[Podziemia Shokubutsu] Siedziba klanu Shokubutsu

Mieszka tu większość ludzi z Amegakure no Sato. Przeważnie są to bezklanowcy, znajdują się tu też dzielnice i ulice mniejszych klanów. Tematy związane z okolicami zamieszkiwanymi przez członków klanów należy nazywać z dodatkową sentencją na początku, np [Dzielnica Kōseki], jednakowo jak istniejące tematy z danej lokalizacji.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

[Podziemia Shokubutsu] Siedziba klanu Shokubutsu

Postprzez Lokacja » 2 kwi 2015, o 00:02

Obrazek

Siedziba klanu Shokubutsu to podziemny ogromny kompleks, do której dostęp mają jedynie członkowie klanu a jest to spowodowane podziemny usytuowaniem i odgrodzeniem specjalnymi kamieniami o ogromnej grubości, których nawet silni ninja nie są zdolni przebić zwykłymi atakami, cała siedziba składa się z kilkunastu ogromnych pomieszczeń i jednej głównej sali gdzie znajduje się owiane sławę drzewo Hashiramy, z którego to właśnie powstają członkowie klanu. Drzewo jest bardzo dobrze chronione i dodatkowo maskowane w siedzibie przez kilkanaście kamiennych skał znajdujących się w samym środku głównej sali. W innych częściach siedziby można wyróżnić główne biuro lidera klanu, które jest raczej skromne i składa się z kamiennych elementów podobnie jak całość pomieszczeń i samej siedziby. Podobno statua Gedo znajduje się w jednym z tajemnych przejść owej siedziby, jednak bezpośredni dostęp ma do niej tylko sam lider klanu a wiedzą ta jest przekazywana z nastaniem końca jednego z dowódców rodziny shokubutsu następcom. Z ciekawszych pomieszczeń można tutaj znaleźć również labolatorium, sale odpoczynku gdzie członkowie klanu mogą odsapnąć i zregenerować siły przez kolejną wyprawę na misję jak i centrum medyczne gdzie dokonywane są różnego rodzaju operacje i przeszczepy - wszystko oczywiście zachowane w tonie kamiennej obudowy oprócz samych narzędzi potrzebnych do wykonywania tychże czynności. W głównej sali tuż obok drzewa Hashiramy znajduje się ogromny tron lidera a wszędzie w koło usytuowane są straże pilnujące dokładnie całego obszaru - wszystko się pilnie strzeżone i przeznaczone tylko i wyłącznie dla oczu i uszu zaufanych klanu. Niżej niż główna siedziba znajduje się owiany sławą labirynt, z którego znają wyjście tylko członkowie klanu to właśnie tam zapędzani są ludzie, na których w dawnych czasach wykonywano eksperymenty aby sprawdzić ich możliwości - teraz obiekt ten jest zamknięty i niedostępny dla nikogo oprócz samego lidera klanu shokubutsu.
Administrator
 
Posty: 550
Dołączył(a): 5 kwi 2014, o 14:45

Re: Siedziba klanu Shokubutsu

Postprzez Mizoki » 4 cze 2015, o 15:02

Mizoki znajdował się w swojej dzielnicy klanowej. Nie miał za bardzo co robić, więc postanowił poprawić swoje zdolności Shokubutsu, w końcu była to dla niego bardzo istotna kwestia, a on nie potrafił odpowiednio posługiwać się tymi technikami. Tak więc, z zapartym tchem przemierzał kolejne tunele kompleksu, co jakiś czas wnurzając się w skały by przejść dalej. Również rozwijał swój wzrok tak by mógł dostrzegać różne rzeczy, było to wręcz niezwykłe doświadczenie, takie, że nawet chłopak nie wiedział, że daje to tyle możliwości. Gdy tak się szlajał po kompleksie nagle usłyszał tak jakby telepatyczny głos i jak się okazało był to po prostu inny Shokubutsu. Mizoki instynktownie nauczył się jak rozmawiać z innymi przedstawicielami klanu, było to dość dziwne, a zarazem ciekawe. Dzień właśnie tak minął naszemu geninowi, który nauczył się dzięki temu paru niezwykłych sztuczek Shokubutsu.

Spoiler:
Mizoki
 

Re: [Podziemia Shokubutsu] Siedziba klanu Shokubutsu

Postprzez Mizoki » 18 lip 2015, o 16:32

Przyszedł czas na trening nowych umiejętności. W tym celu Mizoki udał się do swojej dzielnicy klanowej, aby tak pod szlifować swoje zdolności oraz nauczyć się czegoś nowego. W pierwszej kolejności chłopak chciał przetestować swój nowy miecz, a raczej katanę. Złapał ją jedną ręką i ćwiczył przez pewien czas podstawowe ruchy, tak by w walce okazać się konkurencyjnym. Trenował i trenował, a czas mijał bardzo szybko. Skubutsu wiedział, że odpowiedni czas poświęcony temu może zaprocentować w przyszłości, a o to najbardziej chodziło naszemu bohaterowi. Gdy skończył swój trening rozsiadł się na jednym z kamieni, tak by chwilę odpocząć. To był dopiero początek jego morderczej pracy nad swoimi umiejętnościami.

Spoiler:
Mizoki
 

Re: [Podziemia Shokubutsu] Siedziba klanu Shokubutsu

Postprzez Mizoki » 18 lip 2015, o 16:51

Po krótkim wypoczynku przyszłą pora na zupełnie nowy trening, to też Mizoki wstał z kamienia, na którym spędził tak dużo czasu. W końcu był znany z tego, że lubił sobie nieco poleniuchować, lecz teraz był czas na ciężką prace. Mizoki chciał opanować pierwszą technikę katon'u a mianowicie Endan. W tym celu złożył 6 wymaganych pieczęci by po chwili wypuścić z płuc bardzo niebezpieczne płomienie. Chłopak był na początku lekko zszokowany gdyż nigdy nie czuł takiego ognistego powietrza. Lecz udało mu się opanować technikę po kilku użyciach, ale niestety kosztowało go to dość sporo chakry, ale efekt był dość zadowalający.

Spoiler:
Mizoki
 

Re: [Podziemia Shokubutsu] Siedziba klanu Shokubutsu

Postprzez Mizoki » 18 lip 2015, o 18:25

Przyszła pora na koleiny trening. Tym razem Mizoki postanowił nauczyć się techniki Gōkakyū no Jutsu, która w jego odczuciu była bardzo dobrą techniką żywiołu ognia. Jak tylko skumał o co w niej tak naprawdę chodzi, zaczęła się mordercze tworzenie techniki raz za razem, tak by mieć ją już w nawyku. Składając kolejne pieczęcie Mizoki koncertował chakre w płucach i wypuszczając coraz to większe kulę ognia. Po kilku kolejnych godzinach udało się w końcu osiągnąć zadowalający efekt. Przyszłą pora na kolejny odpoczynek tym razem nieco dłuższy od pozostałych. Jeszcze tyle do zrobienia. Jednakże czas spędzony w podziemiach leciał bardzo powoli, to też młody Shokubutsu mógł się dobrze przygotowywać.

Spoiler:
Mizoki
 

Re: [Podziemia Shokubutsu] Siedziba klanu Shokubutsu

Postprzez Mizoki » 18 lip 2015, o 18:36

Następnego dnia, gdy Mizoki był już mocno wypoczęty przyszłą pora na zupełnie nowe treningi. Co prawda dalej chciał się szkolić w ognistych technikach, lecz ty razem zamierzał to połączyć ze swoim nowo nabytym mieczem. Umiejętność której chciał się dzisiaj nauczyć polegała na zebraniu chakry Katon w mieczu i za pomocą machnięcia wysłanie fali ognia. Używanie tego jutsu nie wymagało pieczęci to też Mizoki wiedział, że będzie ważnym elementem całej jego ogniowej układanki. Chłopak trenował i trenował, tak by jego technika była perfekcyjna, tak by nie miał najmniejszym przeciwwskazań do użycia jej w walce. Zajęło to trochę czasu, ale się udało opanować ją w 100%.

Spoiler:
Mizoki
 

Re: [Podziemia Shokubutsu] Siedziba klanu Shokubutsu

Postprzez Mizoki » 18 lip 2015, o 18:45

Przyszedł czas na kolejny morderczy trening, a mianowicie czas na opanowanie Hōsenka no Jutsu, techniki dzięki której Mizoki będzie mógł strzelać małymi pociskami ognia, które wydawały się być dość silną techniką. Chłopak więc nie tracąc bezcennego czasu zaczął składać pieczęcie i po chwili wypuszczał raz za razem małe podmuchy ognia, którymi starał się trafiać w cele, którymi były poukładane kamienie. Szalał i szalał, a chakra leciała jak szalona, powodując po jakimś czasie ogromne wręcz zmęczenie młodego Shokubutsu. Nie mniej jednak Mizoki'emu udało się opanować tą technikę w 100% procentach i mógł ją spokojnie wykorzystać w trakcie przyszłych walk.

Spoiler:
Mizoki
 

Re: [Podziemia Shokubutsu] Siedziba klanu Shokubutsu

Postprzez Mizoki » 19 lip 2015, o 13:44

Przyszedł czas na kolejny trening, tym razem z zakresu zdolności Shokubutsu. Mizoki był wielce podekscytowany, gdyż dziś miał się nauczyć pożytecznej techniki klonowania, dzięki której mógł mieć znacznie większe pole manewru. Nie tracąc bezcennego czasu skupił się i zaczął mozolny trening. Dzielił swoją chakre raz za razem, a nowo powstałe osobniki wyglądały z czasem coraz bliżej wersji oryginalnej. Jednakże, chłopak wiedział, że jeśli chce umiejętnie wykorzystywać to jutsu, musi ciężko trenować, tak też uczynił. Gdy już był pewien, że opanował technikę, rozłożył się na dobrze znanym mu kamieniu. Po chwili zastanowienia Mizoki uświadomił sobie, ze siedzi tu od paru dni i nie robi nic innego jak tylko trenuje. Cóż jakoś potęgę trzeba zdobyć prawda?

Spoiler:
Mizoki
 

Re: [Podziemia Shokubutsu] Siedziba klanu Shokubutsu

Postprzez Mizoki » 19 lip 2015, o 15:38

Kolejny dzień niósł za sobą kolejny ciężki trening. Tym razem jednak technika której Mizoki się nauczył była dużo łatwiejsza w opanowaniu, niż reszta repertuaru, które były w planie. Shokubutsu dobrze wiedział, że ta zdolność może okazać się niezwykle użyteczna, gdyż trzeba dbać o swoje bezpieczeństwo i ochronę najważniejszych organów wewnętrznych. Mizoki zaczął tworzyć na swoim ciele coś w rodzaju muchomora, którego wielkość zmniejszał i zwiększał badając jego możliwości. Chłopak wiedział, że umiejętne władanie własnymi zdolnościami jest kluczem do zwycięstwa na zbliżających się bataliach. Mizoki z każdym kolejnym dniem rósł znacząco w siłę.

Spoiler:
Mizoki
 

Re: [Podziemia Shokubutsu] Siedziba klanu Shokubutsu

Postprzez Mizoki » 19 lip 2015, o 16:00

W końcu przyszedł czas w którym Mizoki nauczy się w potężnej techniki Shokubutsu. Mokuton: Chika Kongen no Jutsu była techniką dzięki której Mizoki mógł praktycznie nieograniczenie tworzyć korzenia zdolne miażdżyc przeciwników i to w efektowny sposób. Mizoki zaczął skupiać chakrę i zaczęło się prawdziwe rządzenia nad terenem. Wielkie gałęzie wydobywały się hektolitrami z jego ciała, a on sam mógł swobodnie nimi kierować. Jednakże nim doszedł do pewnej wprawy musiał wiele przecierpieć i wysilić się, gdyż kontrola czegoś tak śmiercionośnego była niezwykle trudna. Nie mniej jednak czas jaki poświęcił na nauczenie się tego jutsu był wystarczający, a Mizoki mógł się cieszyć nowym nabytkiem w jego repertuarze.

Spoiler:
Mizoki
 

Re: [Podziemia Shokubutsu] Siedziba klanu Shokubutsu

Postprzez Mizoki » 19 lip 2015, o 16:04

Podczas kolejnego dnia, Mizoki chciał się nauczyć czegoś cwanego, co pozwoli mu na przemierzanie świata bez wzbudzania najmniejszym podejrzeń. Okazja nadarzyła się do tego wyśmienita, gdyż jeden ze starszych Shokubutsu zgodził się nauczyć naszego bohatera przydatnej techniki, dzięki której mógł po przez dotyk skopiować czyiś wygląd, a nawet układ chakry. Pozwoliłoby to na swobodne nieflirtowanie każdej z możliwych wiosek. Sam trening opierał się na dużej bazie teorii oraz na całej masie praktyki, podczas których chłopak zmieniał się w każdą osobę, którą tylko zdołał dogonić i dotknąć. Nauka nie poszła w las i od teraz młody Shokubutsu mógł się cieszyć wspaniałą techniką.

Spoiler:
Mizoki
 

Re: [Podziemia Shokubutsu] Siedziba klanu Shokubutsu

Postprzez Mizoki » 24 lip 2015, o 19:27

Mizoki wrócił do swojej siedziby, która była również siedzibą wszystkich Shokubutsu z wyraźnym grymasem na twarzy. Skończył bowiem swoją misję, na której przekonał się, że jest niedoceniany i to bardzo. Posyłali go bowiem na misje, które nie stanowiły żadnego wyzwania na młodego genin'a, a jego umiejętności znacząco odbiegały od reszty z jego rocznika. Nie chcąc za bardzo zagłębiać się w ten temat Mizoki rozpoczął swój trening. W pierwszej kolejności chciał udoskonalić swoje zdolności klanowe, a konkretnie wytwarzanie kolców, które mógł strzelać na odległość i przebijać przeciwników. Chłopak biegał po jednej z jaskini i rzucał kolcami w zrobione przez siebie cele. Trening trochę trwał, ale udało mu się za to bardzo dobrze opanować kolejną technikę Semi-Mokuton'u.

Spoiler:
Mizoki
 

Re: [Podziemia Shokubutsu] Siedziba klanu Shokubutsu

Postprzez Mizoki » 24 lip 2015, o 19:57

Następnego dnia Mizoki znowu pojawił się w dobrze znanym mu terenie treningowym. Ostatnimi czasy cały czas tu przebywał rozmyślając nad sensem istnienia wiosek oraz rozważając możliwość opuszczenia wioski. Nie była to z pewnością łatwa decyzja, lecz z jej podjęciem chłopak wolał się jeszcze wstrzymać, tak jeszcze na trochę. Lubił bowiem odwlekać podejmowanie tak trudnych decyzji. Jeśli mu się nie uda, będzie martwy, a jeśli tak, to do końca jego życia ludzie z jego wioski będę starać się go tropić i zabić. Z fatalnym wręcz humorem Shokubutsu przystąpił do treningów. Chciał się nauczyć jakiegoś nowego jutsu, które kto wie czy nie pomoże w śmiałym planie genina. Jak to w katon'ach bywa Mizoki wziął głęboki wdech i zaczął wypuszczać z ust kulę ognia, które miały przybierać bardziej zaawansowane kształty. Z początku były one dość słabe, lecz z czasem technika ta niała swoją prawdziwą moc, niszczycielską moc.

Spoiler:
Mizoki
 

Re: [Podziemia Shokubutsu] Siedziba klanu Shokubutsu

Postprzez Mizoki » 24 lip 2015, o 20:02

Przyszłą kolei na kolejny ciężki trening, znowu z zakresu ognistego jutsu. Tym razem chłopak chciał jednak nauczyć się techniki o trochę innej charakteryzacji od pozostałych katon'ów. Przeczytał gdzieś, że pewna technika polega na wypuszczeniu gęstego, czarnego dymu, który po ściśnięciu zębów eksploduję. Wydawało się być to bardzo użyteczną technika, to też Mizoki rozpoczął swój trening. Wydychał czarne opary, którymi niekiedy się nawet krztusił, lecz to nie przeszkadzało w drodze do perfekcji. Trenował i trenował, a jego umiejętności rosły. Po skończonym treningu chłopak rozłożył się na jednym z kamieni. Znowu przyszłą mu myśl o ucieczce, może powinien spróbować i zacząć żyć na własny rachunek, bez wiosek, bez przełożonych, kto wie dokąd zaprowadzą naszego bohatera te niebezpieczne myśli.

Spoiler:
Mizoki
 

Re: [Podziemia Shokubutsu] Siedziba klanu Shokubutsu

Postprzez Mizoki » 24 lip 2015, o 20:07

Tym razem chłopak chciał się nauczyć dość oryginalnego wykorzystania ognia. Chciał bowiem stworzyć wielką chmurę ognia, idealną do zmyłki i wejścia pod ziemie. W połączeniu z zdolnościami shokubutsu jutsu te wydawało się być wręcz niezbędne, a na pewno bardzo użyteczne. Mizoki wziął wdech, a następnie mieszając powietrze z chakrą wypuścił je pod postacią dużej ilości popiołu. Popiół rozchodził się w każdą stronę od chłopca, co tylko potwierdziło jego przypuszczenia odnośnie tej techniki. Jednakże nim zdołał ją opanować do perfekcji kosztowało to go wiele wysiłku, dużo chakry i cennego czasu, lecz w końcu powiodło się. Chłopak mógł odpocząć i pomyśleć...

Spoiler:
Mizoki
 

Następna strona

Powrót do Dzielnice Mieszkalne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników