Zatruty Grubas - "Karczma"

W większości składa się z licznych łąk. Jest tu wiele osad - dość duże zaludnienie kraju jest efektem ciepłego, letniego klimatu przez większość roku. Warunki sprzyjają rozwojowi rolnictwa. Rozwija się też gałąź handlu rzadkimi ziołami, lekami, truciznami i innymi medykamentami. Ludzie tutaj można by powiedzieć, że są długowieczni.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Re: Zatruty Grubas - "Karczma"

Postprzez Yōgan Hyakuzawa » 19 mar 2020, o 03:59

Hyakuzawa dobrze poczuł iż jest obserwowany przez osobę z którą aktualnie rozmawia, nigdy nie jest to miłe uczucie kiedy to ktoś się w ciebie wgapia i próbuje cie rozszyfrować. -To nie tak działa. Wioski ninja współpracują z krajami.- W teorii lord feudalny Kraju Ziemi mógł przyjść do Hyakuzawy i wykopać go ze stanowiska jednak w praktyce to się raczej nie stanie gdyż nie ma armii a Hyakuzawa ma jednak władzę nad wojskiem. Następnie rozpoczął się długi wywód na temat tego, że bracia i siostry Daimyo by się zleciały po stołek i rozpoczęły by się jakieś walki o władzę itd. -Nie wiem co trzeci miał w głowie, niewiele zdając się po tym co robił. Tak czy siak wszedł do Wodospadu a ja mam zamiar z niego wyjść w taki sposób aby Iwagakure była zadowolona.- Dał jej skończyć wypowiedź. Doskonale wiedział, że Iwagakure nie mogło być gotowe na otwarty konflikt z całym krajem. Jednak wasalizacja Takigakure byłaby mu bardzo na rękę o ile dałoby się ją utrzymać na uwięzi jak najdłużej. -Jestem w stanie zgodzić się na twoje warunki ale część zysków z misji wykonywanych przez ninja Takigakure wpływałaby do Iwagakure. Jeżeli zgadzasz się na to to mów czego ode mnie oczekujesz i co jest wam potrzebne do funkcjonowania. Chce mieć pełną listę rzeczy, którą muszę wykonać aby ruch oporu działał jak należy i aby uniezależnić Takigakure od Wodospadu.- Nie miał czasu na pierdzielenie, robota czekała bo klon znając życie odpierdzielił jakieś przedstawienie w Iwagakure ku pokrzepieniu serc.
BANK
PZ

Spoiler:

Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kage

Postprzez Sabaku no Kumari » 23 mar 2020, o 01:28

Misja A
Kłopoty Wodospadu

23/?

- Zgadza się. Współpracują a nawet są przez wspomniane Kraje wykorzystywane. Mniejsza. To nie pora na taką rozmowę.
Odparła na pierwsze stwierdzenie chłopaka po czym ponownie napełniła są szklankę i wypiła jej zawartość jednym łykiem.
- Ahh~. Cześć zysków, co? Niezbyt to precyzyjne, część to ile dokładnie? Poza tym... na chwilę obecną wioska nie zarabia praktycznie nic, pod władzą Daiymo obywatele klepią biedę a wszelkie zyski wchodzą do jego kieszeni. Pieniądze będą potrzebne aby postawić Wioskę na nogi, z drugiej strony zaś bez pomocy jednej z Wielkich Wiosek będzie to niezwykle trudne. Jaki procent by cię zadowolił?
Po tych słowach kobieta zerknęła na butelkę, która okazała się być już pusta, po czym powoli podniosła się z krzesła i spojrzała na złodzieja który zdawał się już nie oddychać.
- Nim przejdziemy do listy, chciałabym ujrzeć jakimi umiejętnoścami szczyci się Kage Iwagakure. Co ty na to byśmy złożyli wspólną wizytę osobie, która nasłała tego rzezimieszka? Jeśli zechcesz mi towarzyszyć zademonstruję ci sekretną technikę mego Ojca. Był z niej niezwykle dumny, myślę, iż była by to stosowna nagroda za twe trudy.
Obrazek
"Bezczynność to największa zbrodnia!"
Obrazek
Spoiler:

THEME

-Wcześniejsza postać-
Mk: Hozuki Madoka
Mk: Fuka Asha
Mk: Kurosawa Shin'ichi
Mk: Terumi Momo

Ranga: Chūnin

Postprzez Yōgan Hyakuzawa » 24 mar 2020, o 00:41

Hyakuzawa siedział a jego wspólniczka była dobrą. Następnie padło pytanie odnośnie podziałów łupu jakim była wioska. 15 procent mi wystarczy. Wioska nie zarabia bo Daimyo bierze pieniądze do kieszeni, rozkwitniecie kiedy już przejmiesz w niej władzę. Ze swojej strony mogę obiecać, że jeżeli egzamin na chunnina będzie organizowany w Iwagakure to zostaniecie zaproszeni- To z pewnością działałoby na korzyść Takigakure jak i samego wydarzenia. -Niech będzie, wypadałoby złożyć im wizytę aby od razu zakończyć jedną z tych spraw.- Wstał powolnie i rozciągnął się a następnie poczekał na Mirę gotowy do wyjścia.
BANK
PZ

Spoiler:

Postprzez Sabaku no Kumari » 26 mar 2020, o 19:30

Misja A
Kłopoty Wodospadu

25/?

- ...Niech i tak będzie.
Odparła z pewną niechęcią w głosie odpowiadając na zaproponowanie 15% wynagrodzenia z zadań. Ciężko było stwierdzić co też takiego chodziło po głowie tej kobiety. Nie wydawała się być jakąś ogromną patriotką a jednak to ona rozmawiała sobie z Kage Iwagakure o przyszłości Takigakure jakgdyby wioska już należała do niej. Jednego jednak Hyakuzawa mógł być pewien, po tym co zobaczył gdy opuścili Zatrutego Grubasa i przemieszczali się do celu jaki znała tylko Mira, prędkość kobiety robiła wrażenie patrząc na wszelkich innych shinobi z Taki na jakich w swych przygodach mógł natknąć się Hyakuzawa - jej szybkość niemal dorównywała tej należacej do Yogana, dodatkowo uważnie rozglądała się po polanie na której biegli. Podróżowali jakieś 30 minut, aż w końcu na horyzoncie ujżeli niewielką wioskę - składającą się ledwie z pięciu budynków. Niby nic specjalnego a jednak
- Wedle moich informacji wioska ta jest przykrywką dla jednej z najemniczych band, którą najął Daiymo. Ponoć niedawno dołączył do nich jakiś wysokiej ranki nukenin. Musimy zachować ostrożność. ...Jakieś pomysły?
Obrazek
Obrazek
Spoiler:

THEME

-Wcześniejsza postać-

Postprzez Yōgan Hyakuzawa » wczoraj, o 03:39

W końcu ruszyli w kierunku znanym tylko Mirze, Hyakuzawe ucieszyło to że Takigakure będzie oddawać 15% zysków Iwagakure gdyż... potrzebował pieniędzy. Tak czy owak biegli praktycznie równym tempem. Hyakuzawa mógł biec szybciej jednak nie miał po co gdyż to Mira prowadziła. Zazwyczaj shinobi Takigakure byli wolniejsi od Hyakuzawy... dlatego też on wciąż żyje. W końcu Tsuchikage ujrzał niewielką wioseczkę na horyzoncie a potem Mira zapytała go o pomysły.-Jeżeli mamy ich zaatakować to zróbmy to szybko. Mam pewien pomysł. Zrobie klona i wywołam wielkiego ognistego smoka, spale tą wioskę jednym uderzeniem jednak będę potrzebował na to chwilę czasu jak i skrócenia odległości. Muszę być około 100 metrów od tej wioski abym trafił smokiem.- Powiedział krótko, zobaczymy co z tego wyjdzie.

Chakra (Gdyż była użyta technika wcześniej i mam klona.

Klon w wiosce - 10k
Hyakuzawa 9950
BANK
PZ

Spoiler:

Postprzez Sabaku no Kumari » dzisiaj, o 05:57

Misja A
Kłopoty Wodospadu

27/?

Kobieta spojrzała na Hyakuzawe nieco zaskoczona, zapewne w jej głowie pojawiły się jakieś pytania jednak postanowiła póki co odłożyć je na kiedy indziej.
- ...Rozumiem. Chyba? Jednak uważaj - możemy znaleźć tu jakieś dokumenty, nie warto niszczyć całego miejsca a to o czym mówisz zdaje się być dość niszczycielskie.

Click
- Wioska otoczona jest małym płotem, nie stanowi problemu - ba nawet nie zasłania widoku.
- Odległość od Wioski - 200 metrów.
Obrazek
Obrazek
Spoiler:

THEME

-Wcześniejsza postać-