[C] - Arisu, Kumari, Saiko

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

[C] - Arisu, Kumari, Saiko

Postprzez Yami Saiko » 7 paź 2019, o 22:08

Zleceń nigdy nie brakowało, zwłaszcza kiedy sytuacja wioski się poprawiała każdego miesiąca. Oczywiście niektórzy przewidywali pewne ograniczenia w podstawowych misjach, jednak o dziwo i takie adekwatne do epidemii też trafiały na stół Kazekage. Po udanym spotkaniu w parku i utworzeniu nowej drużyny - papierkową robotę zostawi sobie na później - brunetka postanowiła "rozdziewiczyć" podwładne jej Geninki. Jak? Pierwszym wyjściem drużynowym rangi C. Będzie to więc okazja by lepiej się poznać ale i ujrzeć możliwości każdej z nich. Technicznie obie były "nowe" w Piasku, więc też będzie to jakaś forma przyzwyczajenia się ponownie do swojego prawdziwego domu.

Był ranek i słońce dopiero co się wznosiło. Niedługo dla tych, którzy nie wyrobili sobie tolerancji będę dotkliwie odczuwali uroki Kaze no Kuni.
-Ranga C. Celowo wybrałam właśnie taką a nie inną. - złapała oddech przyglądając się jednej i drugiej -W zachodniej części Sunagakure no Sato znajduje się mała dzielnica magazynowa. Część lokalnych kupców trzyma tam nadmiar swojego towaru i otrzymaliśmy zgłoszenie, że ktoś postanowił tam myszkować od czasu do czasu. Trzeba się więc dowiedzieć kto za tym stoi i problem rozwiązać. Jak zapewne obie sobie możecie zdawać sprawę, szkodliwe działania na terenie wioski nie są przeze mnie odbierane w pozytywny sposób. - odparła sprawdzając jak każda z nich zareaguje na dzisiejszy grafik.

Kazekage znajdowała się metr nad ziemią, mając swój cywilny strój ale na głowie akurat widniała czapka sygnalizująca swoją funkcję.
Meiton
Spoiler:

Sharingan
Spoiler:

Mokuton
Spoiler:

Senninka
Spoiler:

Byakugan
Spoiler:

Sennin Mōdo
Spoiler:
 
Posty: 1544
Dołączył(a): 12 cze 2017, o 22:37
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kage
Dodatkowa Ranga: S-Rank

Re: [C] - Arisu, Kumari, Saiko

Postprzez Kurose Arisu » 7 paź 2019, o 22:25

Dziewczyna była lekko rozbawiona tym, że jej koleżanka myślała, że kukła to prawdziwy człowiek ale jak narazie postanowiła grać i Hakurou uścisnął dłoń Sabaku, w tym momencie geninka powinna poczuć niezbyt miękkie drewno z jakiego zbudowana była marionetka. - Z wzajemnością. A ja jak już prawdopodobnie usłyszałaś nazywam się Irisu - odpowiedziała dziewczynie po czym ruszyła za kazekage
Słońce powoli podnosiło się w górę, a lalkarka zaczynała czuć dyskomfort związany z co raz wyższą temperaturą, miała nadzieje, że jej ciało niedługo się przyzwyczai do tych temperatur. Całe szczęście jej sukienka była lekka więc chociaż z tego powodu nie cierpiała, wolała nie myśleć jakby się czuła gdyby na co dzień ubierała się w jakąś kurtkę czy inny dres.
A więc misja C, dziewczyna nie wiedziała czy jest gotowa jednak obecność jej sensei dodawała jej pewności. Już samo to, że latała pokazywało jak potężną kunoichi była, a Arisu liczyła po cichu, że kiedyś się tej techniki nauczy. Gdyby wiedziała, że jest to doton to by się zawiodła, ah niewiedza jest czasem błogosławieństwem. - Zrozumiałam - odpowiedziała krótko, zastanawiało ją tylko jak bardzo krwawe ma być rozwiązanie problemu. Wsadzenie go do więzienia wystarczy czy też jej sensei będzie chciała całkiem się go pozbyć?
 
Posty: 87
Dołączył(a): 4 paź 2019, o 00:45
Ranga: Chūnin
Specjalna Ranga: Kugutsu Butai

Re: [C] - Arisu, Kumari, Saiko

Postprzez Sabaku no Kumari » 8 paź 2019, o 22:56

Misja~! Pierwsze zadanie, mające pokazać Sunie na co stać naszą zdolną Kumari, która obecnie zamiast przejmować się misją, starała się odkryć tajemnice swej towarzyszki - Arisu. Obecnie zupełnie nie miała już pojęcia kto był marionetką a kto jej władcą. Początkowo była dumna z siebie, iż odkryła tajemnicę Kurose, teraz jednak zaczynała przyjmować do wiadomości, iż jednak to rogaty staruszek był jedynie bronią. Dlaczego? Cóż uścisk dłoni starca sprawił, iż Kumari zaczęła mieć wątpliwości, tymczasem dziewuszka przemawiała, kiedy to rogacz stał w ciszy. Hmmm... Potrzeba więcej informacji. Co zaś do samej Sabaku, widać było po niej, iż zdaje się podekscytowana zadaniem, podczas którego mogła by pomóc wiosce.


(Pardon, mało czasu)
Obrazek
"Bezczynność to największa zbrodnia!"
Obrazek
Spoiler:

THEME

-Wcześniejsza postać-
Mk: Hozuki Madoka
Mk: Uciapa Ko
Mk: Kurosawa Shin'ichi
Mk: Terumi Momo
 
Posty: 467
Dołączył(a): 9 cze 2019, o 19:33
Ranga: Tokubetsu Jōnin

Re: [C] - Arisu, Kumari, Saiko

Postprzez Yami Saiko » 10 paź 2019, o 12:05

Wszystkie trzy przemieszczały się spokojnym tempem w obranym kierunku. Mijały rzecz jasna od czasu do czasu tych mieszkańców, których stać było na leki bądź żołnierzy Sunagakure no Sato. Każdy z nich zachowywał odpowiednią dozę szacunku kłaniając się lekko w kierunku Kazekage. Po kilkudziesięciu metrach zatrzymała się i zwróciła w kierunku uczennic:
-A więc raz jeszcze. Mamy problem złodzieja. Obiekt to magazyn wielkości trzech domów. Do środka wpuści nas jeden z handlarzy, który obecnie na nas czeka. Jakie macie propozycje i sugestie? - zapytała i dała do zrozumienia, że to one miały wykazać się umiejętnościami planowania oraz strategii. Saiko była tutaj jedynie opiekunem i kołem ratunkowym, jeżeli wszystko zacznie się walić na głowę i czyjeś życie będzie zagrożone.

Yami teraz ciekawiło, która pierwsza się odezwie. Czy będzie jakaś oznaka dominacji jednej Geninki nad drugą? Charakter też się ukazywał pobieranych zleceniach, kiedy trzeba było działać w zespole.
Meiton
Spoiler:

Sharingan
Spoiler:

Mokuton
Spoiler:

Senninka
Spoiler:

Byakugan
Spoiler:

Sennin Mōdo
Spoiler:
 
Posty: 1544
Dołączył(a): 12 cze 2017, o 22:37
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kage
Dodatkowa Ranga: S-Rank

Re: [C] - Arisu, Kumari, Saiko

Postprzez Kurose Arisu » 10 paź 2019, o 22:47

A więc Kazekage liczyła na to, że geninki wymyślą jakiś plan. Zapewne będzie pomagać w momencie kiedy dziewczyny będą miały problem w walce ale w tym momencie nie ma jeszcze walki, a lalkarka wpadła już na pomysł. Na coś zwiększony intelekt się przydaje, jednak zamierzała wykorzystać jeszcze jeden ze swoich darów. - Mam pomysł. - zaczęła, a gdy miała na sobie uwagę innych kontynuowała - Potrafię wyczuwać chakrę, może mój zmysł sensoryczny nie ma wielkiego zasięgu ale powinien objąć cały magazyn. Moment w którym wyczuje kogoś w środku byłby znakiem, że mamy złodzieja. Oczywiście musimy mieć pewność, że nikt inny tam się nie będzie znajdował - zaproponowała swój klan - Oczywiście, jeśli ktoś ma lepszy plan to nie będę się przy tym upierać - dodała po chwili
 
