Mieszkanko Yoshiego

Mieszka tu większość ludzi z Iwagakure no Sato. Przeważnie są to bezklanowcy i mało znane rodziny, czasem też znaleźć tu można niektórych członków znanych w wiosce klanów.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Mieszkanko Yoshiego

Postprzez Haru Yoshi » 12 sie 2017, o 03:52

Obrazek

Mimo unowocześnienia Wioski, Yoshi nadal mieszka w domku jednorodzinnym który odziedziczył po babci u której mieszka od czasu kiedy rodzice przestali się nim interesować. Z zewnątrz niczym nie wyróżnia się od domków które mieszczą się na tym samym osiedlu. Mimo to po wejściu można zastać bardzo klimatyczne mieszkanie naprzeciw znajdują się schody na górę, poddasze w którym znajduje się małe dojo, to tam Yoshi spędzał większość czasu, był to jego "pokój". Na lewo jest kuchnia której niczego nie brakuje oraz mała spiżarnia w której pozostały resztki domowych wyrobów, tam dalej korytarzem byla niewielka łazienka. Na prawo zaś znajdowała się sypialnia którą teraz przejął shinobi. Babcia bardzo dbała o każdy skrawek tego miejsca, teraz ta rola przypadła młodemu geninowi.

//To be continued.
 
Posty: 355
Dołączył(a): 18 lip 2017, o 02:53
Ranga: Chūnin

Re: Mieszkanko Yoshiego

Postprzez Haru Yoshi » 17 sie 2017, o 15:01

O dziwo obudził się dzisiaj dosyć późno jak na niego. Bo aż po południu. No nic, trzeba dzisiejszy dzien spędzić na trenowaniu nowych technik jakimi są Torunēdo Raitoningu oraz Sandā Sāburu. Dlatego po zrobieniu podstawowych czynności porranych skierował się na piętro gdzie miał swoje pole do treningów. W końcu dzisiaj miał pracować ze swoją naturą czyli Raitonem a to mogłoby źle skończyć się dla osób postronnych więc postanowił zostać u siebie. Na początku króta rozgrzewka, oczywiście nie mogło zabraknąć uwielbianego przez Yoshiego taijutsu, powoli to zaczął uważać za rozgrzewkę. Przyszła pora na nauki technik. na pierwszy ogień pójdzie Sandā Sāburu która polegała na skupieniu swojej chakry w dłoni, dzięki opanowaniu i kontroli chakry pojawiała się kulka energii elektrycznej. Nie było to zbyt wymagające w końcu Yoshi znał już Dendo Hando a techniki były podobne. Zostało mu Torunēdo Raitoningu była to trudniejsza technika i bardziej niebezpieczna ponieważ wyładowaniami można było miotać na odległość aż 10 metrów. Yoshi miał wystarczająco wiedzy teoretycznej aby w odpowiedni sposób skupić chakrę i użyć jej na cisnąć nią w ewentualnych wrogów w postaci elektrycznych wyładowań. Wystarczyło kilka godzin treningu a Yoshi opanował techniki które miał w planach się nauczyć.

-20PN

Spoiler:
 
Posty: 355
Dołączył(a): 18 lip 2017, o 02:53
Ranga: Chūnin

Re: Mieszkanko Yoshiego

Postprzez Haru Yoshi » 22 wrz 2017, o 14:31

Już niedługo egzamin na chunina, sprawdzian umiejętności i zaradności młodych shinobi. Dopiero wtedy tak naprawdę zaczyna się przygoda. Yoshi obudził się wcześnie, chciał dzisiaj popracować nieco nad techniką taijutsu jak i raitonu. Noga się już wyleczyła dlatego młody genin nie mógł tracić ani chwili dłużej na rozmyślanie się o przyszłości, postanowił działać. Zawiązał bandaże na dłoniach, doczepił ukryte ostrza i zaczął trening. Oczywiście nie pominął takich czynności jak śniadanie czy pościelenie łóżka, jednak te sprawy były ważniejsze, na początku rozgrzewkowo poobijał trochę kukłę była dosyć sponiewierana od ciągłych treningów taijustu. W końcu kiedy był już odpowiednio rozgrzany zaczął przystępować do pierwszych prób wykonania Aian Kurō, polegało to na złapaniu głowy przeciwnika dłonią z którą można robić różne rzeczy, najlepszym chyba byłoby uderzenie głową wroga o ziemię, na tym też skupił się Haru, chwytał, łapał na różne sposoby tak aby w końcu usłyszeć szczęk drewna, trochę mu to zajęło jednak nie poddawał się, ręce drętwiały od intensywności zajęć jednak Haru wiedział, że treningi wkrótce przyniosą zamierzony efekt. Kolejną techniką było Raikyū które polegało na stworzeniu małej kuli między dwoma broniami którą można później wystrzelić. Haru chciał do tego użyć, swoich ukrytych ostrz które idealnie się do tego nadawały, powoli wysunął ostrza aby potem skoncentrować w nich energię i w ten sposób utworzyć kulkę, którą mógł ciskać w różne strony. Trening trwał trochę ale w końcu Yoshi opanował dwie techniki.

-15PN
Spoiler:
 
Posty: 355
Dołączył(a): 18 lip 2017, o 02:53
Ranga: Chūnin


Powrót do Dzielnica Mieszkalna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników