Taka Kari

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Taka Kari

Postprzez Ushijima Takashi » 13 lip 2019, o 03:27

Górskie cmentarzysko - Jastrzębia Przełęcz (山の墓地 - 鷹狩り,Yama no Bochi - Taka Kari): Przełęcz pomiędzy dwoma, najwyższymi górami na terenie "Górskiego cmentarzyska". To właśnie tutaj przebywają istoty, które posiadacz paktu przyzywa sobie do pomocy. Kraina jakże malownicza. Wysokie wierzchołki najwyższych szczytów pozbawione jakiejkolwiek zieleni, a pomiędzy nimi, długa, przełęcz pełna zielonych łąk czy krzewów. Gniazda jastrzębi są uwite głównie na stromych zboczach, oraz skalnych półkach. Aktualnie jest to jedyne znane miejsce przebywania stworzeń tego paktu.


Temat paktu
Obrazek
Chciałbym mieć taki fejm :<
Chakra: 10000
Chakra przy częściowej przemianie: 5000
Chakra podczas przemiany mędrca: 20000

Regeneracja chakry: 300/post
Absorbcja Chakry Natury przy częściowej przemianie: 1250/post
Absorbcja Chakry Natury przy przemianie mędrca: 2500/post

Bonusy do statystyk (siła, szybkość, wytrzymałość, ninpou) podczas częściowej przemiany/przemiany mędrca: +1,5/+2,5


Mulikonto
Obrazek
Tego nie rozwijaj, bo będzie źle :<:
 
Posty: 475
Dołączył(a): 1 mar 2016, o 16:44
Ranga: Jōnin

Re: Taka Kari

Postprzez Ushijima Takashi » 13 lip 2019, o 03:49

Chłopak po zakończonej misji leciał w kierunku krainy paktu na grzbiecie ogromnego ptaka. Nie rozmawiał - był wyczerpany pomimo wyssania komórek dziwnego malarza. Pech chciał, że zaatakował jednego z przyjaciół Takashiego - a co za tym idzie skończył dosyć marnie, bowiem nawet jego byli znajomi czy rodzina zapewne nie rozpoznali by jego ciała. Technika której kiedyś się nauczył była zaprawdę ciekawa i silna. Po paru godzinach lotu ogromny skrzydlaty osiadł na jednej z skalnych półek.


- Oto Taka Kari - kraina w której żyjemy od dawien dawna. Dawno nie było tutaj żadnego człowieka - możesz poczuć się wyróżniony. - po tych kilku przenikliwych piskach Garuda skinął dziobem, obracając głowę i opatulając całą okolicę wzrokiem. - Skoro zgodziłeś się zostać powiernikiem, musisz jeszcze dopełnić formalności, mam nadzieję, że czas który spędziłeś na moim grzbiecie wystarczył byś się zregenerował.


Po tym krótkim monologu ptasiego "przewodnika" chłopak zeskoczył stając pewnie na skalnej półce, spoglądając w dół. Ogromna odległość lekko wzdrygnęła bohaterem, który kilka godzin temu uratował życie biednego ptaka oraz dwójki nowo poznanych przyjaciół. Teraz jednak w ich kierunku zmierzał nie jeden, nie dwa jastrzębie, a cała setka. Otoczyli ich latając w koło, a następnie osiadły one na skałach, przyglądając się Ushijimie. Było to zaprawdę dziwne zjawisko, zaraz po setce średnich ptaków na miejscu pojawił się jeden z członków "starszyzny". Kise - który dosyć szybko rozpoczął rozmowę z Garudą, dowiadując się dlaczego Takashi został sprowadzony do ich krainy.


- A więc zgodziłeś się zostać powiernikiem naszego paktu młodzieńcze... Dobrze, bardzo dobrze. Martwi mnie tylko twój temperament, podobno nie jesteś w stanie kontrolować swojej siły. - po tych słowach jedynie "westchnął" pomrukując sobie przy tym. - Niemniej jednak to jest naszym najmniejszym zmartwieniem. Zwój!


Po jego słowach kilka ptaków podleciało przed Takashiego, rozwijając ogromny zwój przed jego oczami. Widział na nim kilka małych podpisów, jednak jastrząb stojący nad wszystkimi, z ogromnym dziobem, wskazał delikatnie pochylając łeb na ogromne pole.


- Złóż swój podpis, własną krwią, a od tego czasu będziesz mógł liczyć na naszą pomoc, bez względu na wszystko. Niemniej jednak, wraz z tym podpisem wiążę się ogromna odpowiedzialność. Będziesz odpowiedzialny za nie tylko swoje życie, ale życie całej tej wesołej gromady. - Na chwilę przerwał, a potem zachęcając Takashiego, rozwarł dzioba. - No dalej chłopcze, nie krępuj się! To twoje przeznaczenie.


Takashi chwilę wpatrując się w zwój, w Kise i Garude wreszcie złapał za Kunai, którym naciął swój wskazujący palec, a następnie płynnymi ruchami złożył podpis na zwoju. Następnie odchylił go delikatnie i składając kilka znaków, przywołał cztery małe ptaki - Zero, Ichi, Ni i San! Dokładnie te same przyzwane przez Kunoichi. Uśmiechnął się szeroko, a następnie pozwolił się obsiąść swoim nowym kumplom. Był powiernikiem, a co za tym idzie był za nich odpowiedzialny, był gotów oddać za nich życie. Zwój zamknął, a następnie oddał ptakom, by to oni przechowywali go tutaj - bo tutaj będzie bezpieczny. Po wszystkim odleciał na Garudzie pod samą granicę OtoGakure, gdzie odwołał towarzysza.

Obrazek
Chciałbym mieć taki fejm :<
Chakra: 10000
Chakra przy częściowej przemianie: 5000
Chakra podczas przemiany mędrca: 20000

Regeneracja chakry: 300/post
Absorbcja Chakry Natury przy częściowej przemianie: 1250/post
Absorbcja Chakry Natury przy przemianie mędrca: 2500/post

Bonusy do statystyk (siła, szybkość, wytrzymałość, ninpou) podczas częściowej przemiany/przemiany mędrca: +1,5/+2,5


Mulikonto
Obrazek
Tego nie rozwijaj, bo będzie źle :<:
 
Posty: 475
Dołączył(a): 1 mar 2016, o 16:44
Ranga: Jōnin


Powrót do Sangaku no Hakaba - Górski Cmentarz

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników