Poczekalnia

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Re: Poczekalnia

Postprzez Uchiha Tasogare » 30 mar 2016, o 01:25

Taso kończył rejestrację swojego pokoju gdy do korytarza poczekalni wszedł pewien mężczyzna ze zwojem w ręku. Od razu go to zaciekawiło i podszedł bliżej aby dowiedzieć się o co to całe zamieszanie. Pierwsze słowa zweryfikowały podejrzenia genina. Mężczyzna miał podać dalsze informację odnośnie egzaminu. Gdyby tylko część pisemna wystarczyła... niestety tak nie ma. Zaczęła się litania zawodników. W czwartej walce mają zmierzyć się Uchiha Tasogare i Uchiha Hidari... Walka może okazać się piekielnie trudna. Starcie dwóch członków tego samego klanu doskonale pokaże talent danej osoby. Takie myśli przebiegały głowę czarnowłosego. Nie może przegrać... nie chce przegrać. Nie o to tu chodzi. Egzamin musi być jego i koniec kropka. Mimo takiego myślenia pesymizm i stres zaczął zbierać swoje żniwo. Taso musiał wyjść na krotki spacer, który miejmy nadzieje go otrzeźwi. Podczas ów spaceru Uchiha musi przemyśleć w jaki sposób może zaskoczyć widownie, sędziów i oczywiście samego rywala. Nie jest to walka na śmierć i życie, ale stawka nie jest najniższa. Nie można się poddać.Trzeba stawić czoła wyzwaniu. To właśnie wmawiał sobie Taso przed snem...

z/t
Obrazek
 
Posty: 241
Dołączył(a): 27 sty 2016, o 02:13
Ranga: Genin

Re: Poczekalnia

Postprzez Cheshire » 21 kwi 2016, o 22:43

-Zdali...
nikt nie zauważył jak ten flegmatyczny, przeciętny mężczyzna znalazł się wśród geninów. Dopiero gdy mówił zwrócono na niego uwagę. Chwila jednak musiała minąć zanim ludzie ucichli, głównie z powodu uciszania przez innych zainteresowanych. Gdy w końcu wszyscy ucichli mężczyzna znów zerknął na kartkę.
-Egzaminy oceniono, po podsumowaniu o to lista osób, które zdały w tym sezonie:
Hokori Eri
Uchiha Hidari
Yuki Orinoko
Yogan Shingo
Nara Shoku
Yami Ichiro
Ushijima Takashi

Niestety ponownie do egzaminu podejść muszą:
Suzuko Murai
Uchiha Tasogare
Kamijin Tenzo
Shinichirō
Kiyomi
I wielu innych. Albo załatwiać to po swojemu. Mniejsza. Narka panowie. Możecie wracać do domów.

Mężczyzna niedbale machnął ręką i odwrócił się wychodząc. Ludzie byli zdziwieni. Zero fanfar, zero brokatu... Tylko jeden flegmatyk tak przeciętny, że ledwo zauważyli podsumowanie. W tłumie dało się słyszeć głosy typu: to jakieś jaja, no chyba ich pogięło, przecież wszystko zrobiłem dobrze. No niestety, nie zawsze wychodzi. Ludzie powoli zaczęli wracać po swoje bagaże do pokojów a następnie opuszczać budynek.

// Skoro gotowi jesteście niedługo postaram sie o kolejny ce z innymi etapami :) //
Administrator
 
Posty: 1871
Dołączył(a): 4 cze 2013, o 17:24
Ranga: Brak

Re: Poczekalnia

Postprzez Yuki Orinoko » 21 kwi 2016, o 23:26

Wpadła do poczekalni niczym burza i od razu spojrzała na tablice ogłoszeniową przy której zebrało się sporo ludzi. Pewnie każdy z nich wyszukiwał swojego nazwiska na liście chuuninów. Orinoko nie patyczkując się zbytnio zaczęła się przepychać łokciami dopychając się w efekcie przed samą tablicę. Na zajebiście długiej liście nazwisk próbowała odszukać swoje i Hidariego. Niestety kac który ją trzymał skutecznie jej to uniemożliwiał. W końcu jednak na jej twarzy pojawił sie uśmiech gdy dostrzegła nazwisko Hidariego wśród awansowanych. Pisknęła pod nosem bo jej imię znajdowało się na końcu listy. Pewnie wszystko za sprawą nazwiska. Odwróciwszy się z uśmiechem na ustach dumnie wyszła z tłumu machając do reszty przegrywów. Wcale nie było jej przykro. Byli po prostu słabymi pipolkami, które nie nadawały się do walki. Gdzie ten Hidari?
Obrazek
 
Posty: 252
Dołączył(a): 5 maja 2015, o 18:21
Ranga: Chūnin

Re: Poczekalnia

Postprzez Uchiha Hidari » 22 kwi 2016, o 01:23

Hidari przebił się w końcu przez tłum gapiów i doszedł do samej Yuki. Dźgnął ją delikantie w plecy, na znak tego że jakimś cudem wygrał z kacem, po czym oparł podbródek na ramieniu Yuki i z tej wygodnej pozycji zaczął szukać swojego imienia.
- No Ori, widzisz? Mówiłem! Ja zawsze mam rację. - Powiedział na chwilę odrywając się od ramienia Yuki, po czym znów chciał powrócić na swoje stanowisko śledzące w celu ustalenia tego czy on sam zdał. Gdy tylko wypatrzył nazwisko "Uchiha" wśród tych co oblali, zląkł się. Nie mógł być przecież gorszy od Ori. Szybko jednak zorientował się, że tym "oblanym" został jego krewniak, a on sam został już oficjalnie chuuninem.
- Ha, widzisz?! Ja też zdałem. I teraz możemy klinować, aby to uczić. - Tu przerwał na sekundę, nie dając tak naprawdę dojść do głosu. - Nie, no cóż. Może lepiej nie. To co teraz misio, masz lepszy humor czy nadal chcesz na mnie krzyczeć, zabijać i zdzierać moje paznokcie?Always watchin'
 
Posty: 123
Dołączył(a): 19 lut 2016, o 17:48
Ranga: Chūnin

Re: Poczekalnia

Postprzez Yuki Orinoko » 22 kwi 2016, o 10:15

Z jednej strony bardzo sie cieszyła, z drugiej ból głowy z łatwością przypominał jej o porcji alkoholu, którą przyjęła w nocy. To chyba nie był najlepszy pomysł. Na szczęście nie była sama i nie zostanie samotna alkoholiczką. Jeszcze...
Pstryknęła Hidari'ego w nos po czym wyszczerzyła ząbki. Była z siebie bardzo dumna. Pytanie tylko czy spotka jeszcze kiedyś chłopaka, czy to ostatni raz kiedy go widzi.
- To co teraz zamierzasz? Awansowałeś. Chyba po to tu przybyłeś. W innym wypadku już dawno by Cię tu nie było. - stwierdziła po krótkim namyśle. Jeżeli tak bardzo chciał opuścić wioskę to co nadal robił na tym egzaminie? Zostawiłby całą rodzinę i przyjaciół? Nie do końca wiedziała czy takie podejście było najlepsze w tym wypadku. Konsekwencje takiego poczynania mogą być na prawdę duże.
- Wracamy? - dodała na koniec...
Obrazek
 
Posty: 252
Dołączył(a): 5 maja 2015, o 18:21
Ranga: Chūnin

Re: Poczekalnia

Postprzez Yami Ichiro » 22 kwi 2016, o 15:19

Dzień mijał powoli, pogoda była nie najgorsza, dlatego też siedziałem sobie w oknie czytając pierwszą lepszą książkę, jaką znalazłem w tym budynku. Była to książka o rekinach, majestatycznych i odpornych na wszelkie choroby maszynach do zabijania. Ale nie to było teraz ważne, wiedziałem, że niedługo zostaną ogłoszone wyniki egzaminu, dlatego na chwile odłożyłem książkę na łóżko i udałem się do poczekalni, gdzie wszyscy czekali już na przyjście egzaminatora, który miał przedstawić nam wyniki. Usiałem wtedy spokojnie na krześle, krzyżując ręce i zamykając oczy, spokojnie czekając na werdykt. Po chwili wszedł nasz zaspany prowadzący i zaczął czytać nazwiska. Przysłuchiwałem się temu, chociaż robił to bez energii i pośpiechu, dlatego spokojnie wyczekałem momentu, w którym w końcu pojawiło się moje nazwisko. W głębi serca ucieszyłem się, chociaż nie pokazałem tego w żaden sposób. Otworzyłem tylko oczy i wstałem z krzesła, kierując się z powrotem do pokoju. Chciałem się spakować i od razu wracać do Konohy, no, może z małą przerwą na coś do jedzenia...

z/t
Multikonto:
Yamaha - viewtopic.php?f=109&t=4319
 
Posty: 174
Dołączył(a): 20 lip 2015, o 13:34
Ranga: Chūnin

Re: Poczekalnia

Postprzez Uchiha Hidari » 22 kwi 2016, o 15:38

Hidari nie spodziewał się pytania w tak zatłoczonym miejscu. W gruncie rzeczy sam nie pamiętął dokładnie, kiedy wygadał się młodej dziewczynie, ale cóż. Wino.
- Hmm. Chyba uporzadkuję kilka spraw w wiosce teraz. Ale tak jak Ci mówiłem - piasek w mojej klepsydrze się ciągle przesypuje. To jedynie przeciąga to, co nieuniknione. - Tu znowu zatrzymał się myślać ciągle czy pwrót jest faktycznie dobrą decyzją. W końcu ma teraz idealną okazję do ucieczki. Nikt nie będzie go ścigać, może upozorować swoją śmierć... nie, jeszcze nie był na to czas. Był ciągle za słaby.
- Hm, tak. To chyba znaczy, że wracamy. Co zamierzasz teraz zrobić? Traktujesz wczorajszą noc jako rozrywkę bez zobowiązań czy może... - Tu Hidari urwał. W sumie sam nie wiedział, co chciał powiedzieć. Może oczekiwał zbyt wiele, a może kac, który go ciągle trzymał po prostu wpłynął na jego - teraz już nielogiczne - myślenie. Cóż, dziewczyna i tak była impulsywna, więc już pewnie nie zdążyłby z wytłumaczeniami.Always watchin'
 
Posty: 123
Dołączył(a): 19 lut 2016, o 17:48
Ranga: Chūnin

Re: Poczekalnia

Postprzez Yuki Orinoko » 22 kwi 2016, o 15:52

Słowa padające z ust chłopaka brzmiały niezwykle poważnie. Dziewczyna jednak po części rozumiała jego podejście. Wyjaśnił jej dość precyzyjnie swoje stanowisko i co zamierza. Nie chciała tego kwestionować i w żaden sposób tego podważać. W końcu był na tyle dorosły że samodzielnie mógł podejmować wszystkie decyzje i na pewno liczył się też z wszelkimi konsekwencjami.
- Rozumiem. - odparła po czym odwróciła się i postawiła krok przed siebie. Zamierzała w sumie wrócić do pokoju po rzeczy bo skoro egzamin się skończył to warto byłoby wrócić do domu. Przystanęła jednak na chwilę i odwróciła się słysząc pytanie chłopaka. Uśmiechnęła się pod nosem po czym puściła mu oczko.
- Traktuję to jako twoje oświadczyny. Głupku. A teraz idę po rzeczy do pokoju. Spotkamy się przy bramie... Jeśli chcesz. - powiedziała po czym uśmiechnęła się przyjaźnie i ruszyła w stronę wyjścia. Ciekawa była jak postąpi młody Uchiha. Po chwili zniknęła w tłumie ludzi na korytarzu.

z/t
Obrazek
 
Posty: 252
Dołączył(a): 5 maja 2015, o 18:21
Ranga: Chūnin

Re: Poczekalnia

Postprzez Suzuko Murai » 26 kwi 2016, o 10:56

Murai czuł się jak gdyby ktoś trzasnął go otwartą dłonią w twarz. Dzień zaczął się tak pięknie, nawet rozgoryczenie przegraną walką gdzieś minęło, a teraz to. Jego pięści zaciskały i rozluźniały co chwilę, choć na twarzy widniał tylko wyraz osłupienia.


- I co, już, po sprawie? - powtarzał sobie w myślach. Widział, że nie był jedyny który nie zdał, że całkiem spora ilość geninów poległa w swoich egzaminach, ale to wcale nie zmniejszało jego bólu. W końcu jednak obrócił się w kierunku wyjścia czując, że nie chce już tutaj być, czuł że nie chce już dłużej przebywać nawet w tej wiosce. Chciał tylko wrócić do domu i odpocząć. Ruszył się z miejsca.


- Najpierw pokój, potem brama i wracam do Iwy- wyszedł z pomieszczenia z zamiarem wykonania swojego planu[z/t]
 
Posty: 962
Dołączył(a): 25 lut 2016, o 13:45
Ranga: Tokubetsu Jōnin
Specjalna Ranga: ANBU

Re: Poczekalnia

Postprzez Ushijima Takashi » 2 maja 2016, o 22:20

Ushijima wszedł do poczekalni, niestety na jego nieszczęście była już totalnie opustoszała, nie wiedział jeszcze, że został Chuuninem wioski ukrytego dźwięku. Mimo wszystko w głowie ciągle huczało mu po wybuchu, który przeżył z bliskiej odległości, praktycznie cały owinięty w bandaże podszedł do sporej korkowej tablicy, by sprawdzić listę osób, które awansowały.


- Huh, mój rywal zdał, co? Nic dziwnego, w końcu to on wygrał naszą walkę... w tak frajerski sposób. Ciekawe jak poradził sobie Tenzo... - przeszukując listę osób które zdały, natrafił najpierw na swoje nazwisko, uśmiechając się szeroko, a następnie poszukał młodego białowłosego chłopaka. Nie znalazł go. Powiedział jedynie cicho w stronę tablicy, tak jakby rzeczywiście ktoś mu towarzyszył. - Tenzo oblał... szkoda, w końcu był lepszym Shinobim niż ja, potrafił posługiwać się tymi dziwnymi technikami opartymi na papierze... Naprawdę szkoda, że nie podołał...


Po tych słowach, odszedł kulejąc na jedną nogę w stronę domu, gdzie zamierzał co najmniej kilka dni odpoczywać i wylegiwać się w łóżku.

Obrazek
Chciałbym mieć taki fejm :<
Chakra: 10000
Chakra przy częściowej przemianie: 5000
Chakra podczas przemiany mędrca: 20000

Regeneracja chakry: 300/post
Absorbcja Chakry Natury przy częściowej przemianie: 1250/post
Absorbcja Chakry Natury przy przemianie mędrca: 2500/post

Bonusy do statystyk (siła, szybkość, wytrzymałość, ninpou) podczas częściowej przemiany/przemiany mędrca: +1,5/+2,5


Mulikonto
Obrazek
Tego nie rozwijaj, bo będzie źle :<:
 
Posty: 475
Dołączył(a): 1 mar 2016, o 16:44
Ranga: Jōnin

Poprzednia strona

Powrót do Egzamin na Chūnina (8)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników