Sala operacyjna

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Sala operacyjna

Postprzez Takawa Soh » 29 gru 2013, o 22:48

Obrazek

Punkt ten jest jednym z najważniejszych punktów w całym laboratorium medycznym. To właśnie w tej sali odbywają się zabiegi, wszelkiej maści przeszczepy, zabawy z DNA, eksperymenty. Pomieszczenie jest stosunkowo wielką salą, mieści się w nim kilka stołów operacyjnych, umeblowanie medyczne zawierające wszystkie potrzebne elementy do wszelkich operacji, a więc zestawy medyczne, skalpele, noże, probówki, strzykawki i wiele, wiele innych przydatnych i tych mniej przydatnych przedmiotów do wykonywania zabiegów. Salę można spokojnie nazwać rajem dla medyków każdy kogo interesuje sztuka Iryojutsu znajdzie tutaj coś dla siebie, jest to naprawdę przyjemne miejsce jeśli chodzi o takie rzeczy, myślę, że nie przesadzę jeśli stwierdzę, że można tutaj zrobić wszystkie medyczne sztuczki.
Takawa Soh

Re: Sala operacyjna

Postprzez Takawa Soh » 30 gru 2013, o 05:21

Pierwszym miejscem do którego dotarłem było laboratorium medyczne i trzeba przyznać iż oniemiałem z wrażenia. Sprzęt diganostyczny i wszystko co potrzebne medykom było naprawdę najwyższej klasy, nie ma więc co się dziwić, że wydałem na to tyle pieniędzy. Sala ta będzie idealnym miejscem do wykonywania przeróżnych przeszczepów, zabawy z ludzkimi ciałami.. będę mógł tutaj zrobić wszystko, ciekawy jestem czy istnieje jeszcze jedna równie rozbudowana pracowania medyczna co ta. Jestem naprawdę bardzo z niej zadowolony, ba! Nawet nie spodziewałem się, że spotka mnie taka piękna niespodzianka, jako medyk jestem naprawdę zadowolony z tego miejsca, ale nie mogę tutaj zostać, muszę zwiedzić resztę pomieszczeń. Ciekawe czy będą tak samo zadowolony z całości?
Wejście do pomieszczenia zostało oznaczone notką hiraishin.

Z/t.
Takawa Soh

Powrót do Grobowe Laboratorium