Posty: 87
Dołączył(a): 4 paź 2019, o 00:45
Ranga: Chūnin
Specjalna Ranga: Kugutsu Butai

Re: [C] - Arisu, Kumari, Saiko

Postprzez Sabaku no Kumari » 11 paź 2019, o 21:30

Kumari przyłożyła lewą łapkę pod podbródek dając znać "koleżanką", iż głęboko rozmyśla albo nad sensem istnienia dżdżownic albo nad strategią działania. Po dobrej minucie, podniosła tą samą łapkę do góry jakby dalej znajdowała się w akademii i grzecznie czekała, aż Arisu(Która prawdopodobnie nie była jednak marionetką) zakończy przedstawienie swego pomysłu, po czym czekając na pozwolenie od Kage Saiko. Kiedy uzyskała pozwolenie od nauczycielki, od razu przeszła do przekazania przy pomocy piasku swego własnego pomysłu.
- Mój piasek również potrafi pomóc w wykryciu złoczyńców. Poza tym możemy użyć go do kamuflażu aby się ukryć. Jednak czy obecność Kazekage przy magazynie nie wystraszy złych ludzi? Istnieje szansa, iż dowiedzą się, że tu byłaś. Może powinniśmy przeprowadzić śledztwo?


Spoiler:
Obrazek
"Bezczynność to największa zbrodnia!"
Obrazek
Spoiler:

THEME

-Wcześniejsza postać-
Mk: Hozuki Madoka
Mk: Uciapa Ko
Mk: Kurosawa Shin'ichi
Mk: Terumi Momo
 
Posty: 467
Dołączył(a): 9 cze 2019, o 19:33
Ranga: Tokubetsu Jōnin

Re: [C] - Arisu, Kumari, Saiko

Postprzez Yami Saiko » 12 paź 2019, o 20:38

Dziewczyna wysłuchała obu odpowiedzi i te wywołały na jej twarzy delikatny uśmiech.
-Wygląda na to, że się zaczynacie dobrze uzupełniać. - skierowała wzrok na lalkarkę -Zdolność sensoryczna będzie przydatna by wyłapać złodzieja, zgadza się. - zaraz po tym zwróciła się do Sabaku -Słuszna uwaga. Moja obecność wzbudzi podejrzenia i prędzej odstraszy złodzieja na dłuższy czas co by znacząco wydłużyło zakończenie misji. - złapała oddech i po chwili rozpłynęła się w powietrzu. Zniknęła całkowicie. Czy było to jakieś zaskoczenie dla jednej i drugiej?
-Potrafię stać się niewidzialna dla zwykłego oka. Będę więc cały czas w pobliżu. Znacie zadanie. - tutaj dała więc im wolną rękę.

Jeżeli dwie kunoichi postanowią ruszyć dalej, dotrą do magazynu przy którym będzie stał jeden kupiec. Ubrany w tradycyjny strój handlarzy z tego rejonu. Siwa broda była kosmetycznym dodatkiem u niego. Czy to właśnie klient? A może zupełnie obca i przypadkowa osoba?
Yami nie dała im wszystkich szczegółowych danych. Czasami trzeba było sobie radzić bez nich. Zdolność do adaptacji było więc czymś czego szukała w swoich podopiecznych.

Spoiler:
Meiton
Spoiler:

Sharingan
Spoiler:

Mokuton
Spoiler:

Senninka
Spoiler:

Byakugan
Spoiler:

Sennin Mōdo
Spoiler:
 
Posty: 1544
Dołączył(a): 12 cze 2017, o 22:37
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kage
Dodatkowa Ranga: S-Rank

Re: [C] - Arisu, Kumari, Saiko

Postprzez Sabaku no Kumari » 13 paź 2019, o 21:37

Gdyby tylko istniała taka możliwość, to zapewne w tym momencie młodziutka Kumari wydała by z siebie krzyk zaskoczenia. Zamiast tego jedynie po mowie jej ciała można było zauważyć, iż nagłe zniknięcie Kazekage zaskoczyło sierotkę. Doprawdy, Yami była pełna niespodzianek - jak dobrze, że Sabaku nie ma żadnych problemów z sercem, inaczej już dawno by padła! Nieco wystraszona blondyneczka wysunęła dłoń w stronę z której wydobył się głos Saiko aby sprawdzić czy potrafi jej dotknąć, dopiero gdy tą ciekawość zaspokoi będzie gotowa udać się na poszukiwania klienta.

Nie myśląc wiele geninka pognała do mężczyzny, który mógł się okazać klientem, choć równie dobrze mógł to być nawet złodziej! Albo tato złodzieja! Cóż... Kumari nie zamierzała się tym wszystkim przejmować i po prostu podeszła do nieznajomego pokazując kciuka w górę i przyjmując bohaterską pozę mówiącą "zostaw wszystko mnie!*
Obrazek
"Bezczynność to największa zbrodnia!"
Obrazek
Spoiler:

THEME

-Wcześniejsza postać-
Mk: Hozuki Madoka
Mk: Uciapa Ko
Mk: Kurosawa Shin'ichi
Mk: Terumi Momo
 
Posty: 467
Dołączył(a): 9 cze 2019, o 19:33
Ranga: Tokubetsu Jōnin

Re: [C] - Arisu, Kumari, Saiko

Postprzez Kurose Arisu » 13 paź 2019, o 22:32

Ich sensei znikła, a dziewczyna zaczęła się zastanawiać w jaki sposób. Technika, to było jasne nawet bez wyjaśnienia samej Kazekage, ale jaka dokładnie? Ninjutsu, genjutsu? A może coś zupełnie innego? Nie było to jednak teraz tak ważne, geninki miały w końcu do złapania złodzieja. Arisu, ruszyła za Kumari jednocześnie skupiając się na zmyśle sensorycznym by skanować budynek. W środku się ktoś znajdował. Lalkarka nie była pewna kto to więc skupiła na nim jej zmysł i obserwowała go ukrycia. Jeśli był to złodziej to powinien się zacząć podejrzanie zachowywać. Też cały czas obserwowała swoją koleżankę i była gotowa do użycia lalki by ją uratować. Hakurou miał ją odepchnąć w razie ataku mężczyzny przed nią i wtedy użyć swojej katany by zablokować jego cios, a następnie zaatakować. Oczywiście jeśli ten zaatakuje Sabaku
Spoiler:
 
Posty: 87
Dołączył(a): 4 paź 2019, o 00:45
Ranga: Chūnin
Specjalna Ranga: Kugutsu Butai

Re: [C] - Arisu, Kumari, Saiko

Postprzez Yami Saiko » 14 paź 2019, o 13:28

Obcy mężczyzna zerknął na was w zastanowieniu, nie będąc do końca pewnym kim byłyście oraz czego mogłyście chcieć. Podskoczył jednak ciut zdziwiony oglądając się za siebie. Przerażenie zmieniło się w ulgę, kiwnął nawet kilka razy głową jakby usłyszał coś od jakiegoś ducha.
-Dobra, do środka. Szybciutko, raz raz! - rzucił w waszą stronę otwierając magazyn. Wewnątrz znajdowała się masa półek, skrzyń i kontenerów. Część z nich była zakryta, inna opisana a pozostałe pozostawały tajemnicą -Klucze posiada tylko kilka osób. Upewnię się, że będą oni dzisiaj przebywać w moim domu. Wasze zadanie to złapać złodzieja na gorącym uczynku i najlepiej jeszcze przepytać czy ma on coś wspólnego i czy się z kimś dogadał z naszej ekipy. - zakomunikował, wskazując im palcem gdzie znajdował się włącznik na światło gdyby tego potrzebowały -Nie wiem ile tu będziecie siedzieć ale życzę sukcesu. A i wszystko tutaj jest dokładnie podliczone, także bez żadnych numerów! - uśmiechnął się nerwowo wychodząc z pomieszczenia, zamykając za sobą drzwi. Otoczyła was więc całkowita ciemność. Nie było tu żadnych okien. Wewnątrz Arisu nie wyczuwała nikogo oprócz siebie i towarzyszki. Nawet chakra nauczycielki zdawała się być poza obecnym zasięgiem. Do wieczora zostało wiele godzin a przeważnie złodziejaszki atakują w środku nocy...
Meiton
Spoiler:

Sharingan
Spoiler:

Mokuton
Spoiler:

Senninka
Spoiler:

Byakugan
Spoiler:

Sennin Mōdo
Spoiler:
 
Posty: 1544
Dołączył(a): 12 cze 2017, o 22:37
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kage
Dodatkowa Ranga: S-Rank

Re: [C] - Arisu, Kumari, Saiko

Postprzez Sabaku no Kumari » 15 paź 2019, o 17:28

Huh, kupiec był dość dziwny, Kumari nie domyśliła się, iż niewidzialna Kazekage musiała przekazać mu jakąś wiadomość, wszystko działo się na tyle szybko, iż biedna Sabaku nie zdołała zadać klientowi jakichkolwiek pytań, na dodatek jakby tego było mało to facio wziął i zabrał z sobą całe światło! Niby jak nasza biedna sierotka miała cokolwiek zdziałać w tych Sunijskich ciemnościach! Kumari nie przepadała za takim mrokiem - przez niego nawet nie mogła się w jakikolwiek sposób komunikować, toteż momentalnie kucnęła niemal zwijając się w kłębek, po pierwsze dla bezpieczeństwa a po drugie po to aby sprawdzić z czego wykonana jest podłoga, licząc na to, iż będzie to piach, bądź jakaś mieszanka posiadająca piasek... Kiedy już to odkryje to coż... spróbuje po omacku dotrzeć do starszej koleżanki albo jej lalki aby złapać ją za ramię, nogę, tułów - cokolwiek aby mieć pewność, że ich nie zgubi!
Obrazek
"Bezczynność to największa zbrodnia!"
Obrazek
Spoiler:

THEME

-Wcześniejsza postać-
Mk: Hozuki Madoka
Mk: Uciapa Ko
Mk: Kurosawa Shin'ichi
Mk: Terumi Momo
 
Posty: 467
Dołączył(a): 9 cze 2019, o 19:33
Ranga: Tokubetsu Jōnin

Re: [C] - Arisu, Kumari, Saiko

Postprzez Kurose Arisu » 15 paź 2019, o 19:23

A więc kazekage powiedziała, jak się okazało, że dziewczyny są tu z misją. Brak wyczuwania jej także dostarczył Arisu jeszcze jednej wiedzy. Ukrycie Saiko zagłusza jej sensora. Czy była to jedna technika czy też na swoje jutsu nałożyła kolejną lub też wykorzystała jakąś swoją zdolność, tego dziewczyna nie wiedziała. Wracając jednak do misji, Isu wraz ze swoją lalką weszli do środka. Tam stanęła w rogu pomieszczenia dokładnie omiatając je swoim zmysłem sensorycznym jednocześnie, posyłając swoją lalkę tak by mogła podprowadzić jej koleżankę w stronę członkini kugutsu Butai. Ciemność jaka rozciągała się wokół nich oraz niemość Kumari skutecznie utrudniała jakąkolwiek komunikacje, co nie przeszkadzało lalkarce gdyż nie lubiła ona zbytnio wchodzić w interakcje z innymi homo sapiens.
 
Posty: 87
Dołączył(a): 4 paź 2019, o 00:45
Ranga: Chūnin
Specjalna Ranga: Kugutsu Butai

Re: [C] - Arisu, Kumari, Saiko

Postprzez Yami Saiko » 20 paź 2019, o 20:22

Podłoże było wykonane z kamienia. Podstawa musiała być solidna z uwagi na znajdujące się tutaj towary. Piasek byłby najwygodniejszy dla Sabaku, niestety tego luksusu nie miała. Arisu natomiast wykorzystała swoją lalkę by wspomóc swoją towarzyszkę i wspólnie tak siedziały w ciemności. Nie chowały się póki co nigdzie, jedynie czekały na zmianę pory dnia. Godziny mijały i Kurose wyczuwała cały czas jak różne źródełka przechodzą obok. Musieli być to jednak cywile patrząc na ich ruchy i tor przemieszczania się. Brak możliwości zjedzenia, wypicia czy skorzystania z toalety powoli się odzywał. Mijały godziny.. ale czy już nastał wieczór? była noc? brak okien utrudniał cały proces. Można było oczywiście próbować się wydostać i to sprawdzić, lecz czy było to mądre?

Informacja:
- Ostatnia chwila na potencjalne przygotowanie się.
Meiton
Spoiler:

Sharingan
Spoiler:

Mokuton
Spoiler:

Senninka
Spoiler:

Byakugan
Spoiler:

Sennin Mōdo
Spoiler:
 
Posty: 1544
Dołączył(a): 12 cze 2017, o 22:37
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kage
Dodatkowa Ranga: S-Rank

Re: [C] - Arisu, Kumari, Saiko

Postprzez Kurose Arisu » 21 paź 2019, o 19:00

Arisu siedziała w kompletnej ciemności i analizowała swoim sensorem każde źródło chakry, a w zasadzie to jego pozycje. Szukała takiego, które by chciało dostać się do środka. Na szczęście, żadne nie próbowało. Brak jedzenia picia czy toalety dawał o sobie znać ale dziewczyna miała nadzieje, że wytrzyma bez tego. Na myśl nie przyszło jej by opuszczać swój posterunek, gdyż zapewne znając prawa murphiego akurat wtedy pojawi się złodziej. No i nie miała klucza by wyjść, a jeśli rozwaliłaby zamek to byłby problem. Cholera też wiedziała, która jest godzina ale akurat w tym przypadku liczyła na to, że kupiec, a w ostateczności ich sensei im obwieści, że noc minęła.
Spoiler:
 
Posty: 87
Dołączył(a): 4 paź 2019, o 00:45
Ranga: Chūnin
Specjalna Ranga: Kugutsu Butai

Re: [C] - Arisu, Kumari, Saiko

Postprzez Sabaku no Kumari » 21 paź 2019, o 21:20

Kumari nie była tak opanowana jak jej starsza koleżanka, było ciemno, nudno, zdawało by się, że dawno nic już nie jadła a dodatkowo zupełnie nie miała jak komunikować się z Arisu bądź też Kazekage, która przyjęła rolę jej Sensei. Zapewne gdyby tylko mogła, to by jakoś zaprotestowała - zdecydowanie nie czuła się tu zbyt komfortowo. Ostatecznie, nieco znużona, postanowiła wreszcie coś sobą zrobić oddzielając się od kukły i Arisu, wykorzystując chmurę piachu z gurdy tak aby unieść się do sufitu, ostatecznie "przylepiając" się plecami do niego i wykorzystując wspomnianą chmurę piachu tak zaby zlała się z sufitem aby na raz utrzymywać Kumari w powietrzu i stanowić pewien kamuflaż.Spoiler:
Obrazek
"Bezczynność to największa zbrodnia!"
Obrazek
Spoiler:

THEME

-Wcześniejsza postać-
Mk: Hozuki Madoka
Mk: Uciapa Ko
Mk: Kurosawa Shin'ichi
Mk: Terumi Momo
 
Posty: 467
Dołączył(a): 9 cze 2019, o 19:33
Ranga: Tokubetsu Jōnin

Następna strona

Powrót do Ranga C - zamknięty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników