Drugi labirynt

Kraina dominująca na południu świata shinobi. Kraj Wiatru to gigantyczna pustynia. Nie licząc ukrytej wioski wszelkie tutejsze wioski i miasta skupiają się w pobliżu oaz. Sunagakure no Sato mieści się w górzystej części kraju. Tutejsi shinobi przywykli do walki w ciężkich warunkach. Swoje zdolności rozwinęli do tak wielkiego stopnia, że są w stanie wykorzystywać ich w nawet tak niesprzyjających miejscach jak pustynia. Znani są szczególnie z kontroli piasku, żelaza oraz kukieł. Posiadają też shinobi wyspecjalizowanych w technikach wiatru i medycynie.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Drugi labirynt

Postprzez Cheshire » 3 lip 2019, o 15:59

-Witamy! To już drugi labirynt jaki otworzyliśmy! Również ten ma nietypowe cechy. Jest kilka wejść do niego i kilka wyjść potencjalnych. Sam labirynt jest podzielony na cztery segmenty i każdy z nich można obracać, jednak nie w trakcie samego przejścia! Wejście to jedyne 250Ryō!
Gi gotowy był wręczyć kluczyk chętnym do wejścia. Każdy segment ścian dało się nim otworzyć, jednak otworzenie złego aktywowało alarm. Do labiryntu prowadziła drewniana brama. W sumie, to bardziej pasowałoby słowo furtka, bo była niewielka, nie domalowana. Po wejściu człowiek znajdował się w zadaszonym pomieszczeniu o kolorowych ścianach podzielonych na segmenty. Każdy zawierał dziurkę od klucza.
-Zainteresowany? Pierwotnie był to zwykły labirynt ale gdzieś tam jest ścianka blokująca przejście. Tą ściankę możecie otworzyć.

Zasady: ilustrację przedstawiając labirynt pobieracie, a następnie w paincie zaznaczacie wybrane segmenty. Paint posiada opcję obracania, najlepiej obracać w danym kierunku o 90 stopni tyle razy, aż uzyskacie segment ułożony w takim kierunku w jakim chcecie. Gdy ustawicie wszystkie segmenty w sposób, jaki wg Was umożliwi Wam przejście przez labirynt rysujecie dowolnym kolorem trasę przez labirynt, jaką przechodzi Wasza postać.
Uwaga! Wejścia i wyjścia znajdują się kolejno w lewym górnym i prawym dolnym rogu. Wejście przez jakie przechodzicie musi być przyległe do zewnętrznej krawędzi ilustracji. Tak samo wyjście, jakim opuszczacie labirynt.
Ilustrację umieszczacie na dowolnym hostingu dla grafik, następnie poprzez bbcode 'img' lub 'url' umieszczacie ją w w swoim poście fabularnym w tym temacie w ramach ukrytych treści.
Nie zapomnijcie o wpisowym, należy opłacić 250Ryō!
Jeśli poprawnie przejdziecie labirynt dostaniecie 2PD oraz 3PN! Jeśli popełnicie błąd będziecie mieć kolejną szansę... za kolejne wpisowe.
Schemat:
 • Część Jawna - post fabularny
 • Część w 'ghide=5'
  • Ilustracja labiryntu wraz z trasą przejścia.
  • Link do wydatków postaci potwierdzający opisanie wpisowego.
Obrazek

Postacie, które zaliczyły:
 • Aburame Keon +2PD i 3PN
 • Aburame Sho +2PD i 3PN
 • Chinoike Rai +2PD i 3PN
 • Kamaboko Gonpachiro +2PD i 3PN
 • Nara Rin +2PD i 3PN
 • Sabaku no Kumari +2PD i 3PN
 • Sabataya Shuten +2PD i 3PN
 • Uchiha Arin +2PD i 3PN
 • Yamanaka Harukino +2PD i 3PN
 • Yami Saiko +2PD i 3PN
Administrator
 
Posty: 1680
Dołączył(a): 4 cze 2013, o 17:24
Ranga: Brak

Re: Drugi labirynt

Postprzez Nara Rin » 7 paź 2019, o 21:22

Dziewczynie dało się przejść pierwszy labirynt, który nie był wcale aż tak trudny jak początkowo mógł się wydawać, a nawet był łatwy dla Nary, która to nie była geniuszem jak większość jej klanu i miała raczej normalny poziom inteligencji. Tak czy inaczej wyszła z pierwszego i od razu skierowała się do drugiego, który wyglądał na bardziej skomplikowany niż wcześniej, cena też była większa ale nadal niezbyt duża dla dziewczyny, która wydała ostatnio kilkanaście tysięcy ryo w sklepie, a jeszcze dużo więcej zostało jej na koncie. Uiściła opłatę i zaczęła obracać poszczególne segmenty łamigłówki, a gdy już miała według niej prawidłową kombinacje weszła do środka.
 
Posty: 1986
Dołączył(a): 29 sie 2017, o 22:26
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kage
Specjalna Ranga: Shintaisei

Re: Drugi labirynt

Postprzez Uchiha Arin » 31 paź 2019, o 01:09

Kolejny, drugi już labirynt czekał na niego, po przejściu pierwszego zadziwiająco sprawnie. Po krótkim odpoczynku i zjedzeniu co nieco, Shouta ruszył na podbój drugiej łamigłówki, która mogła się okazać bardziej wymagająca od poprzedniej. Przynajmniej miał taką nadzieję...
-Zobaczmy co my tu mamy
Zagadał sam do siebie, analizując możliwości, jakie miał po opłaceniu, droższego tym razem, wpisowego. Cztery segmenty do poruszania, żadnych kolorów. Zapowiadało się ciekawie...


Link:http://shinobinomono.pl/viewtopic.php?f=337&t=10860&p=128956#p128956

MK: Haretsu Shimeji, Ragi
Nie odpowiadam na gg a na discordzie/pw nie mam zamiaru odpisywać na rzeczy które można znaleźć na forum.
 
Posty: 688
Dołączył(a): 21 wrz 2016, o 22:53
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kage
Specjalna Ranga: Jinchūriki
Dodatkowa Ranga: S-Rank

Re: Drugi labirynt

Postprzez Yami Saiko » 28 lut 2020, o 00:38

Zabawa trwała i pierwszy labirynt nie był końcem. Czekał drugi! Nie mając lepszych rzeczy do roboty postanowiła nasza bohaterka sprawdzić się i tutaj. Uważnie przeczytała zasady, gdyż wszystko wydawało się znacznie trudniejsze od poprzedniego motywu. Nawet większa stawka wpisowego to sugerowała. Sięgnęła do portfela, przeliczyła banknoty i wyłożyła je, będąc powoli gotową do przystąpienia do zadania. Tym razem zamiast zabawy w kolory, trzeba było poruszać segmentami. Przeanalizowała wszystko dokładnie, robiąc w głowie odpowiedni plan.
-No to zaczynajmy. - skomentowała tym razem na głos, chcąc się sprawdzić czy przypadkiem ktoś tu jej naciągać na szmal nie będzie.viewtopic.php?f=337&t=9013&p=133677#p133677 opłata
Meiton
Spoiler:

Sharingan
Spoiler:

Mokuton
Spoiler:

Senninka
Spoiler:

Byakugan
Spoiler:

Sennin Mōdo
Spoiler:
 
Posty: 1543
Dołączył(a): 12 cze 2017, o 22:37
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kage
Dodatkowa Ranga: S-Rank

Re: Drugi labirynt

Postprzez Sabataya Shuten » 12 kwi 2020, o 22:41

Po pierwszym labiryncie przyszła pora na drugi, dalej ciągnąc ze sobą Kamaboko. Na ten spojrzała niezadowolona. Że jak to obracać? I jak to w sumie ma być połączone? Trzeba przejść przez wszystkie segmenty czy nie? To było całkiem irytujące. Jakoś tak trochę za dużo zgadywania w tym było, przez co w końcu miała dwa rozwiązania. Ale, że nie wiedziała, czy legalnie jest tak przesuwać te segmenty czy nie z miejsca na miejsca, to stwierdziła, że ten jeden, konkretny, chyba będzie okej. Rzecz jasna wpłaciła wpisowe, bo ją stać na to naturalnie, po czym mając jako tako pomysł, jak to przejść, weszła do środka. I tak jak ostatnim razem, jedyne, co jej zostało, to ten labirynt jakoś przejść. Albo i nie. Kto tam wie, jak on wyjdzie.

MK: Chousokabe Shouko | Gashi Yakuri
Obrazek
◆ ◇ PRACOWNIK MIESIĄCA BY SAIKO ◇ ◆
Tsūjtegan: 1500m w dal / 150m widzenia sferycznego
 
Posty: 199
Dołączył(a): 6 lut 2020, o 14:16
Ranga: Tokubetsu Jōnin

Re: Drugi labirynt

Postprzez Kamaboko Gonpachiro » 12 kwi 2020, o 22:43

I to był kolejny głupi labirynt. Taki nie za mądry, nie za glupi. Taki absolutnie niepotrzebny. I w nim również przez Shuten wylądował, bo go tu zabrała z jakiegoś powodu. A co gorsza, był droższy od poprzedniego. I to juz było straszne, bo zaraz to nie będzie za co lalek budować. No ale co tam, raz się żyje czy coś. Tak też wszedł do labiryntu...
...i wyszedł, cholera wie, dzięki jakim mocom. Shuten już czekała, także wzruszył ramionami i mogli lecieć dalej gdziekolwiek tam Shuten chciała lecieć. Byle nie trzeci labirynt bo już miał powoli dość.

Hajsy tu

MK: Terumi Terumi, Maji Doppo
 
Posty: 98
Dołączył(a): 21 lut 2020, o 02:52
Ranga: Genin

Re: Drugi labirynt

Postprzez Aburame Keon » 25 kwi 2020, o 17:44

Po przejściu pierwszego z labiryntów, Keon automatycznie skierowała się do drugiego, tym razem bardziej pewna siebie. To było bardzo proste, zdecydowanie prostsze od tych zagadek w Kraju Wiosny i była pewna, że nie sprawią też Sho żadnego problemu. Tym razem nie była tak pewna swojej odpowiedzi, nie wiedziała jednak jak inaczej mogłaby rozwiązać zagadkę. Była gotowa próbować do skutku, jeśli nie wyjdzie jej za pierwszym razem, lecz miała nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Po wpłaceniu opłaty wybrała, jak jej się wydawało, najkrótszą i najprostszą drogę i ruszyła przed siebie. Miała nadzieję, że to wszystko to nie jest tylko jeden wielki szwindel mający na celu wyłudzić pieniądze z naiwnych turystów. Właściwie to mogliby otworzyć coś takiego w konosze, bo czemu nie.
MK: Yamanaka Harukino

Obrazek

Save the drama for your mama :*

[ Theme Song ]
 
Posty: 329
Dołączył(a): 3 gru 2019, o 02:13
Ranga: Tokubetsu Jōnin
Specjalna Ranga: ANBU

Re: Drugi labirynt

Postprzez Aburame Sho » 27 kwi 2020, o 09:06

Sho podążał za Keon do kolejnego labiryntu. Słyszał o nim już od jakiegoś czasu, ale dopiero teraz miał szansę pokazać, czy znał odpowiedź. Czy nadaje się do rozwiązywania zagadek. Trzeba było tutaj pomyśleć jak organizatorzy, aby udało się przejść ten labirynt. Sho zapłacil pieniądze za wstęp i ruszył ku zabawie. Pierwsza była Keon, a Sho już nie mógł się doczekać swojej tury. Obmyślał różne strategie, aż w końcu wiedział, jak zamierza przejść ten labirynt. Kręcił, kręcił i obracał, aż w końcu ściany ustawiły się tak jak powinny się ustawić. Wchodząc do labiryntu był pewien, że dobrze zrobił. Czy w trakcie przechodzenia się rozczaruje?

 
Posty: 325
Dołączył(a): 5 sty 2020, o 12:19
Ranga: Tokubetsu Jōnin

Re: Drugi labirynt

Postprzez Yamanaka Harukino » 7 maja 2020, o 19:46

Drugi labirynt wymagał nieco więcej myślenia, lecz głównie przez nie do końca jasne zasady według których operował. Haruki miała okazję zapytać strażnika, gdy uiszczała opłatę, lecz ten nie wydawał się zainteresowany pomocą jej. Dobry człowiek na dobrym stanowisku, pomyślała ponuro i przystąpiła do testu. Im więcej o tym myślała tym bardziej zapędzała się w błędne myślenie i w końcu zdecydowała iść najprostszą drogą ku rozwiązaniu zagadki. Tym razem opłata była znacznie wyższa, co obiecywało większą nagrodę, prawda? Musiała sobie poradzić. Chociaż była tylko geninem, czuła się inaczej niż zanim udała się do Dźwięku na egzamin. Z resztą, czy byłaby kimś innym gdyby ogłoszono ją wówczas chuuninem? Ile brakowało? Nie wiele, czuła się z tym całkiem dobrze.


MK: Aburame Keon

Obrazek

[ Theme Song ]
 
Posty: 114
Dołączył(a): 11 lut 2020, o 17:20
Ranga: Chūnin

Re: Drugi labirynt

Postprzez Chinoike Rai » 8 maja 2020, o 22:08

Rai postanowił rozwiązać jeszcze drugą zagadkę labiryntu przyszykowaną przez bliźniaków i ostatecznie móc powiedzieć sobie, że podołał zagadkom. Spisywał sobie wszędzie gdzie stawia kroki, aby bardzo dobrze zapamiętać swoją własną trasę. Im dłużej dążył dalej tym gorzej ona wyglądała. Postanowił parę razy powrócić w to samo miejsce i zacząć od nowa. Ostatecznie postanowił postanowił błąkać się po pomieszczeniu, szukać dobre rozwiązania. Im dłużej jednak to robił tym bardziej błądził. Jednakże w pewnym momencie zabłyszczała mu pewna odpowiedź i postanowił ryzykować. Być może opłaci mu się to.Potrzebujesz sprawdzenia misji samodzielnej, misji od przedziału od C do S? Be my guest, wyślij wiadomość na PW lub zagadaj <3
Spoiler:
 
Posty: 318
Dołączył(a): 6 mar 2019, o 05:52
Ranga: Nukenin

Re: Drugi labirynt

Postprzez Sabaku no Kumari » 11 maja 2020, o 09:16

Kumari wyruszyła na pustynie aby pobyć nieco w samotności i zastanowić się nad ostatnimi wydarzeniami, póki co miała bardzo mieszane uczucia i nie bardzo wiedziała co powinna z sobą zrobić, toteż ponownie znalazła się w okolicy labiryntów braciszków Asobi, jak się okazało od ostatniej wizyty dziewuszki pojawił się nowy labirynt toteż niewiele myśląc Sabaku zabrała się za jego zwiedzanie po uiszczeniu odpowiedniej opłaty, nie spieszyła się, powoli, dość ociężałym krokiem wędrowała po labiryncie gdzie zamiast skupiać się na wyjściu ciągle rozmyślała o swych wątpliwych morałach. Za każdym razem gdy spojrzała na swą prawą rękę czuła się jak potwór.

Obrazek
"Bezczynność to największa zbrodnia!"
Obrazek
Spoiler:

THEME

-Wcześniejsza postać-
Mk: Hozuki Madoka
Mk: Uciapa Ko
Mk: Kurosawa Shin'ichi
Mk: Terumi Momo
 
Posty: 458
Dołączył(a): 9 cze 2019, o 19:33
Ranga: Tokubetsu Jōnin

Re: Drugi labirynt

Postprzez Maji Hitoshi » 13 maja 2020, o 22:09

Hitoshi zakończył pierwszy labirynt. Teraz przyszedł czas na przejście drugiego. Pewnie wcale nie będzie to takie trudne. W końcu dotarł do drzwi drugiej zagadki. W sumie te Labirynty nie leżą aż tak daleko od siebie, racja? Chłopak zapłacił mężczyźnie i mógł zaczynać... No prawie, zgodnie z działaniem, pozostawała kwestia ustawienia konkretnych segmentów całego labiryntu. Chłopak pomyślał chwilę. Spodziewał się, że to będzie bardziej wymagające od poprzedniej. Czy tak było? Zależy dla kogo, bo na pewno nie dla Hitoshiego. W końcu był gotowy, aby wejść wgłąb labiryntu, aby następnie opuścić go przy wejściu... Znaczy taki był plan, a jak było naprawdę?


Jiton
Obrazek
Spoiler:Okazjonalny Chimu!
Misje rangi C-S

D poprowadzę tylko wtedy gdy nie można czegoś zrobić na samodzielnej
kappa Lubię placki kappaInne konta:
Taka
 
Posty: 152
Dołączył(a): 8 sty 2020, o 16:05
Ranga: Chūnin

Re: Drugi labirynt

Postprzez Maji Eiji » 15 maja 2020, o 14:48

Przybyłem do drugiego z bliźniaczych labiryntów. Pierwszy już zdążyłem przejść. Więc czemu nie zabrać się za drugi z nich? W końcu nie ładnie zostawiać czegoś na wpół skończonego? Czyż nie? A to, że oba leżą w jego kraju, było dodatkową zachętą w wzieńciu udziału przecież, jak dają to czemu nie brać? Cały misterny plan złego bliźniaka polegał na łamigłówce odpowiedzialnej za obracanie, w lewo obracanie w prawo. Ogółem może nie będzie tak źle jak, brzmi? Zapłaciłem panu recepcioniście, wchodząc do środka. Tak, na pewno szybko z niego wyjdzie i będzie mógł wracać do swojego domu.

Spoiler:
 
Posty: 55
Dołączył(a): 14 mar 2020, o 19:28
Ranga: Chūnin


Powrót do Kaze no Kuni - Kraj Wiatru

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników