoba odpowiedzialna: Cheshire
Temat próśb: Tu gracze argumentują swoje osiągnięcia fabularne.
Temat wynagrodzeń: Tutaj odpisuje tylko Madarao, to lista wynagrodzeń za fabułę.
Administrator

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Otogakure no Sato