Samodzielna 9

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Samodzielna 9

Postprzez Nara Shoku » 19 sie 2015, o 01:33

Egzamin na Chuunina zbliżał się wielkimi krokami a Shoku nadal zawalony był misjami niskiej rangi, przez co nie miał czasu przygotować się na to wielkie wydarzenie. Faktycznie z początku nie chciał nawet brać w nim udziału, jednak z czasem chęć sprawdzenia siebie wzięła górę i chłopak postanowił się po prostu sprawdzić. Jeśli nie teraz, to może za rok czy dwa, jak to mówią, co się odwlecze, to nie uciecze.
Tym razem, misją przydzieloną przez radę była ochrona ściśle tajnego miejsca, gdzie przygotowywano dekoracje na wielką paradę, która miała odbyć się na zakończenie Festiwalu.
Spory hangar przeznaczony do budowy platform i następnie ich przechowywania, znajdował się na uboczu wioski, więc nie kręciło się w tym miejscu zbyt wiele osób. Ludzie nie są jednak głupi, dlatego też plotki i domysły zaczęły szybko rozchodzić się po okolicy.
Shoku razem z kilkoma innymi Geninami obstawiał miejsce z kilku stron, aby odprawiać ciekawskich z kwitkiem i puszczać jakieś ściemy, aby tylko całe przedsięwzięcie pozostało tajemnicą.
Ubrany w swój "bojowy" strój, chłopak założył ręce na klatce piersiowej i próbował robić poważną, prawie groźną minę do każdego, kto tylko pojawił się w pobliżu.
Na pierwszy ogień trafiło się dwóch małych łobuziaków, którzy podeszli do hangaru jakieś 10m od Nary i zaczęli po prostu rozmawiać o tym, co może znajdować się w środku.
Hej, odejdźcie stąd. - na te słowa, dwójka dzieciaków zareagowała parsknięciem i niczym więcej. Taka reakcja zdenerwowałaby właściwie każdego, więc i tutaj nie było wyjątku. W odpowiedzi na podłe zachowanie, Shoku ruszył w kierunku dwójki ciekawskich i powtórzył swoje słowa.
Odczep się, nie zabronisz nam tu stać. Poza tym, kim ty w ogóle jesteś, żeby tak się do nas odzywać. - powiedział jeden z urwisów, skazując się tym samym na gniew młodego Genina.
Widzisz, problem w tym, że właśnie zabronię wam tu stać i jestem kimś, kto może zrobić wam krzywdę a wioska jeszcze mnie za to nagrodzi bo wykonam po prostu swoją robotę. Jeśli nie odejdziecie zanim policzę do pięciu, zrobi się nieprzyjemnie. - po tych słowach, chłopak zaczął odliczać, jednocześnie stawiając z każdą cyfrą jeden krok w tył co dodatkowo zdziwiło chłopców. Kiedy padło słowo "pięć", złożona została jedna pieczęć (Szczur), dzięki której cień Nary pomknął w stronę bardziej wygadanego chłoptasia. Ten czując, że jego ciało zostało unieruchomione, zrobił wielkie oczy i wybełkotał coś pod nosem. Shoku nie zwlekając długo, wykonał szybki ruch ręką w bok, chwytając drugiego z intruzów za gardło.
Ostrzegałem. - interwencja skończyła się na tym, że jeden z chłopaków nakopał drugiemu kilka razy, wytargał go za ucho i zrobił pokrzywkę manipulowany przez Kagemane.
Kiedy dwójka ciekawskich dzieciaków uciekła w popłochu, Shoku powrócił na swoje miejsce i dalej strzegł go jak oka w głowie, rozglądając się uważnie czy aby komuś nie przyszło do głowy naruszyć jego strefę ochronną.
Na nieszczęście chłopaka, po kilkunastu minutach przed hangarem pojawiły się dwie nowe osoby, tym razem nieco inne. Dwie, bardzo atrakcyjne dziewczyny o sporych biustach, długich włosach i pięknych oczach stanęły po drugiej stronie ulicy i zaczęły rozmawiać między sobą, co jakiś czas spoglądając na Shoku. Chłopak poczuł coś zupełnie nowego, czego nie doświadczył do tej pory i co było tak dziwnie przyjemne i przerażające zarazem, że nie wiedział co począć. Kiedy jedna z dziewczyn pomachała do Nary, ten w roztargnieniu podniósł rękę ale zahaczył nią o kaptur i ściągnął go tylko zamiast odmachać. Wyglądało to na zamierzony ruch, jednak oczywiście nim nie było i to wprawiło biedaka w wielkie zakłopotanie.
Zarumieniony, wyczekiwał aż dziewczęta podejdą do niego, ale jednocześnie błagał w myślach, aby tego nie robiły. Ostatecznie po kilku minutach doszło do konfrontacji z odległości raptem 1m, kiedy to panienki podeszły do chłopca.
Cześć, pilnujesz tego miejsca? - spytała jedna z nich, jak gdyby zupełnie nie czuła skrępowania. Shoku nie mając bladego pojęcia co począć, pokiwał tylko głową w górę i w dół, zagryzając lekko wargi.
Co jest w środku? - na to pytanie nie dało się po prostu pokiwać głową... a jednak chłopak zrobił to ponownie. Dziewczyny spojrzały na niego lekko zdziwione po czym zaśmiały się rozkosznie do siebie nawzajem.
Pokażesz nam co tam jest? - po tych słowach Nara pokiwał przecząco głową, jednak dziewczyny nie zamierzały odpuścić i po prostu ruszyły w stronę wielkich drzwi. Dalej milcząc, chłopak niemal odruchowo znowu wykonał technikę imitacji cienia aby następnie zrobić coś, co zapadło mu w pamięć na bardzo długi czas. Ręka schwytanej w technikę dziewczyny powędrowała na koleżankę, a raczej na jej spory biust.
Co robisz? Nie przy ludziach! - szepnęła zdenerwowana ofiara do swojej koleżanki, która nie miała pojęcia, że to wszystko sprawka Shoku. Dziewczyny mocowały się tak przez kilka chwil, dostarczając swojemu oprawcy sporą dawkę... rozrywki na żywo. Speszone i pokłócone, zapomniały o całej sprawie z hangarem i zaraz po tym uciekły z miejsca zbrodni, pozostawiając podjudzonego młodzieńca sam na sam z jego nudnym zadaniem.
Był to drugi i na szczęście ostatni incydent po tej stronie hangaru, ale Shoku długo jeszcze wspominał ułożenie dłoni, która zaciskała się na lewej piersi dziewczyny o blond włosach. Zarumieniony, pod koniec dnia bez słowa ukłonił się przełożonemu i skierował swe kroki w stronę domu rodzinnego, aby tam powspominać jeszcze więcej.
Druga postać: Kaguya Seiki
Obrazek
 
Posty: 291
Dołączył(a): 17 lip 2015, o 02:00
Ranga: Genin

Re: Samodzielna 9

Postprzez Hyūga Natarī » 19 sie 2015, o 23:26

Wioska lub Organizacja:
Zanim gracz dobierze wynagrodzenie (zwiększenie ilości misji, doświadczenia Ryō i innych rzeczy) musi odnotować przychód w banku dla swojej wioski lub organizacji. By nie szukać wysokości wynagrodzenia dla wioski może skopiować następujący post:
Kod: Zaznacz cały
[b]Przychód:[/b] 100Ryō
[b]Link:[/b]
[b]Suma:[/b]

Post wkleja się w odpowiedni temat z tego forum: Bank wiosek i organizacji.
Nie dotyczy nukeninów, rōninów itp, o ile nie pracują dla jakiejś wioski.
Gracz/Gracze otrzymują po:
+ 1 Misja D
+ 1 PD
+ 5 PN
+ 200 Ryō
Rozwiń mnie :<:

No one can determine… another's destiny.


MK: Kiyomi
 
Posty: 1265
Dołączył(a): 10 mar 2015, o 18:41
Ranga: Jōnin


Powrót do Samodzielne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników