Siedziba Tsuchikage

Sporej wielkości budynek w którym znajdują się biura Tsuchikage i jego podwładnych. Tutaj też pracują radni Iwagakure no Sato.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Re: Siedziba Tsuchikage

Postprzez Lily » 7 mar 2020, o 02:24

Ktoś, kto miał przewagę wiekową, rangową i doświadczeniem, mógł okazywać niezadowolenie z komentarzy jakie teraz leciały. Kunoichi oczywiście wysłuchała Twoich dalszych słów, jednakże odpuściła łagodną postawę. Spoglądała na Ciebie przez dłuższy moment w milczeniu, wzdychając pod sam koniec. Wyciągnęła jeden zwój z kieszeni, który opuściła przed sobą. Z przedmiotu wydobył się dym, sygnalizujący przyzwanie czegoś. Dostrzegłaś spore ilości żelaza, które otoczyły członkinię ANBU i zasłoniły zarazem przejście za nią. Interesujące było to, że materiał lewitował w powietrzu.
-Twoje zachowanie oraz postawa zostały odnotowane. Tsuchikage dostanie odpowiedni raport co do tego zdarzenia. - zakomunikowała, nie byłaś zaś pewna czy była to groźba bądź zwykłe stwierdzenie faktu. Sytuacja jednak stała się zdecydowanie groźniejsza. Nie byłaś wystarczająco wytrenowaną w boju, niemniej odniosłaś pewne wrażenie. Dalsza rozmowa, nie mówiąc o próbie przeforsowania swojej osoby do samego gabinetu spotka się z użyciem siły przeciwko Tobie. Czy było warto prowokować i narażać się? Na to pytanie mogłaś tylko Ty odpowiedzieć.

Nie wyglądało na to, by Ci żołnierze zamierzali robić cokolwiek dalej w kierunku informacyjnym. Wioska równie dobrze mogła dalej siedzieć w stanie niepewności. Źle to wyglądało i było odbierane. Poprzedni Tsuchikage zasłynął jedynie z ograniczenia wiekowego w akademii oraz z nieróbstwa. Jaką spuściznę będzie miał po sobie Hyakuzawa?
Masz pytanie? Napisz na GG. Mistrz Twórczości Lily (Yamanaka Inoza/Yami Saiko zawsze pomoże.
 
Posty: 1224
Dołączył(a): 9 lip 2017, o 10:26
Ranga: Brak
Specjalna Ranga: Generał
Dodatkowa Ranga: S-Rank

Re: Siedziba Tsuchikage

Postprzez Sabataya Shuten » 7 mar 2020, o 02:44

Ona nawet nie chciała do tego gabinetu wchodzić. Bo po co? Tego też westchnęła ciężko widząc, jak ANBU ani myśli współpracować ze "swoimi", ale co zrobi? Nic nie zrobi. Sytuacja wioski była niejasna, Kage troche sie chyba zgubił (albo dalej popija Earl Greya w Liściu), a poinformowani byli tak dobrze jak Korea Północna o statusie Jugosławii. Żyć nie umierać.
- Lepszym pomysłem będzie odbudowanie gabinetu. Albo poinformowanie Tsuchikage o jego stanie, jeśli jeszcze o nim nie wie - zasugerowała w miarę grzecznie robiąc w tył zwrot. Jakoś groźby w jej stronę szczególnie do niej nie przemawiały - nie z braku szacunku do głowy wioski, ale z faktu, że nie zrobiła w gruncie rzeczy nic złego. Działała absolutnie w dobrej wierze. Włożyła ręce do kieszeni ruszając z powrotem po schodkach. Cokolwiek stało się w gabinecie, wraz ze słowami członkini ANBU budziły w niej pewne obawy. Ostatecznie jednak nic z tym nie mogła zrobić. Mogła mieć jedynie nadzieje, że cała ta dewastacja nie przerodzi się w coś dużo większego.

Z/t
MK: Chousokabe Shouko
Obrazek
◆ ◇ VOICE ◇ ◆ | ◆ ◇ THEME ◇ ◆ | ◆ ◇ PRACOWNIK MIESIĄCA BY SAIKO ◇ ◆
Tsūjtegan: 250m w dal/25m widzenia sferycznego
 
Posty: 69
Dołączył(a): 6 lut 2020, o 14:16
Ranga: Genin

Re: Siedziba Tsuchikage

Postprzez Yōgan Hyakuzawa » 17 mar 2020, o 03:01

Hyakuzawa wszedł do gabinetu, musiał ogarnąć co tu się właściwie stało. Wypytał też drużynę 1 ANBU oraz okolicznych strażników co tu się właściwie stało. -A więc to był tylko klon i został zabity. Dobrze, chce zobaczyć to ciało czy to co z niego zostało.- Może będzie się dało z tego jeszcze coś wyciągnąć. Dostał również informację odnośnie tego, że liczba misji dla wioski zmalała oraz usłyszał o niespokojnej ludności cywilnej. -Cholera, co tu się zadziało.- Rzekł. -Dobrze, od teraz ceny misji wracają do podstawowej cenie.- Dostał także informację o końcu budowy schronów. -Dobrze, ludność będzie bezpieczna.- Następnie zapytał. -Wrócił ktoś z tych misji odnośnie zniszczeń wioski?- Po usłyszeniu odpowiedzi od członka ANBU. -Cholera wolno to idzie. Chce porozmawiać z każdą osobą, która przyszła zapytać co się dzieje z gabinetem. Chce wiedzieć kto konkretnie interesuję się tym tematem oraz kto rozsiewa plotki.- Musiał to nieco ukrócić. -Co najważniejsze, trzeba wynająć kogoś kto naprawi gabinet, nie mogę siedzieć z taką dziurą. A i ogłoście w wiosce, że będę dawał przemówienie odnośnie zaistniałej sytuacji.- Podyktował listę zadań, czas na ich realizację.
BANK
PZSpoiler:
 
Posty: 542
Dołączył(a): 14 mar 2019, o 19:24
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kage

Re: Siedziba Tsuchikage

Postprzez Yōgan Hyakuzawa » wczoraj, o 03:54

Klon powrócił po wygłoszeniu swojej przemowy do swojej siedziby która była odbudowana. Siadł w fotelu i oparł się łokciami o stół. Musiał chwilę pomyśleć. Po chwili wziął kartkę papieru i zaczął coś na niej bazgrać. Teren pod budowę był przygotowany dlatego także mógł zacząć kolejne rozporządzenia odnośnie Wojskowych Policyjnych Sił Iwagakure dlatego też zaczął o niej pisać. -Tak, to się przyda. To musi zostać skończone jak najszybciej.- Powiedział do siebie w dalszym ciągu bazgrając na tej kartce. I tak oto budowa w wiosce się rozpoczęła a Wojskowe policyjne Siły Iwagakure zostały uruchomione. Teraz trzeba było tylko znaleźć kapitana jak i członków.
BANK
PZSpoiler:
 
Posty: 542
Dołączył(a): 14 mar 2019, o 19:24
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kage

Poprzednia strona

Powrót do Siedziba Tsuchikage

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników