Turniej geninów po XIV CE: Kasurage Takara vs Kaguya Kaito

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny, Sędziowie 1

Turniej geninów po XIV CE: Kasurage Takara vs Kaguya Kaito

Postprzez Maji Seitaro » 26 cze 2019, o 22:26

Część oficjalna drugiego etapu czternastego egzaminu już skoczyła się jakiś czas temu, mimo to jednak Kazekage Yami Saiko postanowiła przedłużyć imprezę, ku uciesze kibiców, poprzez wprowadzenie kolejnych walk mających wyłonić czempiona areny. Do końca turnieju było bliżej niż dalej, ta walka mogła rozsądzić nad tym, kto stanie ponad wszystkimi uczestnikami. Wojownicy stanęli na przeciwko siebie, a między nimi mężczyzna z charakterystycznym dla Sunijczyka turbanem na głowie. Podniósł ręce do góry tak, by ,,objąć'' nimi arenę i uczestników, po czym zakrzyknął do rozentuzjazmowanego tłumu.
- W szranki staną ze sobą Kasurage Takara, świeżo upieczony chunin i, jak już zdążyliśmy zasłyszeć, wychowanek Czcigodnej Kazekage! Po mojej prawicy stoi niepowstrzymany Kaguya Kaito, przedstawiciel Otogakure, który niejednokrotnie pokazał, że potrafi porachować komuś kości! - przedstawił obojga zawodników. Wszyscy co prawda już ich znali, jednak ceremoniału należało dopełnić, szczególnie, że publiczność naprawdę to lubiła. Sędzia spojrzał jeszcze tylko po Kaito i Takarze, każdemu śląc nieme zapytanie ,,gotowi?". Nikomu nie dał czekać zbyt długo, ręka przecięła powietrze z góry na dół, co było porównywalne z HAJIME.Kilka informacji organizacyjnych:
Wszędzie piach, a właściwie ubity piaskowiec, więc przy upadku nie ma co liczyć na amortyzację przez sypki surowiec.
Wasza odległość od siebie to 10 metrów.
Stadion ma średnice 100m i znajdujecie się na jego środku
Każdy ma 24h godziny na odpis od poprzedniego postu, brak odpisu równy jest pominięciu tury.
Kolejność bez znaczenia, w razie co określę kto przed kim.
Jeśli chcecie coś ukryć przed innym graczem piszcie to w kodzie, jednak pamiętajcie, że jeśli przeciwnik widzi co robicie, to bez hajda proszę.
Kod: Zaznacz cały
[ghide=24][/ghide]
Obrazek

Raion Sennin Mōdo

Spoiler:

Adventurer Theme Sad Theme Fight Theme Main Theme Fight Theme 2 Chill Theme

Obieżyświat, samotny wojownik, pokrętny altruista i idealista, poszukiwacz wiedzy, cień shinobi. Maji Seitaro, do usług.
Prowadzone misje:
  • -
  • -

Głos Seitaro
MK: Reiwa
 
Posty: 2316
Dołączył(a): 2 wrz 2016, o 20:50
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Shintaisei
Dodatkowa Ranga: Sennin

Re: Turniej geninów po XIV CE: Kasurage Takara vs Kaguya Kai

Postprzez Kaguya Kaito » 27 cze 2019, o 11:05

Kaito ruszył prosto na arenę po swoich zakupach. Po drodze jednak zabrał ze sobą trzy metalowe kosze na śmieci. Żeby je skolekcjonować musiał pójść okrężną drogą. Wszedł na arenę i ustawił je sobie tak: 2 po swojej lewej stronie i 1 po prawej. Ustawił je w takim rządku, aby nie przeszkadzały mu one, gdyby chciał ruszyć prosto na przeciwnika. Pomiędzy koszami po lewej i prawej była luka na 10 metrów, gdzie znajdował się Kaito.

- Powodzenia - powiedział do przeciwnika na powitanie. I walka się rozpoczęła. Kaito rzucił w stronę przeciwnika kunai, celując w korpus. Nie była to silna ofensywa, ale jak na początek mogło być. Może przeciwnik pokaże na co go stać, sprowokowany kunai'em.

Kaito postanowił na razie więcej nie szarżować na przeciwnika, dopóki nie pozna jego umiejętności. Zaczął robić odskoki do tyłu, aby oddalić się od przeciwnika. Planował utrzymać odległość 15 metrów od przeciwnika. Chciał zobaczyć, na co było go stać.
 
Posty: 110
Dołączył(a): 23 maja 2018, o 00:28
Ranga: Chūnin

Re: Turniej geninów po XIV CE: Kasurage Takara vs Kaguya Kai

Postprzez Takara » 27 cze 2019, o 14:57

Po krótkiej wizycie u medyków i Kazekage, Taka mógł wrócić na pole bitwy by zmierzyć się ze swoim kolejnym przeciwnikiem. W drodze usłyszał od organizatorów informację że Reiwa wycofał się z turnieju, więc nie był teraz pewien z kim przyjdzie mu walczyć. Jak się po chwili okazało, był to otończyk. Kasurage pamiętał tylko że w poprzedniej walce podmienił się on z beczką którą przyniósł. Poza tym, nie miał pojęcia o jego zdolnościach. Metalowe kosze na śmieci które znalazł wydawały mu się jednak podejrzane. Czyżby też miały posłużyć do kawarimi? Takara nie wiedział, ale nawet gdyby tak było, to i tak nie mógł nic poradzić na nie. Na szczęście, Kaito nie wyglądał na kogoś dobrego w walce w zwarciu. Nie miał przy sobie katany jak jego poprzedni przeciwnik ani nic.

- Wzajemnie. - odpowiedział swojemu przeciwnikowi i skupił się na nim kompletnie, wyciszając otoczenie w postaci tłumów ludzi. Chuunin odpalił także sensora i badał chakrę jego przeciwnika, tak by nie zostać zaskoczonym przez jakąś nieznaną mu technikę. Na lecącego kunaia - i każdą następną broń którą by zauważył - Takara planował użyć prostej techniki fuutonu polegającej na odepchnięciu wszystkiego wokół, zwanej Ensho No Kaze. Planował też odskoczyć z 2 metry do tyłu, przymknąć lekko oczy i patrzeć wtedy na ziemię, tak by nie oberwać z jakiejś notki świetlnej lub wybuchowej. Zaatakował Kaito w taki sam sposób, jak ten go. Posłał w jego stronę kunaia.

Blondyn bardzo nie chciał przechodzić obok koszów pozostawionych przez jego przeciwnika. Kto wie czy w środku nie znajdowały się czasem notki wybuchowe? Uświadomiło to chłopakowi, że walka w zwarciu mogła nie być takim dobrym pomysłem jak mu się wcześniej wydawało. Szybkie kawarimi i byłoby po nim. Z tego powodu, Taka postanowił pobiec łukiem w stronę przeciwnika, tak by nie podchodzić do koszów na bliżej niż 5 metrów. Trochę zajmie mu ominięcie ich, ale lepiej być bezpiecznym. W razie gdyby otończyk mieszał chakrę, Taka odskoczyłby w bok, nie chcąc oberwać z potencjalnej techniki katonu, raitonu czy innych żywiołów.

Prowadzję misje od D do S, fabułki i przygódki. Śmiało pisać. Tu co ludzie myślą o moim prowadzeniu

Obrazek
Main Theme Sad Theme Battle Theme
 
Posty: 316
Dołączył(a): 3 maja 2019, o 18:23
Ranga: Chūnin

Re: Turniej geninów po XIV CE: Kasurage Takara vs Kaguya Kai

Postprzez Maji Seitaro » 27 cze 2019, o 20:41

No to jazda. Uczestnicy ruszyli do boju. Pierwej zaczął Kaito, który w klasyczny już chyba dla siebie sposób chciał przetestować swojego przeciwnika. Na Takarze to zagranie nie zrobiło najmniejszego wrażenia, ba, jego kontra okazała się bardziej niż skuteczna kiedy kunai został wywiany hen daleko, a Kaito przez dość silny podmuch wiatru stracił równowagę i upadł, nie robiąc sobie jednak żadnych szkód poza siniakiem, który zacząłby być widoczny na długo po walce. Kaguya nie zdołał więc zrealizować części swojego planu, gdyż zwyczajnie zostało mu to uniemożliwione. Lecz w miarę szybko zdążył obrócić głowę, kiedy zorientował się, że w jego stronę nadlatuje kunai z notką świetlną. Efektem było to, że został oślepiony tylko na jedno oko. Co nieco utrudniało mu to prawidłową ocenę odległości i pozycji rzeczy i ludzi, ale najważniejsze, że był świadomy dwóch rzeczy - że nadlatuje kunai i że Takara przemieszcza się, próbując go zajść prawdopodobnie z flanki. W czasie gdy Kaito rozgrywał swoją akcję, Kasurage właśnie wyrzucał ostatniego kunaia z notką pod kosz. Kibice na arenie zawyli gromko, widząc jak szybko jeden z zawodników uzyskuje przewagę.Rany: brak
Odległości: Takara 12m Kaito
Kunai 3m Kaito
Obrazek

Raion Sennin Mōdo

Spoiler:

Adventurer Theme Sad Theme Fight Theme Main Theme Fight Theme 2 Chill Theme

Obieżyświat, samotny wojownik, pokrętny altruista i idealista, poszukiwacz wiedzy, cień shinobi. Maji Seitaro, do usług.
Prowadzone misje:
  • -
  • -

Głos Seitaro
MK: Reiwa
 
Posty: 2316
Dołączył(a): 2 wrz 2016, o 20:50
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Shintaisei
Dodatkowa Ranga: Sennin

Re: Turniej geninów po XIV CE: Kasurage Takara vs Kaguya Kai

Postprzez Kaguya Kaito » 28 cze 2019, o 10:10

Kaito nie miał zbytnio dobrej pozycji, aby zrobić coś konstruktywnego. Poczuł potrzebę ucieczki od przeciwnika. Walka nie mogła przebiec po myśli Takary. Kaito zrobi wszystko co w jego mocy, aby zniecierpliwić przeciwnika i poczekać na jakiś jego błąd. Szybko wstał z ziemi, starając się od razu uniknąć kunai'a, odskakując sobie do tyłu od obecnej pozycji Takary. Chciał utrzymać dystans 20 metrów od shinobiego z Suny. Wysłał w stronę przeciwnika kolejnego kunai, celując znów w korpus. Kiedyś może uda mu się trafić, co by przybliżyło go choć odrobinę do zwycięstwa.

Kibice wyrażali swój podziw dla Takary, co wcale nie dziwiło chłopaka. W obecnej chwili wszystko wskazywało na to, że miał wygrać to spotkanie. Tak więc shinobi z Oto uciekał jak najdalej od chłopaka. Jedno oślepione oko utrudniało walkę. Trzeba było przeczekać, aż odzyska władzę w oku. Kaito próbował trochę zawrócić, aby nie dość, że dzieliła by walczących odległość to dodatkowo kosze na śmieci, które zniechęcają Takarę do szybkiego przybliżenia się. Od koszy również utrzymywał odpowiednią odległość (nie mniej niż 3 metry), gdyż wiedział o kunai'ach, które posłał na nie Takara. Na walkę wręcz nie mógł sobie pozwolić.

 
Posty: 110
Dołączył(a): 23 maja 2018, o 00:28
Ranga: Chūnin

Re: Turniej geninów po XIV CE: Kasurage Takara vs Kaguya Kai

Postprzez Takara » 28 cze 2019, o 14:36

Takara był lekko zdziwiony efektywnością swoich działań. W poprzednich walkach miał tendencje do zaczynania z gorszej pozycji, lub przynajmniej neutralnej. Tutaj jednak miał bardzo chwilową przewagę nad przeciwnikiem - w końcu sam upadek nie zranił go w żadnym stopniu. Kibice zawyli, ale chuunin nie zwracał na nich nawet uwagi, myśląc jak zadać poważny cios przeciwnikowi.
Postanowił pierw coś przetestować, poprzez zdalne wysadzenie jednej z rzuconych notek (tej znajdującej się obok bardziej samotnego kosza). Jeżeli wybuch byłby powiększony, to znaczyło że wewnątrz kubłów znajdowały się jakieś notki wybuchowe. Czyniłyby one kawarimi przeciwnika dużo niebezpieczniejszym. Natomiast jeżeli wybuch byłby zwykłej wielkości i siły, blondyn mógłby zbliżyć się bardziej do koszów a nie latać na około nich (co nie znaczyło że nie znajdowała się w nich żadna pułapka. Kasurage byłby ostrożny przy przebieganiu obok nich). Zależnie od efektu jaki detonacja notki wykonała, Takara biegłby po łuku lub po linii prostej w stronę przeciwnika.
Blondyn tak jak poprzednio, zamierzał na wszelką broń miotaną odpowiedzieć przy użyciu prostej techniki fuutonu. Podczas tego, skierowałby także wzrok w stronę ziemi na sekundę, by wybuch notki świetlnej nie zabolał go tak jak w poprzednich rundach turnieju. Chłopak był pewien że w takim planie znajdowało się parę wad, jednak teraz nie przychodziła mu żadna na myśl. Sensorem dalej badał stan chakry wroga, czy ten czasem nie wykonywał jakiegoś niebezpiecznego dla Takary jutsu. Ponownie był gotowy na odskok w bok w takim przypadku.
Po odbiciu lecącej w niego broni przeciwnika, zacząłby składać pieczęcie na jedno ze swoich bardziej destrukcyjnych jutsu. W razie pojawienia się jakiegoś zagrożenia, przerwałby tą czynność i skupił się na uniknięciu/odbiciu ataku we wcześniej wymyślony sposób.

Prowadzję misje od D do S, fabułki i przygódki. Śmiało pisać. Tu co ludzie myślą o moim prowadzeniu

Obrazek
Main Theme Sad Theme Battle Theme
 
Posty: 316
Dołączył(a): 3 maja 2019, o 18:23
Ranga: Chūnin

Re: Turniej geninów po XIV CE: Kasurage Takara vs Kaguya Kai

Postprzez Ragi » 29 cze 2019, o 23:40

Przejmuję walkę, czas na akcje! kappa

1.Takara detonuje kunai, powodując reakcję łańcuchową z koszem na śmieci, który pod wpływem wybuchu z jednej i z drugiej strony spłaszczył się. Kaito za to w tym czasie wygrzebuje się z pozycji leżącej i rozpoczyna "taktyczne zwiększenie dystansu".
2.Jako że działania Takary nie są uzaleznione teraz od tego co robi Kaito, tylko od tego jak wyjdą poprzednie działania, to może on bezpośrednio przejść do biegu po łuku(spowolnienie lekkie będzie), podczas biegu Kaito wyrzuca Kunai, który znów zostaje odbity przez Takarę i wędruje gdzieś, gdzie go nikt nie potrzebuje. Zachowany dystans 20 metrów. Beczki są pomiędzy przeciwnikami.
3. Takara zaczyna składać pieczęci, jest ich pięć. Zakładam iż będzie to trwać całą akcję.

Reguła "jeśli": gdy gracz stosuje dwie lub więcej możliwości w zależności od podjętej przez wroga czynności, opóźnia swoje działania. Musi poczekać by zobaczyć jaką czynność podejmie wróg i podjąć decyzję. Nie dotyczy to sytuacji, w której gracz opiera swoją decyzję na wydarzeniach z wcześniejszych akcji.

Jako iż Kaito używa reguły jeśli i to aż za bardzo, akcja musi być spowolniona w jego wykonaniu, ponieważ musi najpierw zobaczyć co właściwie chce zrobić przeciwnik.
4. Takara używa techniki Daitoppa, przez co wszystko co było na drodze Takara-Kaito, zostaje zmiecione, Kaito jest w stanie uniknąć podmuchu, koszy na śmieci jak i lecących za nimi kunaii, które lądują 15 metrów za Kaito(akcja na tyle szybka, że Takara, nie spodziewając się tego, nie jest w stanie zdetonować notki.), jednak nie był w stanie uniknąć jednego z makibishi które sam rozsypał, został głęboko trafiony w prawą nogę, rana na tyle poważna iż powoduje lekkie krwawienie.

Odległosć: Takara-Kaito 25m, Kaito-kosze 15m, Takara-kosze 40m, jak widać, linia prosta.

Rany:
Kaito: 1/5 ran, 0/10 punktów krwawienia
Rana 1: Lekki krwotok: utrata 1 punktu na akcję(od następnej akcji)

Takara: 0/5 ran, 0/10 punktów krwawienia
life is soup, i am a fork
Administrator
 
Posty: 343
Dołączył(a): 29 wrz 2017, o 21:56
Ranga: Genin
Specjalna Ranga: Shogun
Specjalna Ranga: Shogun
Dodatkowa Ranga: Shogun

Re: Turniej geninów po XIV CE: Kasurage Takara vs Kaguya Kai

Postprzez Takara » 30 cze 2019, o 23:01

Kasurage uśmiechnął się wewnętrzeni widząc wybuch rozsadzający kosz od środka. Czyli jednak miał rację, w koszach znajdowały się notki wybuchowe. Możliwe że nawet nie jedne, co mogłoby okazać się niebezpieczne dla Sunijczyka. Po tej akcji ponownie udało mu się zdobyć przewagę nad swoim przeciwnikiem, poprzez użycie nieźle dewastującej pole bitwy Daitoppy. Dzięki niej, Takara mógł także zauważyć iż jego przeciwnik porozrzucał makibishi w piasku. Chuunin zapomniał o istnieniu tego drobnego lecz przydatnego przedmiotu. Od tego momentu pamiętał by na nie uważać podczas zbliżania się do przeciwnika.
Priorytetem dla blondyna było wysadzenie pozostałych notek przy koszach. Obecność notek wybuchowych w przedmiotach mogących posłużyć do Kawarimi była zbyt niebezpieczna dla niego. Wolał nie mieć okazji do zranienia Kaito notką, niż dostać samemu z kilku ukrytych.
Następnie, zacząłby biec po lini prostej w stronę otończyka, chcąc zmniejszyć między nimi dystans jak najbardziej się dało. Uważałby jednak pod nogi, żeby nie ustać na pozostałościach po makibishi czy jakichś notkach. W przypadku broni rzuconej przez wrogiego chuunina, ponownie użyłby Ensho no Kaze w celu zdmuchnięcia jej gdzieś daleko. Postarałby się jednak zapamiętać lokację w której by wylądowała, nie chcąc zbytnio do niej się zbliżać. Tak jak poprzednio, podczas tej czynności odwróciłby wzrok w stronę ziemi na sekundę, takby by nie oberwać z potencjalnej notki świetlnej. Dalej badałby sensorem chakrę wroga, chcąc znać moment w którym ten wykona jutsu, by móc odpowiednio uniknąć ataku.
Poza tym, wziąłby do dłoni 5 shurikenów i nadając im chakrę fuutonu, wyrzucił je przed siebie. Tak długo jak przeciwnik nie byłby w ich zasięgu, tak długo krążyłyby one zwyczajnie wokół Kasurage i służyły do obrony. W momencie w którym Kaito byłby w zasięgu jego ataku (15m), Takara posłałby je do przodu i celował w dłonie swojego przeciwnika, chcąc pozbawić go możliwości wykonywania jutsu nim jakieś wykona.
Prowadzję misje od D do S, fabułki i przygódki. Śmiało pisać. Tu co ludzie myślą o moim prowadzeniu

Obrazek
Main Theme Sad Theme Battle Theme
 
Posty: 316
Dołączył(a): 3 maja 2019, o 18:23
Ranga: Chūnin

Re: Turniej geninów po XIV CE: Kasurage Takara vs Kaguya Kai

Postprzez Kaguya Kaito » 1 lip 2019, o 09:52

Plany waliły się z prędkością wodospadu. Przeciwnik był dobrze przygotowany do tej walki podczas gdy Kaguya Kaito nie bardzo. Kaito był przygotowany do turnieju, ale w walce Takarą nie widział zbytnio szans na wygraną. Kaito wyciągnął ze swojej nogi kość, aby przechodziła przez otrzymaną ranę i wypchnęła makibishi na zewnątrz, a następnie schował kość do środka. Dzięki temu miał nadzieję, że uleczy swoją krwawiącą nogę. Teoretycznie było to możliwe, ale nigdy czegoś takiego nie robił. Następnie rzucił w przeciwnika kunai'a. Wierzył, że trafi go kiedyś i zdobędzie tym samym wygraną. Razem z wyrzuconym kunai'em, Kaito postanowił dalej uciekać. Chciał zwiększyć dystans do nawet 30 metrów jeśli się dało i zrobić to w taki sposób, aby nie miał za plecami ściany i żeby w następnych turach nadal mógł uciekać. Uważał na makibishi, które teraz były porozrzucane po całej arenie. Jeśli była dla niego szansa na wygraną to tylko w momencie, gdy przeciwnik popełni błąd, a nie gdy dawał z siebie 100%. 
Posty: 110
Dołączył(a): 23 maja 2018, o 00:28
Ranga: Chūnin

Re: Turniej geninów po XIV CE: Kasurage Takara vs Kaguya Kai

Postprzez Ragi » 2 lip 2019, o 00:15

1. Takara wysadza kosze na śmieci, huk gniecionego żelaza słychać na całej arenie, w powietrzu unosi się pełno kurzu. Nikomu nic się nie dzieje. W tym czasie Kaito wykorzystuje swoją zdolność rodową do zregenerowania ran, jednak za to iż jest to postać o małym doświadczeniu oraz że tak jak pisał, nie próbował tego jeszcze, pozwolę sobie uszczknąć 1 punkt krwawienia w zamian za zregenerowaną ranę.
2.Kaito rzuca kunai'a, Takara rozpoczyna bieg tak samo jak i Kaito, jako że kaito kuleje z shurikenjutsu, nie ma jak wycelować w takarę, jednak ten pomimo tego iż przeciwnik nie miał szans go trafić, bezwarunkowo odbija kunai swoją atutową wręcz techniką.

Jako iż Kaito miał opóźnienie, ponieważ musiał rzucić a Takara ponieważ musiał wykonac technikę, to oboje startują w takim samym czasie.
3. Oboje biegną z dokładnie identyczną prędkością, jednak Kaito manewruje tak żeby nie wbiec na ścianę, co pozwala takarze już wcześniej "ścinać" zakręty. Zamiast zwiększenia dystansu, ten się delikatnie zmniejsza. Do tego też żaden z nich sprintować nie może, ponieważ każdy z nich chce uważać na to co jest pod nogami i nie wdepnąć w jakiś odłamek, których teraz jest wszędzie pełno po tylu wybuchach. Do tego Takara wykonuje swoje jutsu, jednak nic więcej nie robi, ponieważ jest poza zasięgiem.

Odległosć: Takara-Kaito 24m

Rany:
Kaito: 0/5 ran, 1/10 punktów krwawienia
Rana 1: uleczona(brak rany)

Takara: 0/5 ran, 0/10 punktów krwawienia
life is soup, i am a fork
Administrator
 
Posty: 343
Dołączył(a): 29 wrz 2017, o 21:56
Ranga: Genin
Specjalna Ranga: Shogun
Specjalna Ranga: Shogun
Dodatkowa Ranga: Shogun

Re: Turniej geninów po XIV CE: Kasurage Takara vs Kaguya Kai

Postprzez Kaguya Kaito » 2 lip 2019, o 17:33

Kaito poradził sobie z uleczeniem zranionej nogi. Dzięki temu zablokował krwawienie, które najpewniej zakończyłoby walkę o wiele szybciej. Teraz miał jeszcze szansę! Poczuł nagły przypływ optymizmu. Pomimo, że nadal nie wiedział, w jaki sposób uda mu się pokonać przeciwnika, uwierzył, że było to możliwe. W tym przypływie euforii wpadł na kolejny pomysł. Skoro przeciwnik znajdował się tak daleko i szansę na trafienie go z takiej odległości były znikome, Kaito postanowił rzucić kunai pomiędzy nich celując w odległość 15 metrów od siebie. Nie zamierzał się nawet zatrzymywać, żeby to zrobić. Nie musiał w końcu trafić w przeciwnika, żeby zadać mu obrażenia. Po rzucie zrobił odskoki, jeden nawet z odbiciem się od ziemi rękami, jakby na pokaz. Wszystko po to, aby dalej próbować zwiększyć dystans pomiędzy walczącymi. Uważał cały czas na makibishi, które sam rozsypał.

Podczas swojej ucieczki Kaito zmieszał chakrę, tylko po to, żeby chwilę później wykonać technikę wymagającą złożenia pieczęci. Po całej serii ręcznych znaków nic się nie stało, gdyż na efekt trzeba było zaczekać. Zaraz się pewnie przekonamy, czyja technika, była silniejsza - Kaito, czy Takary.
 
Posty: 110
Dołączył(a): 23 maja 2018, o 00:28
Ranga: Chūnin

Re: Turniej geninów po XIV CE: Kasurage Takara vs Kaguya Kai

Postprzez Takara » 2 lip 2019, o 23:33

Takara widząc jak lipnie idzie zmniejszanie odległości między nim a przeciwnikiem, zaczął zastanawiać się co zrobić aby tą sytuację rozwiązać. W tym tempie to nigdy nie doszliby do rozstrzygnięcia pojedynku. Myśląc jednak nad swoim aktualnym arsenałem, nie mógł wpaść na dobre rozwiązanie sytuacji. Po turnieju będzie musiał załatwić sobie atak z większym zasięgiem. Teraz jednak, istotne było tylko pokonanie Kaito.
Dalej kontynuował swój bieg w jego stronę, anulując manipulację shurikenami (nie widział już jej sensu) i uważając pod nogi na makibishi/notki. Kiedy otończyk rzucił kunaia pomiędzy nich coś mu nie pasowało. Standardowo, Takara uznał to za pułapkę. Uświadomiło to chuuninowi jeszcze jedną rzecz. Wcale nie miał on przewagi, kiedy gonił przeciwnika. Wręcz przeciwnie, wpadałby wtedy prosto w kolejne pułapki Kaguyi, aż do wymeńczenia. Dlatego stanął w miejscu, w momencie kiedy tamten rzucił tym kunaiem. Koniec pogoni. Poczeka aż przeciwnik sam do niego przyjdzie.
Kiedy jego wróg zaczął składać pieczęci do jutsu, Takara postanowił je skontrować. Wcześniej wolał unikać, ale zbyt bardzo przeciągało to walkę. Sam postanowił złożyć parę pieczęci i wykonać ponownie Daitoppe. Celowałby w Kaito tak, by przy okazji zdmuchnąć kunaia którego otończyk wcześniej wyrzucił.
Pozostałe sposoby "unikania" ataków wroga były bardzo podobne do poprzedniej tury. Wszelaka broń lecąca w jego stronę, która mogła okazać się niebezpieczna - Enshou no Kaze. Dodatkowo spojrzenie w dół, aby nie oberwać z notki świetlnej. Stałe badanie chakry przeciwnika, chcąc znać jego pozycję i moment rzucenia przez niego jakiegoś jutsu. Poza tym, mógł być tylko gotowy do unikania niespodziewanych rzeczy.

Prowadzję misje od D do S, fabułki i przygódki. Śmiało pisać. Tu co ludzie myślą o moim prowadzeniu

Obrazek
Main Theme Sad Theme Battle Theme
 
Posty: 316
Dołączył(a): 3 maja 2019, o 18:23
Ranga: Chūnin

Re: Turniej geninów po XIV CE: Kasurage Takara vs Kaguya Kai

Postprzez Ragi » 3 lip 2019, o 01:07

Jako że zauważono źle prowadzony temat PD oraz PN, walkę przerywam i daję 24h dla Kaguya Kaito na uporządkowanie postów z wydatkami PD/PN, do każdego treningu muszą być daty. Bez tego wszystko się sypie. Jeżeli po 24h nie będzie poprawionych tematów(nie wiem jak to zrobisz, ale mają być rzeczywiste daty, ostrzegam że mogę sprawdzać na podstawie poprzednich wątków i ocen chimu) to Takara wygrywa z automatu pojedynek a Kaito zostanie bez wynagrodzenia.
life is soup, i am a fork
Administrator
 
Posty: 343
Dołączył(a): 29 wrz 2017, o 21:56
Ranga: Genin
Specjalna Ranga: Shogun
Specjalna Ranga: Shogun
Dodatkowa Ranga: Shogun

Re: Turniej geninów po XIV CE: Kasurage Takara vs Kaguya Kai

Postprzez Ragi » 3 lip 2019, o 23:22

1.Rzut Kunai'em z rak Kaito, Takara się zatrzymuje, Kunai sobie opada...koniec akcji, zero wybuchów, czegokolwiek.
2.Kaito w przypływie natchnienia, zaczyna pokazywać swoje akrobatyczne zdolności, Takara stoi
3.Kaito składa pieczęci, Takara też. Daitoppa leci, rozdmuchuje wszystko co lezy na ziemi, makibishi, kunaie, można było zauważyć też jakiś papierek, jednak zasięg Daitoppy powoduje tylko tyle, że Kaito poczuł wiatr we włosach... no i tyle. Kaito nie zrobił nic, co Takara mógłby zauważyć.

Odległość 30 metrów.

Rany:
Kaito: 0/5 ran, 1/10 punktów krwawienia
Rana 1: uleczona(brak rany)

Takara: 0/5 ran, 0/10 punktów krwawienia
life is soup, i am a fork
Administrator
 
Posty: 343
Dołączył(a): 29 wrz 2017, o 21:56
Ranga: Genin
Specjalna Ranga: Shogun
Specjalna Ranga: Shogun
Dodatkowa Ranga: Shogun

Re: Turniej geninów po XIV CE: Kasurage Takara vs Kaguya Kai

Postprzez Kaguya Kaito » 4 lip 2019, o 10:32

Kaito spróbował złapać lecący papierek, żeby móc go wykorzystać jeszcze później. Schował go do kabury, gdyż na chwilę obecną go nie potrzebował. Gdyby jakiś kunai wylądował obok niego, też go sobie weźmie. Warto było recyklingować broń, gdyż w taki sposób dbaliśmy o środowisko.
Kolejne przemyślenia pojawiały się w głowie Kaito. Zbliżenie do przeciwnika było nie możliwe, co więcej nic by mu nie dało. Zawsze walczył na dystans. A po trzecie przeciwnik odepchnąłby go szybciej niż zdążyłby powiedzieć "Egzamin na Chunina", powodując mu kolejne rany na ciele. Otończyk nigdy nie był w takiej sytuacji, że nie wiedział, co miał robić. Czuł obecność Jashina, ale nie wskazywał mu odpowiedzi. Chciał, aby sam doszedł do rozwiązania. Mimo wszystko Kaito poczuł się lepiej z tą myślą. Odkąd w Oto rządy przejął Shotaro, ludzie we wiosce rozwinęli się nieco duchowo. A przynajmniej Ci, którzy byli otwarci na nowe doznania i przeżyli początki. Kaito postanowił okrążyć przeciwnika, zaczął biec po okręgu, w którego centrum był Takara. Prawdopodobnie nic ciekawego się nie wydarzy. Kaito był przygotowany na unikanie ataków. Jeśli będzie taka potrzeba. Przeważnie odskakiwał do tyłu albo w boki. Nie chciał zostać ponownie trafiony. Uważał też na makibishi rozsypane na ziemi. Tor trasy nie był perfekcyjnym okręgiem, gdyż Kaito powoli zbliżał się do przeciwnika. Gdy znajdzie się w odległości 20 metrów od przeciwnika, rzuci w jego stronę kunai.
 
Posty: 110
Dołączył(a): 23 maja 2018, o 00:28
Ranga: Chūnin

Następna strona

Powrót do Arena 1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników