[C] - Notes Śmierci - Chou i Shoku

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Re: [C] - Notes Śmierci - Chou i Shoku

Postprzez Rindou Arashi » 19 lis 2015, o 01:57

:OTak więc zacznijmy od naszej kunoichi. Szybko zareagowałaś i kazałaś człowiekowi pobiec do budynku rady. Każdy mieszkaniec wioski doskonale wiedział gdzie to jest, więc on tylko przytaknął po czym pobiegł. Ty wskoczyłaś z powrotem do pokoju. Było ciemno, więc nie widziałaś zbyt dużo. Co prawda księżyc świecił, ale nie wgłąb pokoju. Po cichu wyjęłaś kunai'a i krok po kroku, powoli zbliżałaś się do drzwi na korytarz. Dookoła był bardzo cicho, nie słyszałaś nic. Nawet wiatr i zwierzęta z okolicy ucichły. Nagle tą ciszę przerwał głośny dźwięk otwierania drzwi i słup światła, który rozświetlił niskiego mężczyznę w długim czarnym płaszczu i z długim ceremonialnym nożem w ręce. Chwilę potem padł na niego cień jakiejś osoby.

A jak to wyglądało z perspektywy naszego wystraszonego genina?? Otóż siedzieli oni we dwójkę bardzo cicho na łóżku i oczekiwali, aż morderca się pojawi. Dziewczyna trzymała przygotowaną latarkę wymierzoną prosto na drzwi. W pewnej chwili usłyszeli bardzo cichy dźwięk klamki oraz zobaczyli drzwi, które z siłą wpadły do środka pomieszczenia. Dziewczyna w tym momencie, zgodnie z rozkazami chłopaka, najpierw oślepiła przeciwnika, który zrobił krok do tyłu, po czym poświeciła Shokowi po plecach, dając mu pole do popisu. Ten miał już przygotowaną pieczęć, więc tylko kiedy nadarzyła się okazja wystrzelił swój cień wprost na przeciwnika, łapiąc go w swoją technikę. Nie miał on żadnych szans na ucieczkę, więc tylko przeklął bardzo głośno. Dziewczyna ze na początku nie wiedziała o co chodzi, ale kiedy zobaczyła, że napastnik się nie rusza rzuciła się dzielnemu geninowi na szyję. Po czym w ramach nagrody za ratunek życia dała mu buziaka w policzek i wyszeptała do ucha.

Jutro o 15 kończę pomagać w kwiaciarni...
 
Posty: 3039
Dołączył(a): 4 sie 2015, o 00:10
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: ANBU
Specjalna Ranga: Hai Jōnin

Re: [C] - Notes Śmierci - Chou i Shoku

Postprzez Akimichi Chou » 19 lis 2015, o 02:15

Zastała sytuację już opanowaną. Jak mogła się spodziewać Shoku bez problemu poradził sobie ze swoją fobią, a ona mogła tylko dokończyć ceremoniał. Gdy zabójca był sparaliżowany techniką cienia, Chou wytrąciła mu z ręki oręż i sama przystawiła mu kunai pod szyję, zachodząc go od tyłu.
Pójdzie pan z nami po dobroci albo zmuszeni będziemy użyć siły. uśmiechnęła się, a przed nią roztoczyła się aura niemalże jak z romantycznego filmu. Tylko aktorzy byli nieco za młodzi. Jeśli mężczyzna stawia opór i kłóci się, Chou uderza go dłonią w tył głowy, by ten stracił przytomność, a następnie bierze go jak worek ziemniaków i zanosi do budynku rady razem z Shokiem. Jeśli idzie po dobroci, to dziewczyna nie puszczając z ręki kunaia odprowadza go do wcześniej wspomnianego budynku rady.
Dobra robota, Shoku. Na pewno podskoczysz w rankingach. I to nie tylko tych oficjalnych. zaśmiała się, uderzając go lekko o ramię.
Kiedy przybyli do budynku rady, dziewczyna idzie ze złoczyńcą do staruszka i przynosi mu winowajcę. Jest pewna, że mężczyzna zdążył już opowiedzieć starcowi całą sytuację, jednak by uniknąć jakichkolwiek sporów oddaje przestępcę w ręce policji, która aktualnie przebywa w budynku, a staruszkowi zdaje cały raport ze śledztwa. Najszczegółowiej jak umiała.
Tutaj, aby utrzymać się w tym samym miejscu, trzeba biec ile sił Obrazek
 
Posty: 905
Dołączył(a): 17 lip 2015, o 01:24
Ranga: Jōnin

Re: [C] - Notes Śmierci - Chou i Shoku

Postprzez Nara Shoku » 19 lis 2015, o 02:34

Sekundy mijające od tajemniczych odgłosów aż do momentu otwarcia drzwi mijały niezwykle powoli. Shoku wiedział, że teraz nie ma już odwrotu i choćby plan miał okazać się nieskuteczny, musi chociaż spróbować i uratować damę z opresji.
Kiedy drzwi wreszcie otworzyły się a Iruki zaświeciła latarką zgodnie z poleceniem, magiczna sztuczka zwana również Kagemane została aktywowana. Ten moment chłopak uwielbiał najbardziej, moment zdziwienia na twarzy schwytanego przeciwnika, który zdawał sobie już sprawę ze swojej porażki.
Po tej chwili euforii, stało się coś przez co Shoku po prostu rozpłynął się w marzeniach. Całus jak i cenna informacja okazały się być najlepszą nagrodą jaką mógł sobie wymarzyć młody chłopak.
Niezwykle dumny ze swojego planu oraz skuteczności, Shoku pomógł Chou która przybyła po dłuższej chwili ująć mordercę.
Dla pewności lepiej go zwiążmy - zaproponował, zanim wyruszyli w drogę do oddziałów policji oraz radnych.
Do widzenia, do jutra Iruki. - pożegnał się kulturalnie zanim opuścili mieszkanie niedoszłej ofiary.
Druga postać: Kaguya Seiki
Obrazek
 
Posty: 291
Dołączył(a): 17 lip 2015, o 02:00
Ranga: Genin

Re: [C] - Notes Śmierci - Chou i Shoku

Postprzez Rindou Arashi » 19 lis 2015, o 02:46

Tak więc udało wam się pochwycić złoczyńcę. Chou odebrała mu ceremonialne ostrze po czym z pomocą Shoka go związali. Ten nie stawiał żadnego oporu. Jedyne co was zdziwiło, to to, że w ogóle się nie odzywał. Pożegnaliście się z Iruki i wraz ze zbrodniarzem udaliście się do budynku rady. Po drodze nie działo się nic specjalnego. Nie widzieliście żadnego człowieka, ale to nie dziwne o tej porze dnia. Mniej więcej w połowie drogi trafiliście na specjalnie wysłany patrol policji, który zabrał od was więźnia. Wy pokierowaliście się do pokoju, w którym oczekiwał was dziadek. W środku na krześle siedziała niedoszła ofiara, popijając sobie herbatę. Cała wasza drużyna została poproszona o wejście do środka, po czym złożyliście szczegółowy raport. Dziadek dumny z was, spojrzał na wasze zmęczone twarze i nie trzymając was tutaj dłużej pozwolił się oddalić do swoich domów. Mniej więcej godzinę później obaj bohaterowie już głośno chrapali w swoich łóżkach.

Wioska lub Organizacja:
Zanim gracz dobierze wynagrodzenie (zwiększenie ilości misji, doświadczenia Ryō i innych rzeczy) musi odnotować przychód w banku dla swojej wioski lub organizacji. By nie szukać wysokości wynagrodzenia dla wioski może skopiować następujący post:
Kod: Zaznacz cały
    [b]Przychód:[/b] 250Ryō
    [b]Link:[/b]
    [b]Suma:[/b]

Post wkleja się w odpowiedni temat z tego forum: Bank wiosek i organizacji.
Nie dotyczy nukeninów, rōninów itp, o ile nie pracują dla jakiejś wioski.
Gracz/Gracze otrzymują po:
+ 1 Misja C
+ 2 PD
+ 10 PN
+ 450 Ryō
Inne wynagrodzenie:
Chimu otrzymuje:
+ 2 PE
+ 8 PN
+ 350 Ryō
 
Posty: 3039
Dołączył(a): 4 sie 2015, o 00:10
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: ANBU
Specjalna Ranga: Hai Jōnin

Poprzednia strona

Powrót do C

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników