Mroźna dolina

Tereny lasów sąsiadujących z Konohagakure no Sato. Shinobi wykorzystują je często w celach treningowych, czy też do prywatnych spotkań.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Mroźna dolina

Postprzez Yuki Orinoko » 24 gru 2015, o 15:13

Obrazek
Wyjątkowe miejsce leżące nieopodal Wioski Liścia. Wśród bezkresnych lasów znajduje się niewielka dolina spowita wieczna mgłą. Zapuszczając się wgłąb można natrafić na niewielkie jezioro. Od momentu pojawienia się klanu Yuki na tych terenach można zauważyć iż upodobali sobie oni owe miejsce. Często na skaju jeziora można dostrzec lodowe twory lub oszroniałe okolice. Wszystko to za sprawą treningów przeprowadzanych przez członków tej niezwykłej rodziny.
Orinoko zjawiła się tutaj po raz pierwszy aby poznać kilka podstawowych technik swojego klanu. Na miejscu spotkała kilka znajomych twarzy toteż stwierdziła, że w razie problemów ktoś mógłby jej pomóc. Pod pacha dzierżyła kilka sporych zwojów, które jej rodzina wyniosła z Kiri podczas ucieczki. Teraz tutaj musieli dawać sobie radę. Co prawda była wiosna i pogoda nie sprzyjała. Jednak członkowie klanu zadbali o to aby to jezioro było idealnym miejscem do treningu. Oszroniałe podłoże i gdzieniegdzie niewielka warstwa śniegu wystarczyły na to aby wykonać kilka fajnych technik.
Rozwinąwszy pierwszy ze zwojów dziewczyna bacznie zaczęła czytać jego treść. Było tam kilka podstaw o elemencie lodu. Warunek najważniejszy już spełniała. Kontrolowała wodę i wiatr więc mogła rozpocząć naukę tworząc Element Lodu. Na początek było to coś prostego. Lodowe kolce utworzone z wilgoci zawartej w powietrzu. W sam raz! Nie chcąc się ociągać i marnować czasu, dziewczyna od razu rozpoczęła swój trening.

Nauka Hissatsu Hyōsō (5PN)
Obrazek
 
Posty: 252
Dołączył(a): 5 maja 2015, o 18:21
Ranga: Chūnin

Re: Mroźna dolina

Postprzez Yuki Orinoko » 26 gru 2015, o 14:46

Dziewczyna nie opuszczając pola treningowego podziwiała swoje ostatnie dzieło. Przy brzegu widać było sporej wielkości lodowe kolce, które były efektem jej ostatniego treningu. Duma wręcz rozrywała jest serce, jednak nie chciała przerywać tej dobrej passy. Od razu zabrała się więc za kolejny trening. Tym razem nie miała na celu zgłębiać wiedzy z zakresu lodowych jutsu lecz postawić na coś bardziej uniwersalnego i powszechnego. Mowa tutaj o jednej z technik Elementu Wiatru, który miał spory potencjał ofensywny. W wielu przypadkach możnaby dzięki temu zakończyć niepotrzebną potyczkę, więc dobrze jest mieć kilka takich asów w rękawie.
Dlatego też Ori dostała od członków swojej rodziny kilka ciekawych informacji na temat klasycznych technik wiatru i wody, które mogłaby opanować, będąc na takim a nie innym poziomie. Rozpoczęła więc studiowanie notatek, które otrzymała i po odnalezieniu interesującej ja techniki planowała od razu zabrać się za trening. Chodziło tutaj o dośc silna technikę wiatru mogącą porządnie sponiewierać innych.

Nauka Daitoppa (5PN)
Obrazek
 
Posty: 252
Dołączył(a): 5 maja 2015, o 18:21
Ranga: Chūnin

Re: Mroźna dolina

Postprzez Yuki Orinoko » 7 sty 2016, o 22:31

Pojawiła się we mgle niczym straszne widmo. Niektórzy zarejestrowali jej obecność, inni nawet nie zwrócili uwagi. Przeszła miedzy kilkoma drzewami, następnie między kilkoma lodowymi bryłami po czym dotarła w wyznaczone sobie miejsce. Sniezna polanka na której gdzieniegdzie wystawały z ziemi lodowe pale. Na niektórych z nich widać było charakterystycznie wyglądające wykruszenia i zarysowania. Były to zdecydowanie ślady po broni siecznej.
Ori tym razem też przybyła przygotowana. Ze zwojem pod pacha i wakizashi u boku mogła rozpocząć swój trening. Rozwinęła płótno po czym dobyła miecza. To nie pierwszy raz gdy miała taka broń w dłoni. Poza tym ze zwykłym kunai radziła sobie doskonale więc z tym też nie powinna mieć problemu. Jej celem było opanowanie stylu walki odpowiadającego za operowanie bronią jednorącz. Sztuka dość prosta i w dodatku mamy drugą rękę całkowicie wolną.

Nauka Ittō-Ryū (6PN)
Obrazek
 
Posty: 252
Dołączył(a): 5 maja 2015, o 18:21
Ranga: Chūnin

Re: Mroźna dolina

Postprzez Yuki Orinoko » 5 lut 2016, o 14:56

Ori po raz kolejny zjawiła się w dolinie. Dawno jej juz tu nie było jednak absolutnie nie zapomniała o tym miejscu. Pochłonięta misjami i innymi obowiązkami po prostu nie miała czasu tu zaglądać. Mimo wszystko aura i krajobraz tego miejsca absolutnie się nie zmienił. Wciąż panował tu mróz co było dziwne zważywszy na fakt że była wiosna. Cóż... Jednak członkowie klanu Yuki chyba chcieli poczuć się odrobinę "jak w domu".
Orinoko miała w dłoniak kilka zwojów które planowała przestudiować i w miarę możliwości opanować. Od niedawna poczuła chęć dalszej nauki toteż zgarnęła kilka technik i przybył w swoje ulubione miejsce do ćwiczeń. Nie marnując czasu rozłożyła pierwszy instruktażowy zwój opisujący pewną technikę z użyciem wody po czym rozsiadła się wygodnie i przystąpiła do uważnego czytania.


Zajęło jej kilka godzin zanim opanowała pierwszą nową technikę z zakresu Suitonu. Zbliżał się egzamin więc musiała być w formie aby nie zawalić i awansować na Chuunina. Choć w sumie, gdy teraz rządzi Shogun, miała pewne wątpliwości co do tego awansu. Co nadal nie zmienia faktu, że chciała być silniejsza i posiadać szerszy wachlarz technik, którymi mogłaby się posłużyć. Dlatego też chwyciła za drugi zwój. Westchnąwszy głośno nie przerywała swej nauki póki miała dobrą passę. Po raz kolejny miała zamiar wyszkolić się w posługiwaniu nieskomplikowanym jutsu z zakresu żywiołu wody. Uważnie czytała każdą linijkę i analizowała wszystkie wykresy oraz rysunki instruktażowe, które zawarte były wewnątrz opisu.
Obrazek
 
Posty: 252
Dołączył(a): 5 maja 2015, o 18:21
Ranga: Chūnin

Re: Mroźna dolina

Postprzez Yuki Orinoko » 21 mar 2016, o 14:51

Dziewczyna pojawiła się w swoim ulubionym miejscu, który wykorzystywała jako oaze treningową. To tutaj nauczyła się w samotności większości swoich technik, które służą jej do dziś. Tym razem nie było inaczej. Jako że zbliżał się nieubłagalnie egzamin selekcji chuuninów, musiała być doskonale przygotowana na każdą ewentualność. Szeroka gama technik mogła w tym wypadku zdecydowanie pomóc. Choć co prawda ilość jutsu wcale nie dale pewności że zda, tak więcej możliwości mogłoby tutaj się przydać. Dlatego też wybrała najbardziej plastyczny żywioł czyli wodę i miała zamiar przyjrzeć się bliżej kilku technikom, które może nie były do końca ofensywne, jednak zdecydowanie mogły się przydać w trudnych sytuacjach.

Nauka Mizutensou no Jutsu
Nie sądziła że trening jednej techniki może wywołać u niej takie zmęczenie. Dziewczyna złapała lekką zadyszkę po tym jak opanowała pierwszą z zamierzonych technik. Na tym jednak nie zamierzała poprzestawać. Miała jeszcze kilka celów do osiągnięcia więc nie mogła teraz zrobić sobie przerwy. Poza tym lada moment planowała wziąć udział w najważniejszym dotychczas dla niej egzaminie. To była jedyna taka szansa więc nie mogła tego spartolić. Nie zastanawiając się zatem podniosła się z ziemi, na której klapnęła aby odziapnąć by od razu przystąpić do kolejnego treningu. Na warsztat po raz kolejny wzięła technikę z zakresu kontroli wody i jej generowania. Wolała nie poprzestawać póki miała wenę i dobra passa się jej trzymała.

Nauka Mizurappa
Obrazek
 
Posty: 252
Dołączył(a): 5 maja 2015, o 18:21
Ranga: Chūnin

Re: Mroźna dolina

Postprzez Yuki Orinoko » 14 sie 2016, o 00:27

Ori przez jakiś czas nie odwiedzała tego miejsca. Jakos nie starczało jej czasu ani sił żeby zabrać się za trening. Po awansie na chuunina spadło na nią sporo nowych obowiązków z których musiała się wywiązywać. W innym wypadku trafi na dywanik do przydupasow Shoguna a tego na pewno nie chciała.
Na szczęście jednak udało jej się wygospodarować chwile aby przyjść do doliny. Pod pachą miała spory zwój z zapisaną wen techniką klanową. Usiadła zatem wygodnie pod jednym z drzew i rozłożyła przed sobą rolkę z zapisaną treścią oraz instrukcjami. Opis dotyczył zaawansowanej techniki tworzenia lodu. Jutsu polegało na stworzeniu w mgnieniu oka grubej lodowej zasłony. Bardzo ciekawe... Pewnie zajmie jej to kilka godzin jednak na szczęście tego dnia nie miała juz żadnych obowiazków więc w pełni mogła oddać się treningowi.

Nauka Hyōton: Kōri Dōmu
Obrazek
 
Posty: 252
Dołączył(a): 5 maja 2015, o 18:21
Ranga: Chūnin

Re: Mroźna dolina

Postprzez Yuki Orinoko » 5 wrz 2016, o 22:50

Dziewczyna po długiej przerwie przydreptała do swojego ulubionego miejsca. To tutaj mogła się wyciszyć, pomedytować lub po prostu potrenować i spocić się dostatecznie aby ukoić nerwy. Tym razem dzierżyła pod pachą książkę sporych rozmiarów. Wydłubała ją gdzieś w bibliotece spośród tomów dotyczących technik z zakresu kontroli wiatru i manipulacji chakrą. Tematu dość obszerne i na pewno interesujące jednak Ori wolała od razu przejść do konkretów.
Usiadła po turecku na ziemie po czym otworzyła książkę na zaznaczonej wcześniej zakładką stronie. Opisana tam technika była już niezłym przełomem w wachlarzu naszej członkini klanu Yuki. Apropo wachlarza. Ten właśnie przedmiot był niezbędny do wykonania owego jutsu. Dziewczyna nie próżnowała tylko od razu zabrała się do treningów praktycznych. Chwyciła wachlarz i zaczęła nim machać próbując wykonać odpowiednio technikę.

Nauka Daikamaitachi no Jutsu
Obrazek
 
Posty: 252
Dołączył(a): 5 maja 2015, o 18:21
Ranga: Chūnin

Re: Mroźna dolina

Postprzez Yuki Orinoko » 13 lis 2016, o 16:37

Orinoko po raz enty pojawiła się w swoim ulubionym miejscu. Stanęła u brzegu sporego jeziora i wzięła kilka glębokich oddechów rozkoszując się przyjemnym chłodem drażniącym jej nozdrza. Była bardzo dumna z członków swojego klanu, żę pomimo przebywania na uchodźstwie mogli zapewnić swoim rodakom chociaż namiastkę ojczyzny. Zdecydowanie niższa temperatura i wszechobecna mgła uspokajały Ori. Mogła się tutaj wyciszyć i w stu procentach skupić na nauce. Zresztą nie tylko ona. Wszędzie dookoła dostrzec można było lodowe pozostałości po treningach innych członków klanu Yuki. To przykre co się stało z ich wioską jednak nadal tliła się w niej nadzieja na odbudowanie potęgi swojego klanu. Do tego jednak daleka droga. Aby to osiągnąć chuuninka musiała poświęcić jeszcze sporo czasu na trening. Między innymi dlatego też pojawiła się w tym miejscu tym razem. Usiadła na zimnej ziemi by przez chwile pomedytować a zaraz potem wziąć się za ostry trening.
Po wszystkim natomiast dziewczyna zbierze swoje rzeczy i opuści powoli to miejsce.

z/t
Nauka Kami Oroshi
Obrazek
 
Posty: 252
Dołączył(a): 5 maja 2015, o 18:21
Ranga: Chūnin

Re: Mroźna dolina

Postprzez Yuki Orinoko » 17 sty 2019, o 20:25

Zaciągnęła się nieco mroźnym powietrzem i westchnęła. Sporo czasu minęło odkąd była w tym miejscu po raz ostatni. Ta nieszczęsna odsiadka w więzieniu spadła na nią niczym grom z jasnego nieba. Równocześnie spowodowało to lekki zastój w karierze kunoichi jednak planowała to właśnie nadrobić. Przyniosła zatem z sobą dwa sporej wielkości zwoje, które wyszperała gdzieś w siedzibie klanu. Rozłożyła pierwszy z nich i od razu wzięła się za studiowanie techniki. Była bardzo głodna wiedzy toteż wręcz pożerała informacje zawarte w zwoju. Swoją drogą uważała też że technika lewitowania przy pomocy wiatru bardzo jej się przyda. Zawsze łatwiej dostać się w trudne miejsce lub nawet uratować się od śmiercionośnego upadku kiedy potrafimy latać. Bez zawahania przystąpiła do części praktycznej mając nadzieję, że poznana teoria w znacznej mierze pomoże jej opanować ową technikę do perfekcji. Oczywiście na efekty należało poczekać kilka godzin jednak dość prędko udoskonaliła jutsu dzięki czemu mogła stwierdzić iż w pełni opanowała i mogła przystąpić do nauki kolejnych...

Nauka Kaze Furai, Fūton Ninpō: Kamikaze, Shinkūken
Obrazek
 
Posty: 252
Dołączył(a): 5 maja 2015, o 18:21
Ranga: Chūnin

Re: Mroźna dolina

Postprzez Yuki Orinoko » 26 maja 2019, o 10:24

Pojawiła się w tym magicznym miejscu po bardzo długiej przerwie. Sama nie była w stanie zliczyć ile to już minęło od jej ostatniego treningu. Nawet będąc w więzieniu starała się utrzymać formę toteż wydawało jej się że nie wyszła z wprawy. Dla rozgrzewki dobyła ostrze i wykonała kilka podstawowych sekwencji cieć i pchnięć. Westchnęła pozbywając się ostrza bo nie taki był cel jej przybycia w to miejsce. Miała zamiar potrenować na szybko kilka bardziej zaawansowanych technik z zakresu uwolnienia wody. Była zdania że ogromne grono świata ninja nie docenia tego żywiołu. Chciała być przykładem tego, że opanowując owy żywioł można dokonać wielkich czynów. To jednak musiało poczekać bo póki co Ori dopiero raczkowała jeśli chodzi o posługiwanie się Suitonem. W planach jednak miała poszerzenie wachlarza swoich technik o kilka dodatkowych wykorzystujących ten żywioł. Rozmyślała też o stworzeniu pewnej kombinacji łączącej wodę z jej klanowym lodem. W głowie miała kilka pomysłów jednak póki co planowała opanować podstawy.Obrazek
 
Posty: 252
Dołączył(a): 5 maja 2015, o 18:21
Ranga: Chūnin


Powrót do Tereny Treningowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników