Ogłoszenie XVII Egzaminu na Chuunina

Dział ten służy do wszelkich kontaktów na przestrzeni Administracja-Moderacja-Gracze. W tym miejscu są działy próśb, podań, wszelkich wynagrodzeń poza-fabularnych itp.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Ogłoszenie XVII Egzaminu na Chuunina

Postprzez Yōgan Hyakuzawa » 28 cze 2020, o 02:50

Z samego rana w Iwagakure, Otogakure, Sunagakure oraz Konohagakure zaczęły pojawiać się informację na tablicach ogłoszeń, przed siedzibami danych Kage oraz na ścianach budynków użyteczności powszechnej odnośnie kolejnego egzaminu na chunnina. Tym razem egzamin był organizowany przez Iwagakure i to do tej wioski mieli się udać genini, którzy to mieli chęć na wzięcie w nim udziału. Nie wiedzieli jeszcze co ich czeka. Ich zadaniem było dotarcie do wioski oraz zameldowanie się w akademii ninja mieszczącej się w tej wiosce danego dnia i o danej godzinie. Więcej informacji nie mieli dlatego też każdy z geninów mógł się zastanawiać co to się tam będzie działo.

Część pozafabularna bo mamy datę i czas. Egzamin rozpocznie się dnia 28.07.2020 i będzie trwał 21 dni realnych. Każda osoba która będzie chciała wziąć w nim udział ma za zadanie do 28.07.2020 stawić się w Iwagakure w temacie startującym egzamin na chunnina. 29.07.2020 Rozpoczyna się główna część egzaminu. Będzie tylko jedna część a sam egzamin jest ograniczony czasowo aby nie było tego co jest zwykle czyli walki po 2-3 miesiące.
Za zgodą Ragiego pomijam zasadę 24h na odpis od ostatniej osoby. Będzie po prostu 24h na odpis, ten kto nie odpisze no to jest pomijany i trudno.
Nie akceptuję spóźnialskich. Napiszesz 29.07.2020 o godzinie 0:02 Trudno możesz wracać do wioski.
Egzamin może się wydłużyć o 1-2 dni kiedy będziemy widzieć, ze kończy się komuś zadanie do wykonania a jest bliziutko.
Będzie można zginąć i to nie jest głupie "No tak wam powiem abyście się bali"
Brak NPC przeciwników na egzaminie.
Będzie zadanie do wykonania.
Praca drużynowa jednak nie każdy z drużyny musi zdać egzamin. Można zostawić kompana ale o tym kiedy już zaczniemy egzamin.

Cóż, zapraszam w takim razie na egzamin.
BANK
PZ
BANK klanu Yogan
ObrazekObrazek

Prowadzone Misje (Prowadzę misje od D do B)

1.
2.
3.
 
Posty: 1235
Dołączył(a): 14 mar 2019, o 19:24
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kage
Specjalna Ranga: ANBU
Dodatkowa Ranga: Lider Klanu

Powrót do Kontakt z Administracją

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników