Czarny Staw

Kraj Wody zdominował wyspy leżące na wschodzie świata Shinobi. Ta wyspiarska kraina ma za sobą brutalną przeszłość, jednak jeszcze przed IV wielką wojną shinobi zrezygnowano tu z brutalnych praktyk. Obecnie wszelkie morskie krainy podlegają pod Mizu no Kuni. Ukryta wioska tego państwa to Kirigakure no Sato. Shinobi tej wioski to specjaliści od zabójstw oraz wykorzystywania technik Suitonu. Wielu z nich charakteryzuje się również potężnymi Kekkei Genkai. Wioska ta posiadała również wielkich szermierzy korzystających z niepowtarzalnych ostrzy.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Czarny Staw

Postprzez Lokacja » 20 cze 2013, o 18:38

Czarny staw to nienaturalne zjawisko występujące w okolicy wioski mgły, tafla wody przybrała kolor głębokiej czerni to przysparza zdziwienie mieszkańcom po dziś dzień. Różne teorie wysnuwają ludzie najpopularniejszą jest, iż woda ta stoi w miejscu występowania jakiegoś minerału silnie barwiącego na kolor czarny. Staw został otoczony małym wzniesieniem zbudowanym z dużych piaskowych podestów i otoczony wielką okrągłą szybą, wszyscy ciekawi tego nietypowego zjawiska mogą każdego dnia za symboliczną opłatą wejść na teren stawu i przyjrzeć się mu dokładniej. Coraz częściej na nienaruszonej do tej pory tafli można zauważyć duże bąbelki gazu co może wskazywać na to, iż jest to teren wulkaniczny.
Administrator
 
Posty: 550
Dołączył(a): 5 kwi 2014, o 14:45

Re: Czarny Staw

Postprzez Myō » 4 paź 2013, o 06:08

Czarnowłosa kunoichi postanowiła wcześniej opuścić motorówkę i resztę drogi przejść się po małych wysepkach wprost do serca Kraju Wody, czyli Kiri. Sporo się nauczyła w Sunie, jednak nie zamierzała spocząć na laurach... wręcz przeciwnie! Postanowiła uhonorować ten dzień nową techniką Fuuton, gdyż to właśnie w Kraju Wiatru zdobyła swój tytuł. Już nie była postrzegana jako dziecko! Podobnie jak w przypadku jednej ze znanych jej technik Suiton, dziewczyna stara się skumulować chakrę w buzi, jednak tym razem w postaci skompresowanego powietrza, które przybiera dość zimnej temperatury. Potem kilka pieczęci dobrze jej znanych ze szkolnego podręcznika, w końcu to nie jest trudna technika, ledwie C o nazwie Shinkūgyoku. Myo na każdej misji i wydarzeniu stara się znaleźć braki w swoich umiejętnościach i wypełniać je... to popołudnie postanowiła przeznaczyć na trening Fuuton, by w przyszłości móc lepiej manipulować swoimi pozostałymi żywiołami.

zt//
Myō
 

Re: Czarny Staw

Postprzez Mutō Mort » 1 cze 2014, o 10:40

Kisei-Viraru przybył tutaj posiadając w sobie Takeru. By ułatwić dalszą część planu znalazł się pod ubraniem (wierzchnim, Viraru to tylko marionetka ale bez przesady) swojego przeciwnika. Czekał, aż ten się obudzi by do niego przemówić.
-No to tak. Możesz mi mówić Viraru. Od teraz pracujesz dla mnie. Albo będziesz mieć dziurę w brzuchu albo na miejscu tych kolorowych oczu. Zachowuj się normalnie i powoli wracaj do Konohy. Powiesz, że sytuacja w Kiri jest już stabilna. Za chwilę będzie.
ObrazekObrazek
Obrazek

Mort Theme: 1
Viraru Theme: 1
Kaguro Theme: 1
 
Posty: 499
Dołączył(a): 5 cze 2013, o 01:42
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kage
Specjalna Ranga: Kugutsu Butai

Re: Czarny Staw

Postprzez Uchiha Takeru » 1 cze 2014, o 17:00

Takeru obudził się z głębokiego snu. Nie wiedział gdzie jest ani co się z nim stało, z początku nie pamiętał nic, ale po chwili wszystkie wspomnienia z centrum Kiri spadły na niego jak lawina. Miał dużo szczęścia że przeżył ale nie wiedział do końca jak on to zrobił. W końcu usłyszał czyjś głos, nie widział nikogo aż w końcu zauważył dziwne drewniane coś pod swoim ubraniem. To co mówił do niego Viraru nie napawało go optymizmem, ale jak widać dzięki niemu udało mu się przeżyć. Mimo że mu to nie odpowiadało póki co musiał tańczyć jak mu zagra:Widać nie mam wyjścia...Westchnął głośno i wstał z ziemi.Już ja wiem jak się z tobą rozprawić, tylko poczekaj.Uśmiechnął się pod nosem i teleportował do swojego domku, uprzednio jednak zostawił tutaj pieczęć do Hiraishin.

[z/t]
Uchiha Takeru
 


Powrót do Mizu no Kuni - Kraj Wody

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników