Ulica przed Wieżą

Najwyższy budynek w Amegakure no Sato. Górująca nad wioską wieża, w której siedzibę swoją miał Pain. Dziś pozostaje ona opuszczona i zamknięta.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Ulica przed Wieżą

Postprzez Lokacja » 1 kwi 2015, o 23:49

Stara ulica, która swoja najlepsze lata ma już dawno za sobą, została całkowicie oddzielona od miasta wysokim na kilka metrów murem. Ulica przynosi na myśl dawne czasy we wiosce kiedy panowała tu bieda a zabójstwa i kradzieże były na porządku dziennym, władze miasta chcąc wypchnąć z pamięci te smutne chwile odizolowała to miejsce od wioski czyniąc je ostatnią pamiątką starego Ame. Ulica zbudowana w starym stylu z oddzieloną częścią dla przechodniów i wozów kupieckich. Przy ulicy stoi również wiele wyniszczonych i opuszczonych domów, mieszkań dla żebraków, którzy urządzili tutaj swoją dzielnicę, ciesząca się złą sławą i uważana przez mieszkańców za przeklętą wieża Paina znajduje się na samym końcu traktu wznosi się dumnie jak twarz władcy przekrzywiając swój język jakim jest ulica, całość wygląda nadzwyczaj upiornie dlatego mieszkańcy w bojaźni omijają to miejsce obawiając się powrotu przyszłości.
Administrator
 
Posty: 549
Dołączył(a): 5 kwi 2014, o 14:45

Re: Ulica przed Wieżą

Postprzez Kouseki Hiroki » 28 lis 2015, o 20:51

Teraz nie było już tutaj tak tłoczno jak półtorej roku temu. Ulica była pusta. Nie można było dostrzec nawet najmniejszego stworzenia, które znajdowałoby się w okolicy najwyższej wieży w wiosce. Po opuszczeniu kraju przez Rokage oraz jego poddanych wioska opustoszała. Było ponuro jak zwykle, deszcz nieprzerwanie padał. Strażnicy odeszli wraz z władcą, a budynek który niegdyś był największą zagadką wioski, największa tajemnica stał teraz otworem. Wysoka budowla nie zmieniła się ani trochę. Była solidna - po niespełna półtora roku wyglądała tak samo jak wtedy - gdy wszyscy mieszkańcy wioski podziwiali ogrom wieży. Teraz była ona pozornie taka sama, jednak nie była już tak tajemnicza jak wcześniej. A z jej czubka można było objąć wzrokiem cała ukrytą wioskę. Budowle wokoło wieży przy tejże ulicy były mocniej dotknięte przez żywioł. Zardzewiałe części blachy która była głównym budulcem, spustoszałe domy, ulica na której kamienie były już prawie całkowicie wypłukane z ziemii. Wszystko wyglądało mrocznie - dużo mroczniej niż w czasach świetności Amegakure no Sato.
Z niektórymi jednostkami, po prostu lepiej nie wchodzić w dyskusje. Niepozdrawiam.

Multikonto
 
Posty: 824
Dołączył(a): 7 wrz 2015, o 18:12
Ranga: Nukenin


Powrót do Wieża Paina

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników