[B] Mumei

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

[B] Mumei

Postprzez Ragi » 17 mar 2019, o 16:07

Każdy z nas jakoś rozpoczyna swój dzień, tego tłumaczyć nie trzeba. Jedni kawą, inni herbatą. Są też tacy którzy przed śniadaniem muszą rozruszać swoje kości biegiem o wschodzie słońca. Do której grupy zaliczał się Mumei? Tego nie wiem, jednak jest rzecz której jestem pewien. Gdy był w domu, rozpoczynając swój dzień wraz z resztą wioski, do jego drzwi zapukał generyczny kurier, jakiego każdy, kto nosił znaną każdemu opaskę shinobi, mógł zobaczyć wiele razy w swoim życiu
-Witam! List dla Pana
Powiedział młody mężczyzna z uśmiechem na twarzy. Wręczył ci kopertę i dał listę, na której miałeś złożyć podpis potwierdzenia odbioru. Gdy formalności zostały dokończone, zapewne niesiony dozą ciekawości, jak i obowiązku, otworzyłeś zapieczętowaną przy pomocy czerwonego laku, kopertę w której był list. Jego treść była standardowa, jak na misję przystało:
...............Shinzo Mumei
.............................Misja B...........
..................Córka Pana Nagimury została porwana wraz ze skarbem rodowym....
..............Przyjdź do restauracji "Takakura Ramen" o 21.........
...Tsuchikage...

Być może nie była to pełna treść listu, jednak tyle wystarczyło żeby wiedziec, co będziesz robił dzisiejszej nocy. Do dzieła, starszy o rok, Jounienie!

life is soup, i am a fork
Administrator

Ranga: Genin
Specjalna Ranga: Shogun
Dodatkowa Ranga: Shogun

Re: [B] Mumei

Postprzez Shinzō Mumei » 17 mar 2019, o 16:49

Spałem, dużo spałem, bo ostatnio wiele godzin spędziłem na treningu nowych jutsu, więc byłem padnięty. Nagle usłyszałem pukanie do drzwi, otworzyłem oko podniosłem lekko głowę, po czym znowu walnąłem nią w poduszkę, myśląc jak to mi się nie chce wstać. Po pięciu minutach wreszcie gwałtownie się poderwałem, aż podskoczyłem na nogach i szybko ruszyłem do drzwi.
- A witam, witam, co tam dzisiaj dla mnie masz?- po czym odebrałem list, złożyłem podpis, zamknąłem drzwi i rozerwałem kopertę aby przeczytać jej zawartość, gdy tylko przeczytałem, odłożyłem go na szafkę spojrzałem która godzina, do 21 jeszcze masa czasu więc postanowiłem wrócić do łóżka i potem spokojnie sobie wstać i przygotować się do misji, co też uczyniłem, a gdy byłem już gotów to tak o 20 wyskoczyłem z domu i udałem w umówione miejsce w liście.
Obrazek
Theme
All In Fighting Theme
Jeżeli stracisz całą nadzieję... Ja zrobię wszystko, by ci ją przywrócić!

Strój codzienny/oficjalny
Spoiler:

Strój bojowy
Na sobie
Spoiler:

Pod płaszczem
Spoiler:

Na rękach
Spoiler:

Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kage
Specjalna Ranga: Shintaisei

Postprzez Ragi » 17 mar 2019, o 17:02

Wybierając drogę snu, osoba która posiadała zdolności bycia nieśmiertelnym, w sumie mogła najwięcej zyskać. Aczkolwiek, moim skromnym zdaniem głosu w głowie, było to chyba jednak przesadzone posunięcie, jak na tak ważną osobę, jak Jounin w ukrytej wiosce. Jednak, co kraj to obyczaj, moja ocena, takich rzeczy wiele nie znaczy. Ja mogę jedynie powiedzieć co się działo po skończeniu dobowej drzemki, a było to tak:
Mumei wyruszył na poszukiwania wcześniej wspomnianego baru, pewnie wiele razy go widział przechodząc przez główne ulice swojej skalistej wioski. Świat w którym żył, nie był zbyt rozległy, więc znalezienie przybytku, który był oblegany przez tutejszych mieszkańców w tych godzinach, nie należało do najtrudniejszych zadań na świecie. Problemem była tylko gigantyczna kolejka, ustawiona przed wejściem. Powodem jej był rosły facet, który musiał każdego ocenić wedle tylko jego osobie znanych kryteriów, co niestety często kończyło się burdą, spowalniającą wejście do lokalu.
Postanowiłeś czekać, bowiem i tak byłeś grubo przed czasem, jednak twoje męki nie trwały hektarów czasu. Wybawieniem okazał się facet w brązowym kapeluszu, chwytający cię za ramię i dający do zrozumienia, że to na niego właśnie miałeś czekać. Weszliście do przybytku łatwiej niż mogłeś się spodziewać, wystarczyło żeby ten tylko spojrzał na "selekcjonera" a ten bez mrugnięcia okiem, otworzył drzwi, powodując kolejną burzę emocji wśród zniecierpliwionych kolejkowych imprezowiczów.
Usiedliście przy stoliku, który był w zacisznym, jak na to miejsce, kącie i po chwili usłyszałeś jak spod kapelusza, wędruje do ciebie pytanie:
-Co chcesz wiedzieć? Mumei?
Administrator

Postprzez Shinzō Mumei » 17 mar 2019, o 17:13

Dotarłem do restauracji szybciej niż się mogłem spodziewać, usiedliśmy przy stole, teraz mogłem się wreszcie czegoś więcej dowiedzieć na temat zlecenia.
- Po pierwsze kim jesteś i jak wygląda pana córka, wszystko ze szczegółami, po drugie co to za skarb? Podejrzewasz kogoś? Masz jakiś wrogów? Ktoś groził ostatnio tobie lub komuś z twojej rodziny? Zauważyłeś coś co cię zaniepokoiło?- chciałem uzyskać jak najwięcej informacji, miałem tylko nadzieje że czegoś się dowiem, co mi pomoże w poszukiwaniach.
- Kiedy to się stało? Są jacyś świadkowie?- kontynuowanie pytać, po czym gdy przestałem zamówiłem sobie wodę do picia i popijałem czekając na odpowiedzi faceta. Dobrze też by było wiedzieć kim jest facet, być może właścicielem lokalu co także może naprowadzić na jakiś trop, być może ktoś będzie chciał zażądać okupu. Teraz tylko czekać na to co on mi powie, a ja w między czasie zastanowię się nad tym czy jeszcze coś chcę wiedzieć.
Obrazek
Theme
All In Fighting Theme

Spoiler:

Strój bojowy
Na sobie
Spoiler:

Pod płaszczem
Spoiler:

Na rękach
Spoiler:

Postprzez Ragi » 17 mar 2019, o 17:45

Pan kapelusz, bez rozmowy z jakąkolwiek kelnerką automatycznie dostał kufel piwa i gdy tylko zrobił porządnego łyka, który pomniejszył zawartość naczynia o połowię, rozpoczął tłumaczenie i odpowiadanie na pytania młodego ninja
-Jestem Yakusoku Nagimura, brat Hayato Nagimury, ojca dziewczyny którą porwano. Moja bratanica - Yuno ostatnio była widziana dwa dni temu, od dawna wracała późno do domu, lub na następny ranek. Jest dorosła, więc mój brat nie ma nad nią prawa mieć kontroli. Czy kogoś podejrzewam? Od paru miesięcy, spotykała się z dziwnymi ludźmi, wiele zrobić nie mogliśmy, przecież wie co robi, i nic złego też się nie przydarzyło. Jednak teraz, kiedy jej nie ma...
Tu musiał zrobić pauzę na zdjęcie kapelusza, pod którym można było dostrzec bujne, długie czarne włosy i czarne okulary przeciwsłoneczne na twarzy, która wiele wiosen widziała w swoim życiu. Zrobił kolejny łyk trunku, jednak tym razem mniejszy i westchnął, kontynuując swój wywód
-Od kiedy jej nie ma, wszystko się połączyło w całość. Ci bandyci chcieli zdobyć zwój, jaki nasz dziadek przekazał nam w spadku. Nikt z nas jednak nie był w stanie odpieczętować tego co było w środku...więc zostało to w skarbcu. Do tego nie grzeszymy pieniędzmi, bowiem ten bar, to własność rodzinna... porywacze chcieli okup, dziś o 24, w kamienicy przy ulicy Ziemnej, w lokalu 24. Chcieli upiec dwie pieczenie na jednym ogniu..., prawie by się udało, już Hayato chciał dawać im kasę za swoją córkę. Jednak wybiłęm mu to z głowy i proszę Ciebie o pomoc. Odbierzesz to, co im się nie należy?
Zapytał, zdejmując na chwilę "maskę" twardziela, roniąc jedną pojedynczą łzę, która uciekła gdzieś po szyi za kołnierz.
Administrator

Postprzez Shinzō Mumei » 17 mar 2019, o 18:33

Siedziałem popijając sobie wodę i słuchałem co ma do powiedzenia facet. Wysłuchałem go dokładnie i wstałem.
- No dobra, nie ma na co czekać ruszam tam natychmiast. Tylko powiedz mi jak ona wygląda, żebym przypadkiem nie uratowałem nie tej osoby co trzeba. - zaśmiałem się na końcu delikatnie, bo wiedziałem że dla faceta sytuacja jest dość stresująca, ale chciałem dokładnie wiedzieć jak ona wygląda. Tylko jak dostałem ostatnią z informacji udałem się w miejsce do którego dostałem adres, na razie chciałem sobie na spokojnie tamtędy przejść obczaić jak teren wygląda, zrobić rozeznania do 24 jest jeszcze czas więc można zobaczyć. Miałem nadzieje że dojrzę jak najwięcej rzeczy które mogą mnie zainteresować czy być przydatne, trzeba zobaczyć gdzie są okna do tego lokalu, czy coś widać np. z dachu przez okna coś w środku. Póki co jak dotrę na miejsce staram się pozyskać jak najwięcej informacji.
Obrazek
Theme
All In Fighting Theme

Spoiler:

Strój bojowy
Na sobie
Spoiler:

Pod płaszczem
Spoiler:

Na rękach
Spoiler:

Postprzez Ragi » 17 mar 2019, o 19:43

Facet uniósł wzrok i uśmiechnął się krzywo, zbierając swoje emocje do kupy i wracając do roli poważnego i poważanego właściciela biznesu
-Yuno jest wysoką blondynką, tu masz jej zdjęcie. Trudno ją pomylić z kimkolwiek innym... Uważaj na tych ludzi, nie wiem jakim cudem udało im się porwać tą dziewczynę, była... jest! Jest zdolną kunoichi, czeka ją wspaniałe życie jako Tokubetsu Jounin...może kiedyś nawet zostałaby Tsuchikage... To zdolna i dobra dziewczyna
Uderzył otwartą dłonią w stół, wstając i podając ci zdjęcie o którym mówił. Podał ci rękę i oznajmił, że za tą wodę płacić Mumei nie musiał. Był to dobry człowiek, szczery i pełen energii. Nic dziwnego że był w stanie trzymać w ryzach taki wielki biznes, jakim był ten bar.
Przejście do miejsca, w którym zapewne rozegra się ciężka bitwa w przeciągu paru godzin., zajęło ci w sumie niewiele czasu. Okolica okazała się dość...patologiczna, w najbardziej dobitnym tego słowa znaczeniu. Nie dziwiło cię to, że w takim otoczeniu mogła by powstać jakaś pomniejsza organizacja, która by była zdolna do porywania ludzi za okup.
Zaglądanie przez okna na wiele się nie zdało, po zobaczeniu na klatce schodowej gdzie jest lokal, nie mogłeś nic zobaczyć. Porywacze zainwestowali w takie zaawansowane technologie jak rolety, przez co...nawet cienia nie dało się ujrzeć. Może gdybyś miał jakieś zdolności, to wykryłbyś ilu ludzi jest w środku, a co najważniejsze...czy w ogóle są.
Chodząc tak sobie po okolicy i czekając na odpowiedni moment, zauważyłeś grupkę osób która wyszła z kamienicy. Było to trzech mężczyzn, gadających między sobą. Nie byłes do końca pewien o czym, jednak usłyszałeś coś w stylu "dziewczyna", "pieniądze". Warto coś z tym zrobić, czy lepiej czekać zgodnie z pierwotnym planem?
Administrator

Postprzez Shinzō Mumei » 17 mar 2019, o 20:35

Wziąłem zdjęcie i spojrzałem na nie.
- Całkiem ładna, nie powiem, okej wrócę jak tylko skończę misję.- schowałem zdjęcie i wyszedłem z baru udając się pod wskazany adres.
Dzielnica biedna, patologiczna, a w oknach rolety, to jest to, czego mi było trzeba. Zobaczyłem jakiś gości którzy o czymś rozmawiali, z tego miejsca gdzie byłem to nie wiele słyszałem na szczęście wytężyłem swój słuch, być może będzie coś co mnie zainteresuje. Następnie omijam facetów i wchodzę do kamienicy, jak gdyby nigdy nic. Gdy znajdę się na pół piętrze przed drzwiami lokalu 24 staram się zachować większą czujność i korzystam ze swoich umiejętności powoli podchodząc do drzwi, gdy nikogo nie ma wtedy przykładam place do podłogi, a gdyby ktoś szedł to po prostu udaję że buta wiążę, by następnie ponownie skorzystać z mojej techniki. Teraz tylko pozostaje mi czekać aby pozyskać potrzebne mi informacje, by móc przejść dalej do działania. Niby mógłbym wpaść do mieszkania z buta, ale chciałbym to zrobić bardziej po staremu, być może uda mi się także coś usłyszeć pod drzwiami.

10 000 - 100 = 9 900
Spoiler:
Obrazek
Theme
All In Fighting Theme

Spoiler:

Strój bojowy
Na sobie
Spoiler:

Pod płaszczem
Spoiler:

Na rękach
Spoiler:

Postprzez Ragi » 18 mar 2019, o 01:47

Dalsza rozmowa trójki patusiaków, zeszła na tematy, które okrążały alkohole, narkotyki i inne, mało znaczące rzeczy dla osoby wychowanej w cywilizowanej części wioski. Ciekawym tworem były takie miejsca, niby istnieć nie powinny bo kraj dobrze rozwinięty, wyedukowany...ale jednak, jakoś się ci gorzej obsypani intelektem członkowie wspólnoty, zbierają w jedno miejsce, tworząc swój własny prosty świat.
Przejście między nimi jednak wywołało w nich, pewien niepokój i zatrzymanie wszelkich rozważań o smaku amareny. Spoglądali na Ciebie niepewnym wzrokiem, odprowadzając do drzwi. Wchodząc na 7 piętro, na którym był wspomniany lokal, usłyszałeś kroki po schodach, trik z wiązaniem buta zadziałałby, gdyby nie to iż państwo tutejsi, nie byli zbyt pozytywnie nastawieni do tego, abyś przebywał obok ich mieszkania, co oznajmili takimi słowami
-Wyjazd stąd gówniarzu, ucz się wiązać kapcie gdzie indziej! Z drogi!
Krzyknął do ciebie jeden z nich, próbując cię odciągnąć od drzwi z numerem 24. Któż mógłby się spodziewać, iż nadarzy ci się taka piękna okazja, wbicia się do swojego celu, wraz z przestępcami których szukasz, prawda?
Administrator

Postprzez Shinzō Mumei » 18 mar 2019, o 16:25

Co za fart, goście którzy do mnie się odezwali, byli ludźmi którzy aktualnie chcieli wejść do owego lokalu, więc nie pozostawało nic innego jak usunąć się im i pozwolić to zrobić, gdy tylko otworzyli drzwi podchodzę cicho za nimi, staram się zobaczyć wpierw co jest w środku, aby na potem mieć możliwość ocenienia sytuacji. Jeśli nic nie zobaczę to i tak podchodzę za mężczyznami, po czym za nim spróbują zareagować oplatuję ich nićmi, zaciskam ich bardzo mocno aby nieczuli się komfortowo oraz zasłaniam usta nimi by nie mogli wydać z siebie żadnego dźwięku. Jak jest ktoś jeszcze środku i mnie zobaczy to wykorzystuję element zaskoczenia i rzucam w niego jednym z kolesi którego trzymam oplatanego. Kolejne moje ruchy są zależne od tego co zobaczę i co zastanę w środku, więc jakby na bieżąco mam zamiar reagować na daną sytuację.

Ranga A
10 000-250=9750
rozumiem że nie użyłem wcześniejszej techniki więc nie odliczyłem sobie chakry
Obrazek
Theme
All In Fighting Theme

Spoiler:

Strój bojowy
Na sobie
Spoiler:

Pod płaszczem
Spoiler:

Na rękach
Spoiler:

Postprzez Ragi » 20 mar 2019, o 00:51

Patusy zadowolone ze swojej zdolności przemawiania, ruszyły przed siebie, otwierając skrzypiące drzwi, od mieszkania które było twoim celem. Nie mieli oni w głowie uważać na Ciebie, bo kto by się przejmował jakimś dzieciakiem kręcącym się po okolicy? Ty postanowiłeś za to zakraść się za nimi. Twoja taktyka, polegająca na złapaniu przeciwników swoimi nićmi, które wypełniały domyślnie całe twoje ciało, powiodła by się w stu procentach, gdyby nie jeden z mężczyzn, nie wierzgnął się ostatkiem sił i uderzył nogą w wazon stojący w wejściu, na raban który został podniesiony, usłyszałeś krzyk
-CO TAM SIĘ DZIEJE?!
Był on przytłumiony, co jak się miało zaraz okazać, powodowała maska, ale mogłeś już zauważyć iż należał do przedstawicielki płci pięknej. Po chwili, która nie trwała wiele, pojawiła się ona w korytarzu i od razu ją poznałeś, była to Yuno, rzekomo porwana córka, której teraz nie mogłeś zaatakować z dwóch powodów, była ona obiektem twojej misji, oraz byłeś zbyt wielkim gentlemanem, żeby zaatakować bezbronną duszyczkę
-Kim jesteś śmieciu?
Zapytała się, patrząc na ciebie i swoich, prawdopodobnie podwładnych, lub współpracowników...a może jednak nadal oprawców? Ciąg dalszy nastąpi...
Administrator

Postprzez Shinzō Mumei » 20 mar 2019, o 19:41

Wpadłem do środka, czyli plan się udał, ktoś w pomieszczeniu jeszcze był, by zaraz mogło się okazać że jest to dziewczyna której poszukuję, nie czekając uderzyłem z całej siły kolesi których do tej pory trzymałem, by stracili przytomność lub umarli...
Zbliżyłem się do kobiety, gdy ta do mnie coś mówiła i teraz ją złapałem bardzo mocno w nici, ręce, nogi, twarz, a nawet dłonie mocno zaciśnięte by nie mogła kombinować jakiś sztuczek, zawinięcie jej w swoisty kokon, zarzucam na plecy, podchodzę do okna, odsłaniam rolety otwieram okno i nim wyskakuję po dachach aby udać się z powrotem do swojego zleceniodawcy, cały czas oczywiście uważam aby nie zostać niepostrzeżenie zaatakowany oraz na samą dziewczynę, aby czym prędzej dostarczyć ją do jej ojca, tam sam już sam sobie z nią wszystko wyjaśni, reszta tak naprawdę mnie nie interesuje.

9750-250= 9500
Spoiler:
Obrazek
Theme
All In Fighting Theme

Spoiler:

Strój bojowy
Na sobie
Spoiler:

Pod płaszczem
Spoiler:

Na rękach
Spoiler:

Postprzez Ragi » 22 mar 2019, o 00:23

Chłopaka brak jakiegokolwiek zainteresowania losem przeciwników był zastanawiający, można powiedzieć że wręcz budził zaniepokojenie, zważając na to iż Mumei był tylko dzieckiem. Rozważania, okraszone nutką fantazji mogły by przynosić na myśl dawnych "bohaterów", którzy zapisali się na czarnych kartach historii ziem, zamieszkałych przez shinobi. Jednak ta pewność siebie, odwróciła uwagę od techniki, iluzji która spowodowała że zamiast wykonywać swój plan, młody wojownik grzązł w błocie. Dezorientacja, dała chwilę czasu młodej kunoichi na to żeby wykonać szybko parę pieczęci i nałożyć na ciebie za to inną iluzję, tworzącą liany, oplatające twoje ręce i szyję
-Kim jesteś gówniarzu? Gadaj!
Krzyknęła dziewczyna, będąc pewna iż nie wyjdziesz tak szybko z iluzji którą ona nałożyła. Jednak kto był autorem pierwszego załamania twojej percepcji? Odpowiedź jest całkiem oczywista, skoro miałeś gdzieś, czy twoi przeciwnicy umrą czy nie, to nie sprawdziłeś tez czy przeżyli. Jak się okazało, jeden z nich na tyle dychwił że był w stanie jeszcze chwycić cię swoimi "mackami" wyobraźni.To właśnie było twoją zgubą, jednak czy aby na pewno można używać od razu aż tak dobitnego określenia? Czas pokaże...

Administrator

Postprzez Shinzō Mumei » 22 mar 2019, o 19:41

Zostałem złapany w jakąś technikę, co mnie przez chwilę zdziwiło, chociaż mogłem przewidzieć że mój słaby punkt może zostać zaatakowany i tak stało się tym razem. To co teraz pozostało mi do wykonania to przymknięcie oczu i zagryzienie zębami swojej dolnej wargi, mocno tak aby krew poleciała, był to mocny ból trudny do zniesienia bo trzeba było zadać go sobie samemu, o ile tylko się udało, nie odpowiadam na jej pytanie, tylko używam na kolesiu Kaze no Yaiba aby ten dał mi wreszcie spokój i zginął. Cały czas mając na oku dziewczynę pozbywam się kolesia, następnie podchodzę do niej błyskawicznie i oplatuję tak samo jak wcześniej, a jeśli dziewczyna stawia opór uderzam ją w głowę by ta straciła przytomność, starają się nie robić jej dużej krzywdy. Tym razem przed wyjście rozglądam czy aby nikt nie wstanie i znowu nie wpieprzy się w moje sprawy.

9750-250-250=9250

Obrazek
Theme
All In Fighting Theme

Spoiler:

Strój bojowy
Na sobie
Spoiler:

Pod płaszczem
Spoiler:

Na rękach
Spoiler:

Postprzez Ragi » 23 mar 2019, o 03:35

Mumie skutecznie ciągnął swoją grę w obojętnego na życie wojownika, opłacało mu się to. Bądźmy szczerzy, misja rangi B w wykonaniu Jounina, nie mogła być czymś niesamowicie wypełnionym wyzwaniami, bo Kage dokładnie wiedział kogo można się spodziewać na misji... Ale w sumie dlaczego wysłali kogoś z taką rangą, na byle jaką misje? To już insza inszość...
Oczywiście Mumei nie mógł wykonać wszystkiego co zaplanował, bo jego wrodzone kompleksy zgrzytały z wyrachowaniem, jakie też od urodzenia w sobie miał(wada kobieciarz vs bezwzględny). Więc skończyło się na tym, że po wydobyciu się z iluzji, bez żadnego problemu, z małą rana na ustach i kolejnym martwym człowiekiem na koncie, złapałeś dziewczynę w swoje nici i już miałeś uciekać z tego miejsca, jednak dla twojego dobra, zatrzymam tu akcję. Czy aby na pewno nic nie zapomniałeś o czymś, co mogło by być ważne dla przebiegu całego zlecenia?
Administrator

Następna strona

Powrót do Ranga B