Abumi-ke

Techniki ograniczone do klanów i rodzin Shinobi, lub też ich określonych grup. Można je opanować tylko dzięki specjalnemu pochodzeniu, choć część z nich jest dostępna także dzięki zabiegom medycznym.

Moderator: Mistrz Gry

Abumi-ke

Postprzez Cheshire » 21 lut 2015, o 14:42

Obrazek
Rodzina Abumi [アブミ家]: Po porzuceniu eksperymentów Orochimaru nad Zaku Abumi. Badania te przejęli inni członkowie rodziny zmarłego Zaku, do dziś wszczepiając dzieciom swojej rodziny mechanizm do kontroli powietrza.
Kūkikan [空気管]: Zdolność pozwalająca na manipulację powietrza pod dużym ciśnieniem. Jest to możliwe dzięki specjalnym instrumentom wszczepionym w ręce użytkownika. Zdolność ta jest oszczędna pod względem kosztów chakry. Cechą charakterystyczną technik klanowych jest brak potrzeby opanowania Fūtonu. Zdolność ta jest ograniczona do prostej manipulacji, głównie ofensywnych strumieni powietrza, posiada jednak pewną przewagę nad technikami powietrza - techniki rodziny Abumi są szybsze oraz potężniejsze w porównaniu z osiągnięciami Fūtonu na podobnej randze. Nazwa dziedziny oznacza powietrzną tubę, przewód.
Wszczep: Rodzina Abumi jako jedyna zna obecnie tajemnicę wykonywania wszczepu w organizm człowieka. W przypadku próby przeszczepu zakończy to się powikłaniami i śmiercią, lub w najlepszym przypadku kalectwem pacjenta - jedyną metodą jest wykonanie klasycznego przeszczepu. Ten jednak wlicza się w limit przeszczepów.

ObrazekObrazekObrazekObrazekUwagi dotyczące Abumi:
 • Jest to spora rodzina lub niewielki klan pod względem ilości członków, jednak formalnie określani są jako rodzina.
 • Nazwisko Abumi jest wymagane.
 • Klan mieszka w Otogakure no Sato w Oto no Kuni.
 • Swoje zdolności opierają na badaniach Orochimaru przeprowadzonych na jednym z geninów pochodzących z tej rodziny.
 • Rodzina ta nie wyróżnia się od otoczenia.
 • Posiadają kilka położonych blisko siebie budynków w tradycyjnej azjatyckiej architekturze oraz jeden spory obiekt medyczny.
 • Ich tereny treningowe to spora przestrzeń o zniszczonej roślinności z powodu dewastacyjnych cech ich zdolności.
Uwagi dotyczące Kūkikan:
 • Zdolność tyou Hijutsu wymagająca specjalnego, sztucznego wszczepu.
 • Zdolność opiera się na manipulacji ciśnienia powietrza w specjalnych rurkach i wytworzenia potężnego podmuchu powietrza.
 • Teoretycznie członkowie klanu mogą korzystać z rurek nie tylko w ramionach (pamiętając o potrzebie zachowaniu pewnych ich wymiarów), np w innych częściach ciała czy też w formie zewnętrznego ekwipunku.
 • W rodzinie jest kilku starszych członków (NPC) wykonujących wszczepy rurek członkom klanu.

Obrazek


Ostatnio przesunięty w górę 21 lut 2015, o 14:42 przez: Cheshire.
Administrator
 
Posty: 1685
Dołączył(a): 4 cze 2013, o 17:24
Ranga: Brak

Powrót do Klany, Rodziny i grupy Shinobi

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników