[D] - Shok Budowniczy

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

[D] - Shok Budowniczy

Postprzez Rindou Arashi » 21 lis 2015, o 00:45

To był przyjemny, spokojny dzień, śnieg nie padał już w wiosce ukrytego liścia. Słonko spokojnie przygrzewało, topiąc pozostałości po zeszłotygodniowych opadach. Mieszkańcy, którzy jeszcze nie powstawali ze swoich łóżek leniuchowali w swoich domach, rozmyślając co może się dzisiaj ciekawego wydarzyć, albo planując swoje poczynania na ten wspaniały poranek. Jednym z nich był młody Nara. Nie spał on już. Po ostatniej misji, podczas której nasz bohater szukał mordercy, ma on problemy ze snem. Albo śnią mu się ofiary i wtedy budzi się zlany potem, albo śni mu się urocza obywatelka jego wioski z którą chodzi po parku i rozmawia o wielu interesujących tematach. Dzisiaj akurat zdarzyło się to drugie.

Kiedy Shoku się obudził, poczuł, że dzisiejszy dzień będzie bardzo przyjemny. Nie wiedział dlaczego tak, ale mówiło mu to jego wewnętrzne ja. Z uśmiechem wstał on i poszedł zrobić sobie śniadanko. No bo jak dobrze zacząć dzień, jak nie od pysznego i pożywnego posiłku. Kiedy przechodził pokojem, spojrzał przez okno na spokojnie żyjącą sobie wioskę. Było teraz w niej bardzo spokojnie. Mógł być wręcz dumny z tego, że wraz z Chou uratował istnieniu wielu ludzi. Niestety nie byli oni tego świadomi, więc nie byli w stanie mu za to podziękować, samo ciepło na sercu musiało mu wystarczyć.A skoro już o ciepłu na serduszku mówimy, to nasz bohater właśnie przypomniał sobie, że dzisiaj o 15 umówił się ze swoją wybranką pod Kwiaciarnią. Nie wypadało by się spóźnić, więc modlił się wręcz o brak misji dzisiaj.

Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: ANBU
Specjalna Ranga: Hai Jōnin

Re: [D] - Shok Budowniczy

Postprzez Nara Shoku » 21 lis 2015, o 14:47

Dzień rozpoczął się dla młodego Nary całkiem przyjemnym snem, po którym stwierdził on, że cała reszta dnia będzie równie udana. Jedynym problemem w tej chwili była wioska, która mogła przecież w każdej chwili przydzielić mu misję, która zaprzepaściłaby wszelkie nadzieje na spotkanie z piękną Iruki, która miała czekać na niego o 15 w kwiaciarni.
Chłopak od samego rana, nawet robiąc śniadanie wyobrażał sobie co też mogą dzisiaj razem robić poczynając od spotkania w całkiem romantycznym miejscu jakim był sklep z kwiatami, aż do wieczora o ile wszystko pójdzie po jego myśli.
Kiedy śniadanie było już gotowe, przyszła pora na poranną toaletę, wskoczenie w normalne ciuchy i ruszenie w miasto, aby poszukać jakiejś fajnej knajpki, do której można byłoby zaprosić Iruki.
Shoku nie miał pojęcia co lubi dziewczyna, dlatego postanowił odszukać kilka odmiennych miejsc, z których później mogliby wybrać coś, co pasowałoby obojgu i pozwoliłoby na miłe spędzenie razem czasu.
Druga postać: Kaguya Seiki
Obrazek

Ranga: Genin

Postprzez Rindou Arashi » 21 lis 2015, o 15:28

Rozpocząłeś dzień bardzo dobrym śniadaniem, po czym poszedłeś wziąć prysznic i ubrać się w coś odpowiedniego. Stanąłeś przed szafą i zacząłeś wyrzucać wszystkie ciuchy, szukając tego najbardziej pasującego do okazji. Ułożyłeś je na krześle przy biurka, tak żeby były gotowe na to jak wrócisz z szukania miejsca, do którego możesz się udać z uroczą koleżanką. Kiedy wszystko było gotowe poszedłeś ubrać buty i wyjść z domu. Z myślą o wspaniałej randce otworzyłeś drzwi i wyszedłeś z domu. Jednak po przekroczeniu progu, poczułeś uderzenie w brzuch, a później głośne uderzenie o ziemię. Był to młody chłopak, który w ręce trzymał kopertę. Szybko wstał z ziemi i spojrzał na ciebie.

Przepraszam, Pan Nara Shoku ?? Mam list od rady dla pana.

I w tym momencie cały twój świat runął, miałeś wizję jak każą ci wyjechać z wioski i szukać tam czegoś bezsensu prze wiele tygodni, a w tym czasie jakiś inny amant odbija ci twoją lubą. Ze zdenerwowaniem wyrwałeś list i otworzyłeś go licząc po cichu na to, że są to gratulacje za ostatnią misję, niestety pomyliłeś się, to była misja.

Nara Shoku.
Rada zleca ci zadanie rangi D, udaj się pod wskazany adres, tam ci wszystko wyjaśnią na miejscu.
Liczymy na Ciebie.

Spojrzałeś na adres i wydawał ci się dziwnie znajomy, ale nie miałeś pojęcia dlaczego.

Postprzez Nara Shoku » 22 lis 2015, o 18:19

Ten dzień musiał być idealny, w końcu miało w jego trakcie dojść do spotkania z idealną istotą! Shoku wiedział, że jego ubiór musi być nienaganny, jego brzuch odpowiednio zapełniony, aby nie zaczął burczeć w trakcie spotkania a nerwy na wodzy, to przede wszystkim. Wprawdzie ojciec ani matka nigdy nie instruowali młodzieńca na temat randkowania, był w sumie na to jeszcze trochę zbyt młody, ale stwierdził, że sam sobie poradzi.
Idealny dzień zburzyło nieidealne wejście posłańca z wiadomością od rady. Z lękiem w oczach, Shoku wyrwał list z rąk młodego chłopaka wyobrażając sobie najgorsze scenariusze. Jedynym plusem zlecenia jakie dostrzegł na pierwszy rzut oka, było to, że odbywało się ono na terenie wioski, więc może jeszcze nie wszystko było stracone. Adres również wydawał się jakoś znajomy, jednak ciężko było sobie teraz przypomnieć co tam dokładnie się znajdowało.
Z racji tego, że do spotkania było jeszcze nieco czasu, młody Nara postanowił dać z siebie wszystko i załatwić misję zanim przyjdzie czas na przyjemności. Podziękował na szybko dzieciakowi, który przyniósł złe wieści i zamknął za sobą drzwi, biegiem ruszając pod wskazany adres.
Obrazek

Postprzez Rindou Arashi » 23 lis 2015, o 01:05

Kiedy skończyłeś już w głowie obrażać kuriera i odebrałeś list, przeczytałeś adres i udałeś się na miejsce. Po drodze rozmyślałeś o tym co ciekawego będzie się działo na planowanym dzisiaj spotkaniu oraz modliłeś się o to, aby misja była szybka i bardzo prosta. Kiedy doszedłeś na miejsce, zobaczyłeś dom, w którym byłeś niedawno, chociaż teraz w dziennym świetle wyglądał inaczej. Jedyne co się nie zmieniło to wybite okno i resztki szkła na całej ulicy. Teraz już dobrze wiedziałeś kto mieszka pod podanym adresem. Zadowolony wszedłeś po schodach i zapukałeś. Otworzył ci Irumi, wujek twojej wybranki. Kiedy cię zobaczył zdziwił się trochę, po czym zaprosił cię do środka.

Siadaj proszę, napijesz się jakiejś herbaty??

Zniknął w aneksie kuchennym i po chwili wrócił z tacą na której stały dwie filiżanki, dzbanek z gorącą herbatą i cukierniczka wypełniona białymi kryształkami.

Nie spodziewałem się, że akurat ciebie tutaj przyślą. Zadanie jest proste, ktoś musi naprawić okno, które twoja koleżanka wybiła ostatnio. Wszystkie elementy zaraz przyniosą, a ja muszę wyjść do pracy i nie dam rady tego zrobić. Dasz sobie rade ??

Postprzez Nara Shoku » 23 lis 2015, o 21:39

Pędząc niemal na złamanie karku przed siebie, układałem różne scenariusze odnośnie nadchodzącego spotkania. Możliwości było bardzo dużo, jednak żadna nie była pewna bo wiele przecież zależało od samej Iruki.
Kiedy po jakimś czasie dotarłem wreszcie na miejsce, sprawdziłem raz jeszcze otrzymaną kartkę z adresem. Nie było pomyłki, to był dom w którym zakończyła się wcześniejsza misja. Czym prędzej wbiegłem po schodach i przywitałem się z wujkiem dziewczyny, który otworzył mi drzwi.
Witam, bardzo chętnie. - odpowiedziałem na propozycję podania gorącego napoju. Rozejrzałem się raz jeszcze po pokoju, w którym w sumie już raz siedziałem. Teraz wydawał się znacznie bardziej przyjazny, od kiedy nad jego właścicielem nie wisiała groźba śmierci.
Też jestem zaskoczony. Okno, jasna sprawa. Oczywiście, że dam sobie radę. - dodałem, wrzucając 2 kostki cukru do filiżanki.
Mam nadzieję, że od ostatniego spotkania nie działo się nic niepokojącego? Jeśli coś by pan zauważył, chętnie złapię kolejnego cwaniaczka, który ośmieli się tu zajrzeć. - zażartowałem, próbując niejako wkupić się w łaski wuja Iruki.
Obrazek

Postprzez Rindou Arashi » 23 lis 2015, o 22:26

Koleś zniknął przy aneksie, po jakimś czasie przyniósł ci herbatę. Usiedliście razem i zaczęliście rozmawiać. Teraz wydaje ci się dużo przyjemniejszym człowiekiem niż ostatnio, ale co się dziwić, już nikt nie planuje go zabijać. Żartowaliście jakiś czas i nie wiedząc kiedy, dzbanuszek został opróżniony. Dowiedziałeś się, że od ostatnich wydarzeń trochę się pozmieniało w jego życiu. Poszedł do pracy i zastanawiał się co zrobić z Iruki, żeby zapewnić jej dobrą przyszłość. Po śmierci jej rodziców w czasie misji 7 lat temu przygarnął ją do siebie, ale przecież nie będzie mógł robić tego całe życie. Myślał nad wysłaniem jej do Akademii, szczególnie, że jej rodzice byli całkiem nieźli w swoim fachu. Kiedy o nich opowiadał zawsze trochę smutniał i nie zagłębiał się w temat. Po jakimś czasie wstał i poszedł do swojego spokoju po plecak.

Dobra, ja wychodzę do pracy, ty też powinieneś się zabrać. Nie wystrasz się, Iruki będzie w domu około 14. Mówiła, że wyjdzie z kwiaciarni wcześniej bo się z kimś umówiła.

Pożegnał cię i wyszedł zostawiając cię z wielką dziurą w oknie. Narzędzia miałeś przygotowane obok, a materiały stały przed budynkiem.

Postprzez Nara Shoku » 24 lis 2015, o 01:54

Rozmowa z wujkiem Iruki trwała dość długo i o dziwo była całkiem przyjemna. Początkowy strach połączony ze wstydem stopniowo ustępował, aż wreszcie młody Nara zrozumiał, że z niektórymi ludźmi da się po prostu normalnie pogadać.
Kiedy wreszcie nastała godzina wyjścia i Shoku pozostał sam w mieszkaniu, filiżanka po herbacie wylądowała na stoliku zaś bluza z kapturem na kanapie.
Kilka skłonów, krótkie rozciąganie, głębokie wdechy i... można biec do pokoju Iruki, pogrzebać w jej bieliźnie!
Chłopak zaśmiał się sam do siebie na myśl, jak straszne scenariusze napisałoby dla niego życie, gdyby zdecydował się na tak desperacki krok. Z pewnością po pierwszej sekundzie wróciłby wujek dziewczyny, wszedł sąsiad lub wróciła sama właścicielka garderoby.
Lekko rozbawiony chłopak podszedł do okna i przyjrzał mu się dokładnie. Właściwie nigdy nie robił czegoś podobnego, jednak wszystko przecież da się rozwiązać analizując problem. Z całą pewnością, najpierw należało pozbyć się pozostałości po starym oknie oraz oczyścić wnękę, aby przygotować ją na nowe okno. Po krótkim przejrzeniu inwentarza, chłopak zabrał się do roboty, chcąc skończyć ją przed powrotem Iruki.
Obrazek

Postprzez Rindou Arashi » 24 lis 2015, o 02:43

Tak wiec zabrałeś się do pracy. Pierwsze o czym pomyślałeś to pozbycie się resztek starego okna. Był to dobry pomysł, ze skrzynki z narzędziami wyjąłeś odpowiedni zestaw młotków i innych sprzętów burzących i zacząłeś stukać, pukać i demolować. Nie trwało to zbyt długo i po godzince Wszystko było wyczyszczone. Czułeś teraz spokojny powiem chłodnego wiatru na twarzy. Temperatura ci nie przeszkadzała, gdyż byłeś rozgrzany przez pracę, ale czułeś, że w środku jest bardzo zimno.

Następnym krokiem było zamontowanie. Nie bardzo wiedziałeś jak to zrobić, ale na stoliku znalazłeś coś, co cię mogło uratować. Leżała tam instrukcja prawie że dla ludzi nie myślących, gdzie krok po kroku wszystko było wyjaśnione. Tym razem nie było to takie szybkie. Kilka razy musiałeś poprawiać i zajęło ci to prawie 2 godziny. Zadowolony z tego, że wykonałeś swoją misję przed czasem, postanowiłeś umyć całe okno, być może dzięki temu zapunktujesz u swojej wybranki. Tak więc udałeś się do łazienki, gdzie chciałeś poszukać wiadra i wody w kranie. Obie te rzeczy znalazłeś, ale było tam coś jeszcze, coś o czym myślałeś jakiś czas temu. Na wieszakach wisiała porozkładana bielizna Iruki. Nie wiem co zamierzałeś robić w tym wypadku, ale kiedy już skończyłeś i poszedłeś myć okna wypatrzyłeś coś fantastycznego. Podczas swojego wychylenia, żeby umyć okno z drugiej strony zobaczyłeś uśmiechniętą dziewczynę zmierzającą w twoim kierunku. Ona cię jeszcze nie wypatrzyła, ale w końcu to ty tutaj jesteś ninja.

Postprzez Nara Shoku » 24 lis 2015, o 23:34

Cała zabawa w budowniczego okazała się być ciekawsza niż początkowo przypuszczał młody Nara. Lekkie wyburzanie i wykruszanie pozwoliło wyładować nadmiar energii, która zbierała się w każdym młodym mężczyźnie. Większe zaniepokojenie pojawiło się, gdy przyszła pora na wstawienia docelowego okna. Chłopak dziękował bogom za to, że ktoś mądry postanowił dorzucić do zestawu instrukcję, która pozwoliłaby uporać się z tym nawet debilowi a od tych na szczęście był nieco mądrzejszy.
Kiedy po kilku godzinkach pracy okno było już wreszcie zamontowane, Nara udał się do łazienki, aby poszukać czegoś do jego umycia.
Obrazek
Jego reakcja była niekontrolowana i tak nagła, że sam nie wiedział co się z nim działo. To co wisiało w łazience przyprawiło go o prawdziwe kołatanie serca, podchodzące niemal pod zawał ze szczęścia.
* * *
Kiedy zadowolony z odkrycia poszedłem wreszcie umyć nowe okno, wypatrzyłem przez nie nadchodzącą Iruki. Uśmiech nie schodził mi z ust, ciągle jeszcze wyobrażałem sobie jak nieziemsko musi ona wyglądać w tych swoich ciuszkach, na które natknąłem się w łazience.
Shoku początkowo chciał schować się lub zmienić wygląd, aby zaskoczyć dziewczynę, jednak wtedy przypomniał sobie jak często kończą się takie niespodzianki. Postanowił więc zgrywać głupiego i myć okno aż do przyjścia dziewczyny, aby ta mogła sama zobaczyć go, gdy tylko przekroczy próg mieszkania.
O! Iruki, jesteś już? Widzisz, los mi dzisiaj sprzyja i rada przydzieliła mi misję akurat w waszym domu. A oto wasze nowe, czyściutkie okno.
Obrazek

Postprzez Rindou Arashi » 26 lis 2015, o 01:33

Oczy ci się zaświeciły a przez głowę przeszły ci bardzo kosmate myśli. Chwilę zajęło zanim doszedłeś do siebie, po czym zabrałeś wiadro z wodą, ścierę i jakiś płyn, który wyglądał na płyn do mycia okien i poszedłeś zająć się swoją robotą. Postanowiłeś, że nie będziesz się ujawniać i spokojnie zajmiesz się swoją robotą. Usłyszałeś najpierw stukot butów od drewniane schody, potem szczęk zamka i szmer otwierany drzwi. Obejrzałeś się za siebie i zobaczyłeś swoją wybrankę w zimowej kurtce i czarnej spódniczce do kolan. Nie patrząc do salonu, otworzyła swój pokój i wrzuciła do niego swoją torbę z którą weszła.

Dopiero po chwili weszła do salonu, kierując się do kuchni. Kiedy zobaczyła ciebie, najpierw na twarzy pojawiło się zdziwienie,a chwilę potem rumieniec. Zrobiła krok do tyłu, po czym przetarła oczy.

A co ty tu... aaa, misja, no to... spoko... zaparzę herbatę.. dobra ??

Po czym z lekkim zakłopotaniem zniknęła w aneksie kuchennym. Chyba nie spodziewała się ciebie tak wcześnie, ale no cóż, życie płata różne figle. Wyszła po chwili z dzbankiem herbaty i kolejnymi dwoma filiżankami, po czym usiadła przy stole. Wyglądała, jak by już się uspokoiła i przemyślała co zamierza. Bez emocji w głosie zadała ci pytanie.

To w sumie, jak już tu jesteś, to co będziemy robić?? Mieliśmy wyjść gdzieś.

Postprzez Nara Shoku » 26 lis 2015, o 02:07

Emocje jakie targały młodym chłopakiem w chwili, gdy dziewczyna wchodziła do mieszkania były niesamowicie silne. Z jednej strony chciał rzucić się w jej stronę i pokazać, że jest tutaj, już teraz i mogą się zająć swoimi sprawami, z drugiej jednak chciał wypaść bardziej "cool", dlatego ostatecznie pozostał na miejscu i przecierał szybę raz za razem.
Kiedy wreszcie Iruki weszła do salonu, Shoku odwrócił się w jej stronę i uśmiechnął się przyjaźnie.
Bardzo chętnie. - odpowiedział na propozycję podania herbaty po czym wrzucił mokrą szmatę do wiadra i całość zaniósł znowu do łazienki, aby wreszcie wrócić do salonu i usiąść w towarzystwie swojej wybranki.
Co powiesz na jakiś spacer, powiedzmy do parku? Kiedy zrobi się już nieco chłodniej, zapraszam na coś ciepłego. Na pewno znajdziemy jakieś spokojne, ciepłe miejsce gdzie można zjeść coś dobrego i napić się herbaty. Co ty na to? - zaproponował młody Nara, licząc na to, że nie wypadnie przez to zbyt "lamersko" jak to mawiali nieco starsi.
Obrazek

Postprzez Rindou Arashi » 26 lis 2015, o 02:18

Dziewczyna uśmiechnęła się, kiedy zaproponowałeś spacer. Skończyła swoją filiżankę, po czym powiedziała ci, że chętnie się przejdzie, ale najpierw musi się przebrać. Poprosiła, żebyś poczekał na nią chwilkę, po czym pobiegła do swojego pokoju. Słyszałeś dźwięki przerzucania czegoś w szafach, po czym wybiegła z pakunkiem ubrań pod pachą i wskoczyła wręcz do łazienki. Trwało to z 10, może 15 minut, zanim opuściła pomieszczenie w którym była. Kiedy wyszła, serce zaczęło bić ci szybciej. Dziewczyna wyszła ubrana w zielono- żółtą sukienkę do połowy łydki i czarne rajstopy na nogach. Na twarzy miała delikatny makijaż, który podkreślał jej urodę. Uśmiechnęła się do ciebie i oznajmiła, że jest gotowa.

Wyszliście z domu, po czym udaliście się tam gdzie zaplanowałeś. Spacery i herbatki trwały do wieczora, podczas którego bawiliście się świetnie. Ale to już jest opowieść na inny czas.

Wioska lub Organizacja:
Zanim gracz dobierze wynagrodzenie (zwiększenie ilości misji, doświadczenia Ryō i innych rzeczy) musi odnotować przychód w banku dla swojej wioski lub organizacji. By nie szukać wysokości wynagrodzenia dla wioski może skopiować następujący post:
Kod: Zaznacz cały
    [b]Przychód:[/b] 100Ryō
    [b]Link:[/b]
    [b]Suma:[/b]

Post wkleja się w odpowiedni temat z tego forum: Bank wiosek i organizacji.
Nie dotyczy nukeninów, rōninów itp, o ile nie pracują dla jakiejś wioski.
Gracz/Gracze otrzymują po:
+ 1 Misja D
+ 1 PD
+ 5 PN
+ 200 Ryō
Inne wynagrodzenie:
Chimu otrzymuje:
+ 1 PE
+ 4 PN
+ 150 Ryō