Pole Treningowe "Stawy Dwóch Wód"

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Pole Treningowe "Stawy Dwóch Wód"

Postprzez Suihō Josuke » 1 lut 2018, o 18:21

Jest to pole treningowe Klanu Suihō do którego można się dostać jedynie drogą prowadzącą między górami od głównej siedziby Klanu. Na polu treningowym znajdują się dwa stawy podobnej wielkości, lecz o różnych zastosowaniach. Pierwszy staw posiada zimną wręcz lodowatą wodę która w lecie jest idealną odskocznią od gorących dni. Natomiast drugie jezioro to bardziej oddalone znane jest z gorącej wody porównywalnej jak ta w gorących źródłach która nigdy nie zamarza, dzięki czemu na tym placu można trenować swoje techniki Suitonu przez cały rok. Dwa stawy ulokowane są między stromymi górami dzięki czemu jest to odludne i spokojne miejsce. Wstęp mają jedynie członkowie klanu Suihō.


Spoiler:
Ostatnio edytowano 3 lut 2018, o 22:54 przez Suihō Josuke, łącznie edytowano 1 raz
 
Posty: 172
Dołączył(a): 23 sty 2018, o 00:24
Ranga: Genin

Re: Pole Treningowe "Stawy Dwóch Wód"

Postprzez Suihō Josuke » 1 lut 2018, o 19:37

Josuke wstał rano z zamiarem nauczenia się pierwszych dawno wyczekiwanych technik klanowych. W końcu będzie mógł posiąść te tajemne jutsu i zrobić pierwszy krok do bycia silnym Shinobi i dorównaniu Saiko. Wiedział że nie będzie to nawet krok, ale jedynie przesunięcie palca w stronę celu, lecz i tak nie mógł się doczekać momentu w którym po raz pierwszy wykona te techniki. Dzień zaczął jak każdy inny wstał poszedł się wykąpać i zjadł pożywne śniadanie. Nie szczędząc czasu w końcu miał dziś wiele do zrobienia ubrał się i wyszedł prosto do biblioteki klanowej po pierwsze dwie książki stojące na pozycjach Rangi D. Po wybraniu dwóch technik Shabondama no Ninjutsu i Mabushī Hōmatsu no Jutsu skierował się w stronę Stawów Dwóch Wód. To będzie pierwszy raz gdy Josuke odwiedzi to miejsce. Pole treningowe klanu jest dostępne jedynie dla członków Suiho jak i kolejnym wymogiem jest ukończenie Akademii. Słyszał jedynie o tym miejscu że jest przepiękne i czuć w nim niesamowitą energię. Gdy zbliżał się do miejsca swojej podróży i minął ostatni zakręt zobaczył piękny widok dwóch stawów odzianych w góry dookoła. Miejsce to było niesamowite i nie mógł się doczekać zaczęcia treningu w tym pięknym krajobrazie. Gdy dotarł na miejsce wpierw podszedł do lodowatego stawu które zaczynało powoli zamarzać. Obejrzał je spokojnie, a następnie udał się do bardziej odległego gorącego stawu przy którym miał zamiar zacząć naukę nowych technik klanowych.

Shabondama no Ninjutsu

Po chwili podziwiania jeziora usiadł wygodnie nad brzegiem wyjął swoją rurkę do baniek i zabrał się za czytanie pierwszej księgi z opisem techniki Shabondama no Ninjutsu. Była to najbardziej podstawowa technika dzięki której będzie mógł tworzyć zwykłe bańki mydlane ze swojej rurki i kontrole owych baniek. Z każdą stroną Josuke był coraz bardziej podniecony. Na początku był ogólny opis techniki, a następnie jej zastosowania. Dopiero później był opis pomagający w nauce techniki razem z zawartymi wskazówkami. Po przeczytaniu księgi Josuke wziął rurkę i zabrał się do próby wykonania techniki. Zebrał Chakre w ustach i zaczął dmuchać w rurkę, lecz jedynie co udało mu się stworzyć to ślina którą wypluł przez dmuchawkę. Następnie spróbował ponownie i zebrał Chakre w ustach, a część z niej przelał na dmuchawkę. Po rozpoczęciu dmuchania udało mu się wypuścić parę małych baniek. Zadowolony nie przestawał próbować i zaczął bawić się ilością Chakry. Po kilku kolejnych próbach miał już dosyć dobrze opanowane tworzenie baniek. Uradowany położył się i tworzył bańki przez parę kolejnych minut. Raz więcej, raz mniej niektóre duże z kolei część z nich była malutka. Bawił się tak wypróbowując baze możliwości.

Mabushī Hōmatsu no Jutsu

Po zabawie kształtem i ilością baniek nowo opanowanej techniki Josuke zabrał się do nauki kolejnego Jutsu jakim jest Mabushī Hōmatsu no Jutsu. Otworzył kolejną księgę i zaczął czytać opis techniki. Była to technika dosyć prosta polegająca na utworzeniu baniek z czerwonym pyłem. Bańki otaczają twarz wroga, a następnie po zdetonowaniu oślepiają go. Josuke był zaciekawiony, więc czym prędzej przeszedł do opisu nauki techniki oraz porad co do tego. Po przeczytaniu ksiegi zabrał się od razu do treningu drugiego już jutsu dzisiejszego dnia. Poszedł za wskazówkami z księgi i przy pierwszej próbie udało mu się wypuścić jedną bańkę na osiem w której po zdetonowaniu był czerwony pył. Kolejne próby były coraz bardziej korzystniejsze. Trenował tak do czasu, gdy nie udało mu się wykonać technikę pięć razy ze wszystkimi bańkami wypełnionymi pyłem. Potem nauczeniu się dwóch technik oparł się o skałę i podziwiając widoki tworzył dalej bańki raz zwykłe, a raz z czerwonym pyłem. Był niesamowicie zadowolony że tak szybko udało mu się nauczyć tych dwóch jutsu. Po około godzinie zabrał księgi i ruszył do biblioteki klanowej odnieść je na miejsce.

Spoiler:
 
Posty: 172
Dołączył(a): 23 sty 2018, o 00:24
Ranga: Genin

Re: Pole Treningowe "Stawy Dwóch Wód"

Postprzez Suihō Josuke » 3 lut 2018, o 23:44

Dzisiejszy dzień Josuke postanowił poświęcić na trening swoich technik klanowych. Żeby nikt mu nie przeszkadzał dzień wcześniej poprosił o dzień wolny na trening w siedzibie Tsuchikage. W końcu nie samymi misjami człowiek żyje. Po wstaniu zjedzeniu pożywnego śniadania i ogarnięciu się udał się do biblioteki swego klanu po kolejne zwoje z jutsu tym razem te bardziej zaawansowane. Z kilku technik wybrał aż trzy, miał dzisiaj cały dzień więc uważał że da radę nauczyć się wszystkich trzech. Po wybraniu zwojów Dekishi Hōmatsu no Jutsu, Hōmatsu Bunshin no Jutsu i Shabondama no Suraimu udał się do Stawów Dwóch Wód, by nikt niepowołany nie zobaczył nauki tajnych technik. Zabrał jedynie ze sobą manekina dzięki któremu będzie mógł wypróbować niektóre z nowych technik.

Spoiler:


Po dotarciu na miejsce bezzwłocznie zabrał się za trening pierwszego jutsu którym było Dekishi Hōmatsu no Jutsu. Wpierw zaczął od czytania zwoju w którym na początku był zawarty ogólny opis techniki. Pozwalała ona na utworzenie bańki rozmiarów niedużo większych niż głowa i posłanie jej na głowę przeciwnika dzięki czemu ten się topił. Zaciekawiło go to i przez chwilę rozmyślał nad tą techniką. Potem zaczął czytać opis nauki i bardzo pomocne jak zdążył zauważyć przy poprzednich technikach wskazówki przy opanowaniu jutsu. Po przeczytaniu tekstu ustawił manekina i zabrał się do wykonywania techniki. Wziął w usta dmuchawkę i spróbował wypuścić bańkę rozmiarów manekina wypełnioną wodą. Posłał ją w stronę manekina i spróbował umieścić na worku imitującym głowę. Niestety bańka była za mała i rozpadła się uderzając w cel. Przy następnej próbie udało mu się umieścić bańkę na "głowie" manekina, lecz wydawało mu się że jest za duża. Próbował tak dopóki nie wykorzystywał minimalnych ilości chakry i bańka nie była idealna, oczywiście później próbował z różnymi rozmiarami baniek. Wiedział że nie każdy ma identyczny rozmiar głowy.

Spoiler:


Po doprowadzeniu poprzedniej techniki do perfekcji i chwili odpoczynku zabrał się za kolejną jaką była jego zdaniem jedna z bardziej przydatniejszych czyli Hōmatsu Bunshin no Jutsu. Oczywiście jak zawsze wyjął zwój z daną techniką i zaczął go studiować. Jak w każdym innym był opis ogólny, następnie zastosowania i sposób nauki ze wskazówkami. Po przeczytaniu zabrał się za trening. Tym razem wypuścił kilka dużych baniek i spróbował je ze sobą połączyć. Za pierwszym razem jego próba okazała się fiaskiem, bańki po dotknięciu się pękły. Wrócił myślami do wskazówek i przypomniał sobie że powinien dodać w każdą bańkę tyle samo chakry. Nie było to proste i dopiero za szóstym razem udało mu się stworzyć swojego klona, lecz wiedział że może użyć do tego znacznie mniej chakry i próbował dalej. Po kilkunastu próbach uznał że jest praktycznie perfekcyjnie i rozpakował jedzenie, gdyż trening tej techniki niesamowicie go zmęczył.

Spoiler:


Po pożywnym obiedzie i zasłużonym odpoczynku Josuke wyjął ostatni na dziś przygotowany zwój z techniką Shabondama no Suraimu. Tym razem będzie musiał stworzyć bańki z mazią która jest niesamowicie lepka. Przeczytał opis i sposób nauki jak i wskazówki. W zwoju było napisane że najlepiej wycelować w nogi, lecz on uważał że twarz też jest dobrym miejscem na zaatakowanie tą techniką. Gdyż raz że zaklei oczy przeciwnikowi to jeszcze pierwszym odruchem będzie chęć starcia mazi rękoma przez co ręce przykleją się oponentowi do twarzy. Ochoczo zabrał się do treningu. Zaczął wypuszczać bańki wraz ze wskazówkami ze zwoju. Musiał zmodyfikować nieco swoją chakre, aby maź była lepka. Co było najtrudniejszym zadaniem w tej technice. Po dziesięciu próbach udało mu się stworzyć coś lepkiego, wtedy wiedział że idzie dobrym tropem. Oczywiście do sprawdzenia lepkości mazi używał manekina. Po kolejnych kilkudziesięciu próbach nie mógł odczepić manekina od mazi i musiał ją rozcinać. Dzięki czemu wiedział że udało mu się opanować technikę. Niesamowicie zadowolony zabrał zwoje i udał się do biblioteki klanowej, aby je odnieść. Resztę dnia miał dla siebie.
 
Posty: 172
Dołączył(a): 23 sty 2018, o 00:24
Ranga: Genin

Re: Pole Treningowe "Stawy Dwóch Wód"

Postprzez Suihō Josuke » 5 lut 2018, o 17:49

Spoiler:


Josuke z ciekawości poszedł do biblioteki klanowej zobaczyć czego mógłby się nowego nauczyć. Po przejrzeniu wszystkiego spodobała mu się technika Fudō Hōmatsu no Jutsu. Dzięki niej mógł się przemieszczać w bańce wysoko nad powierzchnią ziemi. Zabrał zwój ze sobą i pognał do Stawu dwóch wód. Na miejscu przeczytał zwój w którym był zawarty opis techniki i sposób nauki, a następnie zabrał się do wykonywania jutsu. Wypuścił dużą bańkę i próbował wejść do niej, lecz po dotknięciu bańka pękła. Przy następnej próbie udało mu się wejść do środka, lecz niestety gdy wzniosła się metr nad ziemię również pękła. Po kilku próbach udało mu się wzbić wysoko w powietrze i tym razem spróbował zakamuflować bańkę przed wzrokiem innych. Zostawił klona na ziemi dzięki któremu będzie wiedział czy mu się udało. Po kilku próbach bańka była niewidoczna, a Josuke zadowolony latał sobie tak podziwiając okolice z góry.
 
Posty: 172
Dołączył(a): 23 sty 2018, o 00:24
Ranga: Genin


Powrót do Suihō

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników