Willa rodziny Tenkou

Kraina pełna dolin i kotlin. Tutejszy klimat jest dosyć łagodny. Nie brak tu lasów liściastych i iglastych, jak również sporych łąk. Kraj ten z powodu ukształtowania jest niezwykle niesprzyjający dla ewentualnych najeźdźców - miejscowi dokładnie znający tajemnicę swojego rejonu potrafią się doskonale tu bronić.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Re: Willa rodziny Tenkou

Postprzez Maji Seitaro » 28 sie 2020, o 13:17

Dedukcja Majiego pozwoliła na uratowanie panienki... a właściwie zapewnienie jej szansy na życie. Zrobił co mógł, choć gdyby zareagował wcześniej mógłby wiele więcej. Westchnął stojąc przy łóżku szpitalnym dziewczyny i wpatrując się w nią oraz w kryształową różę, która leżała obok niej. Dawał w spokoju pracować krzątającym się medykom, oni też robili wszystko co się dało najlepsze. Czy Seitaro czuł, że zawalił sprawę? Częściowo, na pewno mógł reagować. Ceremonia w obu przypadkach zostałaby przerwana, na jedno by wyszło.
Ech.
Zgodnie ze słowami Fu ślad prowadził do Tekkena, przez co obudziły się podejrzenia, które Seitaro wysnuł najwcześniej, już w Tebikach. Zaproponował, że zmusi go do gadania. Miał mnóstwo sposobów na to, by sprawić, że człowiek raczy sobie przypomnieć co robił w latach niemowlęcych. Sakki to było kompletne nic wobec tego, co mędrzec mógłby zrobić na zwiększonych obrotach. To była tylko luźna propozycja, którą Fu mógł potraktować poważnie lub nie. Równie dobrze sami mogli zająć się zdrajcą w swojej rodzinie. Ich familia, ich osąd.
- Rozumiem. - kiwnął głową do Sugi i zaczął oczekiwać powrotu jego oraz informatora. Spieprzył sprawę połowicznie, ale wyglądało na to, że jego zlecenie dobiegło końca. Chyba, że po drodze wydarzy się coś jeszcze...

Obrazek

Hyou Aka Sennin Mōdo

Spoiler:

Adventurer Theme Sad Theme Fight Theme Main Theme Fight Theme 2 Chill Theme

Obieżyświat, samotny wojownik, pokrętny altruista i idealista, poszukiwacz wiedzy, Książę Mrozu, Generał, Shimo Kara Nikuya i Sandaime Kazekage. Maji Seitaro, do usług.
Spoiler:

Prowadzone misje:
  • -
  • -

Głos Seitaro
 
Posty: 2778
Dołączył(a): 2 wrz 2016, o 18:50
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kage
Specjalna Ranga: Shintaisei
Dodatkowa Ranga: Sennin

Re: Willa rodziny Tenkou

Postprzez Takara » 28 sie 2020, o 13:56

- 償還 Odkupienie -
裏切り者 Maji Seitaro, misja S
68/68


Hikari otrzymała szansę na życie dzięki jemu dedukcji. Nawet gdyby zareagował wcześniej sytuacja zakończyłaby się szczęśliwe, tak teraz był chociaż ten jeden plus. Mogła żyć. Może kiedyś się wybudzi. Obserwował róże którą to jej wręczył i która to miała zostać przy niej nie noszona jeszcze przed długi czas. Nie wiedział jak będzie wyglądać jej życie od tego momentu, ale przynajmniej słońce jakim była przetrwało w niewielkim stopniu.
Ślad prowadził do Tekkena, co było jego najwcześniejszym podejrzeniem, zresztą prawdopodobnie wszystkich. Nie było jednak pewnych śladów, więc co oni mogli zrobić, szczególnie kiedy nie skupiali się na tym co robi starzec a na oczekiwaniu na dzień ślubu. Zaproponował że zmusi go do gadania i Fu zatrzymał się na chwilę, rozmyślając nad tą propozycją. Po chwili pokręcił jednak głową.
- Mamy sprawcę... pozwól że zajmiemy się nim jako rodzina. Nie wątpię jednak że masz lepsze od nas sposoby. - odmówił ale jednocześnie przyznał, że shinobi był lepszy od nich, arystokratów. Czy chodziło tu tylko o kwestie wydobywania informacji, a może całość jaką był ich ten 2 dniowy dramat? Tego nie wiedział. Lord Fu nie był precyzyjny.

Kiedy informator się zjawił, Seitaro otrzymał dość proste informacje. Właściwie, był to jeden z raportów jakie krążyły po kraju Gór - najbliższym miejscu gdzie widziano demona.
Wioska została zniszczona przez czteroogoniastego. Goryl w swym gniewie zniszczył całą wioskę zalewając ją lawą, ledwie 3% populacji wioski przetrwało - wszyscy z okropnymi poparzeniami. Czteroogoniasty rzucił ostrzeżeniem w kierunku jakiś Uchiha Arin'a i Yami Saiko - Kage Otogakure i Suny. Ogoniaste bestie wyczuły przyrost ich siły jednocześnie zaznaczając, że jeżeli będą dalej korzystać ze swoich Kekkei Genkai, liczba ataków jak i ofiar będą stopniowo wzrastać. W razie najgorszego kryzysu, ogoniaste bestie będą skłonne wspomóc shinobi w walce z wyżej wspomnianymi osobami. Będą robiły to jednak na swój sposób a nie jako narzędzie w ludzkich rękach (zaznaczona niechęć do bycia pieczętowanym w ninja).

Bijuu nie dbają o ludzką politykę, nie mają jednak zamiaru stać się narzędziami w rękach posiadaczy Sharingana oraz Mokutonu. Jakakolwiek próba kontroli nad nimi spotka się z pełnym gniewem wszystkich demonów. Ogoniasta bestia zniknęła gdzieś w górach, nie znamy jeszcze jej położenia.

Mówiąc co wie, informator pożegnał się ze wszystkimi i odszedł w swoją stronę. Suga patrzył natomiast na Seitaro i po chwili, podrapał się po głowie.
- Odprowadzić Cię pod bramy? Czy chcesz tu jeszcze noc spędzić? - zapytał się go, nie do końca wiedząc co teraz jak zlecenie zostało wykonane.

Misja S - niezaliczona. Wynagrodzenie za starania: ranga B
Chimu Takara otrzymuje:
+ 12 PZ
+ 4 PD
+ 60 PN
+ 5000 Ryō

Gracz Maji Seitaro otrzymuje:
+ 5 PD
+ 25 PN
Inne wynagrodzenie: informacje o bijuu (te wspomniane)


Koniec misji, better luck next time. Jak chcesz, to zapraszam do oceny jak ci się moja misja/prowadzenie podobało w tym temacieo/ Jeżeli już w tej turze opuszczasz zamek, nie czekaj na mego posta. Jak chcesz coś jeszcze tutaj pociągnąć jakiś wątek, to poprowadzę dalej.
Obrazek
Main Theme Main Theme v2 Sad Theme Battle Theme
MK: Kurogane Kyōki | MK: Kotoki Jirei
Ubranko
Prowadzone wątki (3/3):
 
Posty: 1207
Dołączył(a): 3 maja 2019, o 16:23
Ranga: Tokubetsu Jōnin

Re: Willa rodziny Tenkou

Postprzez Maji Seitaro » 28 sie 2020, o 14:59

Sprawca znaleziony, motywy dalej nieznane. Czy to było to, co Seitaro podejrzewał od początku, czyli krzywdzący dla rodu Tenkou mezalians? Tego mógł się już nie dowiedzieć i wcale już nie wypytywał. Wchłonął słowa Fu jak gąbka i kontynuował milczenie. W międzyczasie zjawił się informator od Sugi, który zaczął opowiadać na temat bijuu. Wszystko co ten człowiek mówił Seitaro zapisywał co do słowa w zwoju. W tej chwili nie miał siły zapamiętywać tych jakże cennych, choć w tej jednej chwili niewiele pomagających informacji. Kiwnął głową w podziękowaniu, choć minę miał mocno nietęgą. Siłą woli powstrzymywał się od wybuchnięcia i odreagowania w jakiś sposób całej tej sytuacji.
Podszedł do okna i podparł się rękoma o parapet. Zaczął rozmyślać o swoich następnych działaniach. Tutaj skończył. Dokąd więc pójdzie? Miał w głowie kilka planów, z czego jeden był do zrealizowania właśnie tutaj, w tym zamku. Uznał, że jednak coś jeszcze trzeba było tutaj zrobić.
- Żegnaj, Suga. - mruknął jedynie i wyminął asystenta rodziny. Skierował się ku wyjściu z willi, aczkolwiek nie zamierzał się od niego tak bardzo oddalać. Maji w okolicznym lesie odczekał do zapadnięcia pełnej nocy i powrócił do zamku, choć tym razem całkiem skrycie, zamaskowany i zdeterminowany do tego by zarżnąć Tekkena. Ciemne ubrania, umiejętność skrytości poruszania oraz sensor miały mu pozwolić na ciche przemieszczenie się, unikając wszelkich świadków i lokalizując arystokratę. Wszędzie tam, gdzie wartę pełniło więcej niż jeden strażnik, Seitaro wykorzystał podstawowe techniki dotonu, by ominąć straże i przedostać się podziemiami. I też wszędzie tam, gdzie natrafił na jakiegoś rodzaju fizyczną przeszkodę - niszczył ją. Gdziekolwiek przebywał Tekken - czy to w areszcie domowym, czy w więzieniu - nie miało to dla Seitaro najmniejszego znaczenia. Każdy opór, który napotkał - od razu niszczył. Jeżeli miałby kogoś oszczędzić, to jedynie nieuzbrojonego człowieka.
Gdy dotarł do Tekkena nie planował z nim rozmawiać, nie żądał od niego wyjaśnień. Po prostu zaszlachtował go swoją kataną, a szczątki rozrzucił po całym po mieszczeniu, w którym przebywał. Zmasakrował ciało do tego stopnia, że koronerowi nie będzie opłacało się go zszywać do kupy z powrotem. Najlepiej będzie jeśli zapakują go do wora i wrzucą do rzeki.
Jeżeli po całej akcji nastanie alarm, Seitaro nie będzie się angażował w jakąkolwiek walkę. Wykorzystując Kumoshin no Jutsu zwyczajnie przeniesie się do najdalszej lokalizacji i opuści teren willi, by udać się w stronę Kaze no Kuni.z/t
Obrazek

Hyou Aka Sennin Mōdo

Spoiler:

Adventurer Theme Sad Theme Fight Theme Main Theme Fight Theme 2 Chill Theme

Obieżyświat, samotny wojownik, pokrętny altruista i idealista, poszukiwacz wiedzy, Książę Mrozu, Generał, Shimo Kara Nikuya i Sandaime Kazekage. Maji Seitaro, do usług.
Spoiler:

Prowadzone misje:
  • -
  • -

Głos Seitaro
 
Posty: 2778
Dołączył(a): 2 wrz 2016, o 18:50
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kage
Specjalna Ranga: Shintaisei
Dodatkowa Ranga: Sennin

Re: Willa rodziny Tenkou

Postprzez Takara » 28 sie 2020, o 17:14

???
Rok 56, Zima


Nikt do końca nie wie jak do tego doszło. Plotki powiedziane przez służących obwiniają za to Majiego Seitaro, jednak ile w tym prawdy?... Pewnego wieczoru, do budynku przybył osobnik w blond włosach i martwych oczach. Był on bratem nowej żony lorda. Bez żadnych słów, zaczął masakrę wszystkich arystokratów tam mieszkających. Wytnął ich w pień swoją kataną, technika zawalił 50% zamku, a na sam koniec podpalił żeby nawet opadający śnieg w tym rejonie nie był w stanie ugasić potężna płomienia który to miał zamazać wszelakie dowody. Niektórzy jednak przeżyli. Cywile, służący którzy kryli się po kątach i znali wszystkie zakamarki zamku. Z ważniejszych osób, przeżył jedynie niejaki Suga który opuścił willę szukając nowego życia po tym dramatycznym przeżyciu.

Lokacja, niegdyś piękna, teraz jest ruiną. Wszystkie elementy jej się spopielone lub pokryte sadzą, 50% zamku w różnych miejscach jest pozawalane a cała atmosfera wydaje się mroczna. Da się odczuć że zginęło tam wiele osób i być może krąży po miejscu nawet jakaś klątwa.


Ważna informacja dla każdej osoby która będzie chciała robić to w tym temacie, proszę przeczytać.
Obrazek
Main Theme Main Theme v2 Sad Theme Battle Theme
MK: Kurogane Kyōki | MK: Kotoki Jirei
Ubranko
Prowadzone wątki (3/3):
 
Posty: 1207
Dołączył(a): 3 maja 2019, o 16:23
Ranga: Tokubetsu Jōnin

Poprzednia strona

Powrót do Tanima no Kuni - Kraj Dolin

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron