CE: Shoko

W dziale tym prowadzone są tematy przygód kandydatów na Chūnina. Na każdego gracza przypada jeden temat.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Re: CE: Shoko

Postprzez Aburame Shoko » 22 lut 2014, o 12:25

No i walka dobiegła końca. Prawie. Zanim moja ofiara padła z wyczerpania, zdążyła mi zrobić ranę na twarzy. Krew trysnęła, przemalowała ziemię na krystaliczny czerwony. Upadłem na kolana. Kobieta również dalej nie była skora do walki. Teraz wygrana została przypisana mi. Zasłużyłem na nią. Mogłem nie wypuszczać wcześniej z niej robaków, to nie miałbym blizny. Ale ona najpewniej by zginęła. Co mnie ona obchodzi? Następnym razem pomyślę dwa razy. Robaki ponownie ją oblazły i wysysały chakrę. Już nie mogłem się doczekać, aż zdechnie. Postąpiła niesprawiedliwie. Sędzia przyszedł i kazał mi zakończyć ten pojedynek. Nie byłem szczęśliwy. Odwołałem robaki i czekałem na personel medyczny. Założono mi szwy, łącząc odlatujący płat skóry. Tak zostałem oszpecony do końca życia. Nie dało się tego usunąć. Ale wyniosłem z tego CE dużo doświadczenia. Bardzo dużo. Teraz nauka będzie przyjemniejsza. Opuściłem to miejsce i udałem się do bramy wioski z nową blizną na twarzy. Mogłem straszyć dzieci teraz. Zdobyłem wyższą rangę. Witaj świecie Shinobi!

[z/t]
Aburame Shoko

Poprzednia strona

Powrót do Egzamin na Chūnina (5)