Pokój Morta

Jak wiele miejsc w Sunagakure no Sato i to znajduje się w skale otaczającej wioskę. Na obrzeżu wioski kuglarze znaleźli sobie w zaciszu przestrzeń potrzebą do prac. Część budynku w typowym dla Suny stylu została dobudowana do skały, zaś na jej obrzeżu czasem można zauważyć drewniane dobudowy. Znajdują się tu pokoje sypialniane i wypoczynkowe dla członków organizacji, biura, pokoje zebrań itp. Ważniejszą częścią są pracownie kuglarskie, gdzie Kugutsu Butai buduje swój ekwipunek. Wśród pomieszczeń znaleźć można także pokoje badawcze, gdzie naukowcy pracują nad technikami. Poza budynkiem są tereny treningowe oraz miejsca do wypróbowywania mechanizmów oraz technik. Część tych przestrzeni jest po drugiej stronie otaczających Sunę skał, na skalnych pułkach.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Re: Pokój Morta

Postprzez Uchiha Arin » 14 lis 2019, o 01:22

-Jak funkcjonują klany? Tak ogólnie? Z tego co rozumiem, mają jakąś dzielnicę, charakteryzują się własnymi technikami. Ale jak w sumie są te techniki "zakonserwowane"? Wiesz, czy techniki są przekazywane ustnie, czy raczej mają gdzieś w sejfie spisane na zwojach? W razie gdyby ktoś nie potrafił wykonać czegoś, lub coś w tym stylu...
Zadał kolejne pytanie nawet w sumie podejrzewając odpowiedź, jaką dostanie...lub nie\
-Znałeś bliżej jakiegoś Uchihę? Kiedyś mi wspominałeś że ich Doujutsu w pewnym momencie wymaga jakiegoś poświęcenia czy coś takiego... Skąd to wiesz w sumie? Słyszałeś pewnie rozmowy w laboratorium, sam prawdopodobnie do nich należę z racji moich oczu. Jednak jestem tutaj a nie w Konoha nie mam pojęcia co tak naprawdę potrafią te oczy, oprócz rzeczy które byłem w stanie sam, odkryć. Więc staram się łapać czegokolwiek...

MK: Haretsu Shimeji, Ragi

Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kage
Specjalna Ranga: Jinchūriki
Dodatkowa Ranga: S-Rank

Postprzez Mutō Mort » 16 lis 2019, o 00:39

-Wszystko zależy do klanu, ale zwoje nadal są najpopularniejsze. To taka tradycja. Klany pilnują swoich tajemnic i papierologii. Każdy klan ma gdzieś swoje biuro, archiwum czy coś takiego gdzie strzeże swoich tajemnic. Klany niejednokrotnie mają informacje jakimi nie dzielą się z swoimi wioskami.
Mort nie wiedział za wiele o sharinganie a to co wiedział... Wolał jeszcze nie wspominać, że eksperymentował na jego oczach.
-Był taki jeden, trochę nazbyt brutalny ale kilka razy wydarzenia pozwoliły by nasze drogi się przecięły. Nie na tyle bym za dobrze poznał te oczy. Wiem głównie tyle, ze lepiej być poza zasięgiem ich wzroku. Oraz, że te oczy dziwnie reagują na siebie, ale to kwestia medyczna już.
ObrazekObrazek
Obrazek

Mort Theme: 1
Viraru Theme: 1
Kaguro Theme: 1

Specjalna Ranga: Kugutsu Butai

Postprzez Uchiha Arin » 16 lis 2019, o 01:16

-Rozumiem. W sumie, wiele jest różnych klanów, więc takie pytanie jest co najmniej głupie... Mówisz że jednego znałeś? I ich oczy są na tyle niebezpieczne... wiem, że mają ciekawe zdolności, potrafią uwolnić z każdego genjutsu, jednak...żeby być niebezpieczne?
Zastanowił się, spogladając na Morta, który jak zwykle był kompletnie niewzruszony. Tak jakby wiedział od samego początku że Shouta kłamie co do swojej osobowości. To co krył w swojej głowie "emerytowany" Kazekage, wiedział tylko i wyłącznie on sam...
-Będę się zwijał. Zostawiam ci ten zwój z techniką, będzie tu bezpieczniejszy niż przy mnie. Gdyby Saiko chciała go przeczytać, nie widzę w tym przeszkód, nawet dobrze by było jakby na to zerknęła gdyby informacje które klon jej przekazał, nie były wystarczające
Następnie się pożegnał i wchłonął się w podłogę, zostawiając Morta samego.

z/t

Postprzez Hoshigaki Ishina » 13 lut 2020, o 00:19

Również pożegnała się z Saiko i pomimo spodziewanego guru guru, Arin oznajmił że czeka ich spacer. No cóż, mimo ogromnych zmian w Sunie jak choćby zalesienie terenu, to nadal podróż przez wioskę nie była najprzyjemniejszym doznaniem. Wolałaby bardziej umiarkowany klimat, który panował w Oto albo przynajmniej móc wsadzić siebie do wody. Chętnie by popływała, a nie prażyła się w takim słońcu. No nic, pozostało jej iść za swoim kage, a nie odstępowała go na krok. W końcu znajdowała się w zupełnie obcej wiosce i nikogo tutaj nie znała, wolałaby się nie zgubić.
- Kogo jeszcze potrzebujesz odwiedzić, Kyokukage-sama? - Zapytała z ciekawości, chociaż nie oczekiwała odpowiedzi. Równie dobrze mógł ją zbyć czymś prostym jak "starym znajomym", czy coś ten deseń. Przecież nie musiał się jej spowiadać ani nawet tłumaczyć, ona była tylko geninem, który szukał swojej ścieżki.
Jeśli Arin wszedł do środka i dostała pozwolenie, to weszła za nim do obcego.

Ranga: Genin

Postprzez Uchiha Arin » 13 lut 2020, o 00:51

Podróż po sunie była czymś do czego przywykł, jednak o wiele przyjemniejsza była w czasie sezonu deszczowego niż tej okropnej suszy która utrzymywała się od początku wiosny do końca lata... Widział jednak, że Ishina była o wiele bardziej zmęczona tym słońcem, więc ściągnął swój kapelusz Kyokukage i założył jej na głowę
-Idziemy do Muto Mort, poprzedniego Kazekage... osoby która pomogła mi rok temu przeżyć w tym popieprzonym świecie... Od niego dostałem tę kosę, którą mam zawsze na plecach
Wytłumaczył młodej dziewczynie, niewiele było rzeczy o których wolał nie mówić, były one zazwyczaj powiązane z sekretami innych osób, lub też mniej etycznymi momentami z życia Arina...
Kiedy byli już na miejscu, zapukał do drzwi. Nawet jeżeli nie dostał odpowiedzi, nacisnął na klamkę, pytając się od wejścia
-Moooooort? Jesteś?

Postprzez Mutō Mort » 13 lut 2020, o 04:22

-Taaa jestem.
Odpowiedział poirytowanym głosem. Ostatnio ciągle był poirytowany. To przez drzewa. Lubił je, ale nie w Sunie. Psuły krajobraz i to jak Suna powinna wyglądać.
-Co cię... Was tu sprowadza? Zapytał nie wstając z krzesła.
-Potrzebujesz jakiegoś nowego sprzętu? I kogo tu przyprowadziłeś? Nie bawił się w uprzejmości, za mało czasu spędzał z ludźmi by wyczuć, że może być niemiły. Zresztą, nie jest to ważne. Ciekawiło go po prostu co sprowadziło Arina, dawno go nie widział.
ObrazekObrazek
Obrazek

Postprzez Hoshigaki Ishina » 13 lut 2020, o 14:18

Do poprzedniego Kazekage? No to zrobili sobie wyprawę po najważniejszych osobach w Sunie, nie ma co. Miała cichą nadzieję, że ten Mort będzie równie miłym i sympatycznym człowiekiem jak Saiko. Jeszcze skoro sprezentował Arinowi taką wielką kosę, to pewnie okaże się sympatycznym człowiekiem... A guzik prawda! Nadzieje Ishiny szybko zostały rozwiane, kiedy tylko usłyszała poirytowany głos byłej głowy piasku. Wskoczyła za Kyokukage, nieco chowając się za nim.
- Dzień dobry. - Nieśmiało przywitała się, bojąc się, że jeszcze zaraz wyląduje na zewnątrz. Bała się cokolwiek więcej odezwać, bo jakby nie patrzeć to była tylko małym wypierdkiem, a nie jakimś dużym graczem, co miałby czelność niebawienia się w uprzejmości i ceregiele.

Postprzez Uchiha Arin » 13 lut 2020, o 15:58

Arin spojrzał na swojego, można by powiedzieć, przyjaciela. Podziwiał go w pewien sposób, pomimo problemów z koordynacją swojego ciała, zdołał przechytrzyć los i opuszczać swoje prawdziwe ciało, jedyne co go zastanawiało...dlaczego jeszcze w nim pozostał, dlaczego nie usprawnił go? Przecież, chyba mógł...
-Moja uczennica, Ishina Hoshigaki.
Przedstawił dziewczynę, która schowała się za nim, pomyśleć że Saiko była niewiele starsza od niej a zachowywała się starzej od Arina... Życie musiało jo przeorać, tego był pewien
-Co mnie sprowadza? Parę problemów, które siedzą głównie w mojej głowie. Pierwsze, czy znasz sposób na ożywienie kogoś? Dowiedziałem się o istnieniu pewnej techniki, ale stwierdziłem że ty możesz mieć trochę więcej informacji. Mam też podejrzenia że zabiłem kogoś w moim "poprzednim" życiu, kto później chodził po ziemi. Drugie, kim dokładnie był Uchiha z którym miałeś do czynienia? Trzecie, dlaczego, pomimo tego że ciągle siedzisz tutaj, rok temu trafiłem na ciebie i byłeś nad wyraz skłonny mi pomóc? Mam nadzieję, że odpowiesz szczerze na te pytania, mógłbym je z ciebie wydusić, ale szanuję twoją prywatność.
Zapytał się, spoglądając czarnymi, zwyczajnymi oczami w kierunku Morta.

Postprzez Mutō Mort » 14 lut 2020, o 03:04

-Już masz uczennicę? Mort trochę był zaskoczony choć to raczej z tego, że miniony czas wydawał mu się dużo krótszy. No i nie miał za bardzo czasu nad tym rozmyślać. Został zasypany masą pytań.
-Taaa, mieliśmy taką technikę w Sunie. Niestety nie udało mi się usunąć jej największej wady - wykonujący jutsu umierał. Miałem największe szanse na pominięcie tej wady jednak nawet mi się to nie udało - jedna z moich kukiełkowych części odeszła. Żeby nie narażać ludzi chętnych do eksperymentowania zniszczyłem wiedzę o tej technice. Nie posiadamy już zwojów i notatek. Jak już rozumiesz, próbowałem używać tej techniki. Znałem shinobi najwyraźniej spokrewnionego z tobą. Mniej lub bardziej, pochodziliście z jednego klanu. Obaj posiadaliście takie same oczy. Nie znam szczegółów, ale wiem, że uzyskanie oczu innego członka waszego klanu potrafi zwiększyć waszą moc. Ty tego nie potrzebujesz... Ten shinobi przyniósł cię zapieczętowanego, świeżo zabitego. Chciał by jego oczy zamienić na twoje. Zgodziłem się zapewnić mu pomoc w tej sprawie. Przy okazji połatałem twoje ciało i spróbowałem przywrócić cię do życia. Nie mogłem jak już rozumiesz użyć jutsu w pełni ale częściowe leczenie w połączeniu z reanimacją i innymi zabiegami które miały na celu bezpośrednią naprawę ran przywróciłem cię dożycia. Uszkodzonego, bez wspomnień najwyraźniej. Jednak dzięki tej technice nie było problemów z mózgiem. W miejsce utraconych przez ciebie oczu dałem ci oczy tamtego shinobi... Sam nie znał szczegółów na temat wymiany. Opisałem to więc jako scalenie, by wytłumaczyć brak drugiej pary, hehe... Potem Kagome dopilnowała, byś trafił do szpitala i by nikt nie zwracał na ciebie niepotrzebnej uwagi. Potem gdy wróciłeś po prostu mnie zainteresowało jak znowu potoczą się twoje losy. No i chciałeś otrzymać broń ode mnie. Lubię tworzyć. I jak, zadowolony jesteś z tej odpowiedzi?
Morta ciekawiło jak zareaguje Uchiha. W innej sytuacji nie sądził, by ten w to uwierzył. Ale przy takiej kombinacji pytań, zainteresowań... Sam chciał poznać odpowiedź.
ObrazekObrazek
Obrazek

Postprzez Mutō Mort » 14 lut 2020, o 03:04

-Już masz uczennicę? Mort trochę był zaskoczony choć to raczej z tego, że miniony czas wydawał mu się dużo krótszy. No i nie miał za bardzo czasu nad tym rozmyślać. Został zasypany masą pytań.
-Taaa, mieliśmy taką technikę w Sunie. Niestety nie udało mi się usunąć jej największej wady - wykonujący jutsu umierał. Miałem największe szanse na pominięcie tej wady jednak nawet mi się to nie udało - jedna z moich kukiełkowych części odeszła. Żeby nie narażać ludzi chętnych do eksperymentowania zniszczyłem wiedzę o tej technice. Nie posiadamy już zwojów i notatek. Jak już rozumiesz, próbowałem używać tej techniki. Znałem shinobi najwyraźniej spokrewnionego z tobą. Mniej lub bardziej, pochodziliście z jednego klanu. Obaj posiadaliście takie same oczy. Nie znam szczegółów, ale wiem, że uzyskanie oczu innego członka waszego klanu potrafi zwiększyć waszą moc. Ty tego nie potrzebujesz... Ten shinobi przyniósł cię zapieczętowanego, świeżo zabitego. Chciał by jego oczy zamienić na twoje. Zgodziłem się zapewnić mu pomoc w tej sprawie. Przy okazji połatałem twoje ciało i spróbowałem przywrócić cię do życia. Nie mogłem jak już rozumiesz użyć jutsu w pełni ale częściowe leczenie w połączeniu z reanimacją i innymi zabiegami które miały na celu bezpośrednią naprawę ran przywróciłem cię dożycia. Uszkodzonego, bez wspomnień najwyraźniej. Jednak dzięki tej technice nie było problemów z mózgiem. W miejsce utraconych przez ciebie oczu dałem ci oczy tamtego shinobi... Sam nie znał szczegółów na temat wymiany. Opisałem to więc jako scalenie, by wytłumaczyć brak drugiej pary, hehe... Potem Kagome dopilnowała, byś trafił do szpitala i by nikt nie zwracał na ciebie niepotrzebnej uwagi. Potem gdy wróciłeś po prostu mnie zainteresowało jak znowu potoczą się twoje losy. No i chciałeś otrzymać broń ode mnie. Lubię tworzyć. I jak, zadowolony jesteś z tej odpowiedzi?
Morta ciekawiło jak zareaguje Uchiha. W innej sytuacji nie sądził, by ten w to uwierzył. Ale przy takiej kombinacji pytań, zainteresowań... Sam chciał poznać odpowiedź.
ObrazekObrazek
Obrazek

Postprzez Hoshigaki Ishina » 14 lut 2020, o 15:07

Skłoniła się lekko, kiedy Arin ją przedstawił. Sama czuła się onieśmielona i nieco wystraszona całą sytuacją, ale jednak Mort tylko na początku był taki niemiły. Teraz jej kage pytał o tą technikę wskrzeszania zmarłych. W sumie może Kyokukage myślał w sekrecie o tym, żeby wskrzesić wszystkich tych geninów, którzy musieli umrzeć podczas krwawych egzaminów organizowanych za czasów rządów Shotaro... Ale historia jaką opowiadał Mort, była co najmniej dziwna. Że Arin był martwy? Że ten go poskładał jakoś w jedną całość? Czy to w jakimś stopniu tłumaczyło tak dobre stosunki z władcami Suny oraz Arinem? Dziewczyna słuchała tej opowieści, nie wierząc w taki obrót zdarzeń. Jakieś oczy Uchiha? Scalanie? To wszystko było dla niej bardzo skomplikowane i niezrozumiałe, ale nie przeszkadzała im w rozmowie. Może kiedyś dowie się coś więcej na ten temat.

Postprzez Uchiha Arin » 17 lut 2020, o 00:33

-Byłem, martwy?
Zaśmiał się nerwowo, nie sądził że to może dotyczyć jego... Że jego brak pamięci jest związany z tym, że zwyczajnie jego mózg się już rozpadał... Był kimś, kogo na tym świecie nie powinno nigdy być. Wszystko pasowało, Mort nie miał powodu dla którego mógłby go okłamać
-Umarłem... tylko dlatego, że ktoś chciał moje oczy? Czy Uchiha nie są... potworami?
Jego klan, był najgorszą zarazą tego świata. Ktoś musiał dokładnie go znać, musiał wiedzieć że jego oczy były rozwinięte... musiał też być świadom tego, że tak działa klanowe dziedzictwo. Czy on też zabił, z tak błahego powodu, jak zdobycie cudzych oczu? Pomimo tego, że można było je wymienić... zabił kogoś, tylko dlatego, żeby nie miał konkurencji... Żeby nikt nie był tak silny jak on. Czuł się jak ostatni śmieć, był śmieciem, którego życie istniało tylko dlatego, że jeden paralityk chciał zabawić się w pana życia i śmierci, kosztem tego, że jego "twór", bo inaczej nie można było nazwać Arina, będzie kompletnie pozbawiony siły i pamięci.
-Czego jeszcze o sobie nie wiem
Zapytał się w myślach, bezwładnie włączając swoje Doujutsu, którego wzór zmienił się po raz kolejny. Czerwony kolor zamienił się w fioletowy a czarne znaki, zamieniły się w regularne obręcze. Zrobił krok do tyłu, czując jak jego ciało słabnie z szoku jaki doznał, dowiadując się o tym że jego życie, jest nieudanym eksperymentem gburowatego lalkarza... A w jego żyłach, jedyne co płynęło to śmieciowa krew rodu Uchiha, zmieszana z paroma innymi klanami... Czym tak naprawdę był? Czy kogoś, kto zabija swoich bliskich tylko dla zdobycia siły... jest człowiekiem? Co czyni człowieka?
-Hah...hahah...
Zaśmiał się nerwowo, spoglądając na Morta. Z jednej strony, widział go jako przyjaciela...z drugiej, to on sprowadził go na ten świat, skazując na dalsze męczarnie... Na walkę o własne życie... Ale jednak, to życie miał.
-Jedna robi niewolnika, druga przyzywa w połowie zgnitego... Shinobi i ich techniki wskrzeszania... to kpina
Powiedział, opierając się o fotel, nie zdając sobie sprawy z tego, jakimi oczami spoglądał na ludzi dookoła. Nie czuł różnicy, był pewien że jego oczy nadal miały czerwony kolor, co najwyżej tomoe były zlane w jeden wzór... Nie miał też siły bardziej tego komentować, nie miał nawet siły płakać, nie miał już po co... nie było już żadnego powodu.
-Idziemy stąd Ishina. Mort, jeżeli będziesz potrzebował nauczyć się technik mokutonu. Wszystkie, jakie ten zapyziały klan miał, są u Saiko. Do zobaczenia niedługo.
Podszedł do dziewczyny i złapał ją za ramię, wciągając do wymiaru Kamui wraz z sobą.
z/t

Obrazek
Spoiler:

Postprzez Mutō Mort » 17 lut 2020, o 20:21

-Jeszcze jedno.
Dodał, gdy minął pierwszy szok. Wyjdzie z tego. To nie były najgorsze wieści, jakie na tym świecie można otrzymać.
-Nie chcesz nic, czego ja nie chciałbym dać.
Odniósł się do słów o wyduszeniu z niego odpowiedzi.
-Sto lat wiedzy i doświadczenia. Nie warto ryzykować.
Ishina mogła nie wiedzieć o czym mówił ale Arin już znał jego możliwości. Pewnie wiedział, że moment, w którym by pokonał Morta byłby momentem, gdy dwóch innych Mortów o wielkich pokładach wiedzy i doświadczenia walczyłoby przeciwko niemu.
Powiedział to spokojnie, na pożegnanie. Ot, formalności pomiędzy shinobi, żadne groźby i próby rozpoczęcia walki.
ObrazekObrazek
Obrazek

Poprzednia strona

Powrót do Siedziba Kugutsu Butai