Sala #3

Główny szpital w Konohagakure no Sato, właśnie tu kurują się ranni na misjach shinobi. Duża część tutejszych medyków to specjalnie wyszkoleni shinobi.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Sala #3

Postprzez Shiin Ribenji » 3 lis 2015, o 23:30


Obrazek
Dwie młode i całkiem zgrabnie wyglądające pielęgniarki powoli wchodziły do budynku szpitalnego. Dzisiaj był ich kolejny z rzędu dzień, w którym miały za zadanie pomagać chorym i potrzebującym pomocy pacjentom. Ponadto uśmiech każdej z nich sprawiał, że w sercu rozkwitała nadzieja na zdecydowanie lepsze jutro. Szybko przebrały się w swoje kubraczki, a następnie, gdy do rozpoczęcia pracy było zaledwie kilka minut, poszły rozejrzeć się po budynku. Z dnia na dzień przybywali coraz to nowsi wojownicy Ukrytego Liścia którzy, po ciężkich zleceniach, niejednokrotnie lądowali na izbie przyjęć. A teraz, gdy tegoroczny Egzamin na Chūnina dobiegał końca, poza doświadczonymi ninja, łóżka szpitalne zajmowali też niedoświadczeni Genini. Oczywiście, ci potężniejsi potrafili przejść wszystkie trzy próby bez najmniejszego zadrapania, jednakże nasza ulubiona dwójka nie miała, widocznie, w sobie aż takiej ilości talentu...

Ribenji, jak również Kirito, zostali przetransportowani do szpitala jeszcze przed tym, jak Akimichi Chousetto, najprawdopodobniej najpotężniejszy genin świata, wykorzystał potężną technikę Raitonu, co skutkowało nie tylko zakończeniem walki, ale również zabraniem go do Konoszańskiego Więzienia. Oczywiście nie wszyscy o tym wiedzieli, a chłopcy chwilę wcześniej walczący nie byli wyjątkiem. Szczerze mówiąc to oni wiedzieli jeszcze mniej o tym całym zajściu od reszty uczestników Egzaminu na Chūnina.

Poparzenia pierwszego i drugiego stopnia nie były nadmiernie przyjemnym uczuciem. Można wręcz rzec, że ból im towarzyszący nie tworzył uśmiechu na twarzy Otończyka. Od momentu przywiezienia ich do szpitala przeleciało już sporo godzin. Noc szybko minęła. Już z samego rana Ribenji otworzył oczy. Przespał wczorajsze popołudnie i wieczór. Widać, że był bardzo zmęczony. Czy to przez tę jedną walkę? A może dzięki stresowi, który towarzyszył mu od tylu dni! Aż nie mógł w to uwierzyć, gdy doszedł do wniosku, że tak na prawdę, to wszystko rozegrało się w trakcie jednego, jedynego miesiąca. Pokręcił z niedowierzaniem głową, a następnie, bardzo powoli, podniósł się na łokciach do pozycji siedzącej. Ziewnął. Wiedział gdzie się znajduje, ale wczoraj pomieszczenie wyglądało całkowicie inaczej. A teraz? Było zdecydowanie bardziej przytulne. Ziewnął jeszcze raz i spojrzał w swoją lewą stronę.

Bardzo powoli odrzucił kołdrę, a następnie powoli postawił podeszwy stóp na podłodze. Poczuł, że i one bolą. Mimo wszystko, powoli stawiając krok za krokiem, podszedł do okna. Zima w Ukrytym Liściu była na prawdę miła dla oka. Nic dziwnego, że matka tak bardzo kochała tę porę... Rozmyślanie zostało szybko zaprzestane, gdy do pomieszczenia weszła blond-włosa pielęgniarka. Wydawało się, że jej niebieskie oczy mogą swobodnie przeniknąć do duszy każdej istoty żywej na tym świecie. Uśmiechnęła się w stronę Otończyka, a ten odwdzięczył się tym samym.
- Dobrze, że już się obudziłeś. Jak ramię? Powinno poboleć jeszcze kilka dni, jednakże do tygodnia ból powinien ustąpić. Czujesz zawroty głowy? - Trzynastolatek kiwnął twierdząco głową, na co dziewczyna odpowiedziała - To oznacza, że środki przeciwbólowe działają... To dobrze. Jak będziesz chciał, to możesz wyjść do domu.

Gdy blondynka wyszła, chłopak zdecydował się przebrać w swoje tradycyjne ciuchy. Podobno ktoś pofatygował się do hotelu po ubrania. Następnie rozejrzał się po pomieszczeniu. Wykonał ruch obiema rękami tak, by wyczuć, czy bark rzeczywiście bolał. Na szczęście nic takiego nie miało miejsca... Przynajmniej w tym momencie. Mógł więc powoli wyjść z pokoju i udać się do hotelu. Tak, chce trochę odpocząć.
THEME

Obrazek

Rodzimy Talent: Genjutsu - Iluzje stają się silniejsze, realniejsze i wyraźniejsze, mogą obejmować większy obszar oraz więcej czynników. Od rangi B i wyżej techniki stają się jeszcze silniejsze. Gdy normalnie wymagane jest tylko Kai by wyjść z iluzji, teraz ofiara potrzebuje co najmniej bólu. W przypadku technik na które nie działa Kai a działa ból w połączeniu z tym atutem trzeba obcej chakry.
Stoję na straży jakości działu misji
Sprawdzam Karty Postaci
Przydział misji: D-S


 
Posty: 415
Dołączył(a): 9 sie 2015, o 21:10
Ranga: Chūnin

Powrót do Szpital

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników