Brama

Obrazek
Otogakure no Sato to ukryta wioska Kraju Dźwięku. Choć jest jedną z mniejszych wiosek zwiększała swoją siłę militarną by dorównać głównym Ukrytym Wioskom. Ma na to wpływ spora ilość tutejszych klanów dysponujących Kekkei Genkai czy też Hijutsu. Od pokoleń tutejsi władcy starają się uzyskać tytuł Kage, jednak pięciu głównych Kage nigdy nie akceptowało innych władców przyjmujących ten tytuł.
Obrazek
Obrazek

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Re: Brama

Postprzez Kaguya Kourin » 14 sty 2020, o 23:01

Pomimo wszystkiego, co się ostatnio zdarzyło, Kourin czuła dziwną obojętność na myśl o opuszczeniu wioski. Jako jej kunoichi, powinna była zostać w tak trudnych czasach... z drugiej strony, może właśnie z tego względu tak bardzo potrzebowała zdobyć nową rangę? Bez względu na wszystko, nawet nie czując się na nią gotowa, jako chuunin bardziej się przyda. Białowłosa czuła się młoda, bardzo młoda i ta jej niedojrzałość była głównym czynnikiem stojącym pomiędzy nią, a sukcesem na egzaminie. Niezależnie od jej umiejętności, wyższa ranga wymagała odpowiedniej postawy. Tutaj jednak nikt się tym nie przejmował, nikt się tym nie martwił. Jej problemy jak zawsze pozostawały zamknięte szczelnie w jej czaszce, a świat widział jedynie jej uprzejmy uśmiech i spokój. Na miejscu zbiórki pojawiła się jako jedna z pierwszych osób, jednak co dziwne, w miarę jak pojawiało się coraz więcej geninów, czuła się coraz bardziej wyobcowana. Czuła się nieswojo. Nikt nie zwracał na nią specjalnie uwagi, jednak niektórzy spojrzeli na nią z ciekawością... pozostali zapewne znali się przynajmniej z widzenia. Do Konohy w Kraju Ognia mieli dotrzeć pod przywództwem dwóch chuuninów... nie było to wiele, jednak w tym momencie wioski nie było stać na zapewnienie im lepszej ochrony. Pozostawało czekać, aż zbierze się reszta załogi i mogli ruszać w drogę.
MK: Aburame Keon

Obrazek

: THEME SONG 1 :: THEME SONG 2 :
 
Posty: 101
Dołączył(a): 8 gru 2019, o 14:10
Ranga: Jiyūjin

Re: Brama

Postprzez Kumojin Akuman » 15 sty 2020, o 01:00

Małaaa - darł się Akuman widząc białowłosą dziewczynę wśród gęstych skupisk ludzi. Olbrzym przecinał tłum niczym lodołamacz taflę lodu. Ludzie, których trącał często upadali na ziemię odgrażając mu się. Jak łazisz idioto - wrzasnął chłopak, który uderzył twarzą w ziemię. Akuman chwycił go za ubrania błyskawicznie stawiając nanogi. Gdy ten dostrzegł że sięga mężczyźnie zaledwie do brzucha natychmiast przeprosił mówiąc że właściwie nie wie czy to przypadkiem nie była jego wina. Tutaj, to ja Akuman - darł się wymachując rękami. Chwycił nawet jednego z dzieciaków, a następnie podniósł do góry informując go wcześniej co ma powiedzieć. To on, ten wielki gość, który skopał ci dupsko - krzyczało przerażone dziecko. Kumojin chwilę po tym odłożył dzieciaka i podszedł do białowłosej. Kurde bele nowe wdzianko. No, no, nówka funkiel nie śmigane co? - spytał kiwając głową w górę i w dół.
 
Posty: 270
Dołączył(a): 16 gru 2019, o 23:23
Ranga: Jiyūjin

Re: Brama

Postprzez Kaguya Kourin » 16 sty 2020, o 01:35

- Kumojin-san - przywitała się z mężczyzną z przyjaznym uśmiechem. Jego obecność podnosiła ją na duchu, gdyż mogła odseparować się od otaczających ją ludzi. Nie była częścią ich, była z Akumanem. I wyglądało na to, że ich wczorajsza walka odniosła zamierzony skutek i to w takim stopniu, że Kourin sama zaczęła myśleć o sobie jak o wygranej. Oddanie walki to nie wielka cena za zadowolenie jej kompana, jako kunoichi nauczyła się czegoś na temat pracy zespołowej. Nawet jeśli jego dobry humor szybko wyparuje, ona z pewnością znajdzie nowy sposób na przywrócenie mu go. Uśmiech na twarzy dziewczyny powiększył się w obliczu tych sekretnych myśli, za które Akuman pewnie ukręciłby jej głowę. W praktyce wyglądało to tak, że uśmiechała się jak głupia na jego widok. - Pewnego dnia pana pokonam - zapewniła swobodnym tonem, choć w ogóle jej na tym nie zależało. Wydawało jej się po prostu, że spodoba mu się taka odpowiedź. Wówczas dostrzegła ranę jaką zadała mu ostatniej nocy, co zauważalnie zbiło ją z tropu. Musiała sprawiać wrażenie, że zranił ją bardziej niż ona jego, nawet jeśli nie była to prawda. - Droga do Kraju Ognia nie będzie dla mnie zbyt przyjemna przez te wszystkie stłuczenia i krwotoki wewnętrzne. Mam nadzieję, że przynajmniej klimat mają łagodniejszy. - Gdy skomentował jej nowe ubranie, zaczęła przechadzać się pokazując je z każdej strony, co zaprezentować miało jedynie jej całkiem nieźle udawane utykanie. Realizmu dodało mu wykorzystanie jej zdolności manipulacji kośćmi. Przy okazji swoim zachowaniem zwróciła też uwagę kilku stojących najbliżej osób, które najpewniej spoglądały na Akumana z niesmakiem. Kourin była od niego co najmniej o połowę mniejsza. - Shotaro-shishō je dla mnie zamówił, fioletowy mi lepiej pasuje. Hmm... wie pan, co jeszcze jest fioletowe? Siniaki! Tak jak ten! - Tu pokazała na swoją szyję, która faktycznie ucierpiała w starciu z Akumanem. W tym momencie postanowiła się zamknąć, by sprawdzić jaki skutek odniosły jej starania.
MK: Aburame Keon

Obrazek

: THEME SONG 1 :: THEME SONG 2 :
 
Posty: 101
Dołączył(a): 8 gru 2019, o 14:10
Ranga: Jiyūjin

Re: Brama

Postprzez Kumojin Akuman » 16 sty 2020, o 20:06

Ha ha nie ma szans - zaśmiał się olbrzym słysząc jakie bzdury opowiada dziewczyna. Musiałabyś najpierw podrosnąć i przybrać nieco mięśni bo wyglądasz jak patyk - oznajmił przyglądając jej się uważnie. Przecie to jeden solidny cios i trzeba cię będzie zeskrobywać z ziemi - dodał podnosząc jej chudą rączkę. Jesz ty wogle co? - spytał wymachując jej sflaczałą kończyną w powietrzu. Babę to trzeba mieć za co chwycić, a ty to na razie takie Ba - powiedział wyraźnie niezadowolony. Kourin faktycznie mocno odbiegała od jego kanonu piękna. Akuman lubował się w potężnych, wyrazistych kobietach o sporym biuście.
 
Posty: 270
Dołączył(a): 16 gru 2019, o 23:23
Ranga: Jiyūjin

Re: Brama

Postprzez Kaguya Kourin » 16 sty 2020, o 23:14

- Jem ile mogę - odpowiedziała zgodnie z prawdą, w świątyni Jashina nikt nie bronił jej dostępu do jedzenia. - Proszę mnie tak dalej nie doceniać i pewnego dnia może się pan srodze zaskoczyć. Nie będę zawsze taka mała. - Wyglądało na to, że rybka połknęła haczyk, ku ogromnej uciesze Kourin. Od poprzedniego wieczora nie miała zbytnio powodów do radości, ale teraz było dość blisko. Gdyby tylko Shotaro widział jak dba o morale drużyny! To przecież od samego początku był jej problem... wyraźnie rozbawiona słowami Akumana miała mu odpowiedzieć, gdy jej uwagę odwróciło zamieszanie wokół. Ludzie wskazywali na płonące w samym środku wioski drzewo, którego jeszcze przed chwilą z pewnością tam nie było. Zarówno chuunini mający być ich eskortą jak i strażnicy bramy ruszyli w jego stronę bez słowa, jakby była to najbardziej oczywista rzecz na świecie. Pozostali genini rozglądali się tylko po sobie nie wiedząc co robić, tak samo z resztą jak Kourin. Cywile zaczęli szeptać o śmierci Kyokukage, a na ulicy zapanowała panika... dziewczyna nie miała najmniejszej ochoty mieszać się do tej sytuacji. Nie czuła się wystarczająco zżyta z wioską, by interweniować, gdy Shotaro już nie było. Nie miała na tyle odwagi, by samemu iść na egzamin. Spojrzała na Akumana licząc, że jako przewodnik wycieczki podejmie za nich oboje jakąś sensowną decyzję.
MK: Aburame Keon

Obrazek

: THEME SONG 1 :: THEME SONG 2 :
 
Posty: 101
Dołączył(a): 8 gru 2019, o 14:10
Ranga: Jiyūjin

Re: Brama

Postprzez Kumojin Akuman » 16 sty 2020, o 23:30

Wiedziałem że w końcu ta wioska pierdolnie - powiedział Akuman widząc wielkie płonące drzewo w samym sercu wioski. Nie było nawet innej opcji - dodał mrużąc oczy. Dobra młoda, z przykrością stwierdzam że cie uprowadzam. Jeśli ktoś by nas ścigał to mów że jesteś zakładnikiem - powiedział olbrzym podnosząc Kourin i zarzucając ją sobie na ramię. Nie wiem jak ty ale ja nie mam zamiaru do końca życia zbierać śmieci i pomagać staruszką - dodał wychodząc z wioski. A teraz entliczek, penliczek... - mruczał coś pod nosem wymachując ręką. Nagle zamilkł z wystawioną do przodu ręką. No i wszystko jasne, tamtędy - powiedział ruszając ku przygodzie wraz ze swoim nowym zakładnikiem.

Spoiler:


z/t
 
Posty: 270
Dołączył(a): 16 gru 2019, o 23:23
Ranga: Jiyūjin

Re: Brama

Postprzez Dōhito Orinosuke » 10 lut 2020, o 02:32

Prosto z wytwórni sake Orinosuke udał się do jednej z bram Oto, aby opuścić wioskę. Zdecydowanie będzie ją miło wspominał, nawet jeśli to tutaj, dyplomatycznie to określając, przesadził z alkoholem. Nie wiedział co go czeka w jego rodzinnych stronach ani nie myślał o tym. Minęło zbyt wiele czasu, co sprawiało, że mogło się wydarzyć wiele scenariuszy. Nie ma sensu gdybać co i jak, ponieważ możliwości jest zdecydowanie za dużo. Z racji tego, że postanowił być jak najszybciej na miejscu zamierzał skorzystać ze swojej klanowej zdolności. Jednakże zdawał sobie sprawę, że lepienie ptaka z gliny przy samym wyjściu z wioski może nie wyglądać najkorzystniej, dlatego też poczekał z tym aż oddali się od bramy. Dopiero wtedy uformował za pomocą techniki Shī Wan: Taka jastrzębia, na którym miał pojawił się w Iwie.

Spoiler:
 
Posty: 471
Dołączył(a): 17 cze 2013, o 17:28
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Shogun

Re: Brama

Postprzez Ushijima Takashi » 19 lut 2020, o 04:26

Obrazek
Chciałbym mieć taki fejm :<
Chakra: 10000
Chakra przy częściowej przemianie: 5000
Chakra podczas przemiany mędrca: 20000

Regeneracja chakry: 300/post
Absorbcja Chakry Natury przy częściowej przemianie: 1250/post
Absorbcja Chakry Natury przy przemianie mędrca: 2500/post

Bonusy do statystyk (siła, szybkość, wytrzymałość, ninpou) podczas częściowej przemiany/przemiany mędrca: +1,5/+2,5


Mulikonto
Obrazek
Tego nie rozwijaj, bo będzie źle :<:
 
Posty: 475
Dołączył(a): 1 mar 2016, o 16:44
Ranga: Jōnin

Re: Brama

Postprzez Kaguya Kaito » 19 lut 2020, o 10:20

Kaito już się powoli zbierał do wyjścia, kiedy do jego domu przyleciał ptaszek. W tym momencie Kaito był już gotowy do opuszczenia swojego domu. Zabrał ze sobą swój ekwipunek i trochę prowiantu na drogę. Nigdy nie wiadomo, jak długo potrwa podróż. Pobiegł za ptaszkiem, który ewidentnie chciał mu pokazać drogę. Dotarł pod bramę wioski, gdzie umówił się z resztą swojej drużyny. Ktoś już tam na niego czekał.
- Hej, Takashi. Miło cię widzieć. Jak samopoczucie? - czasy były bardzo nie pewne, dlatego Kaito próbował przynajmniej być na tyle miły, aby chłopak dał z siebie wszystko podczas misji. Każdy wiedział, że pozytywny nastrój był niezbędny i niezastąpiony. Pozostało im zaczekać na jeszcze jednego towarzysza, z którym Kaito był już na wcześniejszej misji. Los tak chciał, że ich drogi znowu się krzyżują. Teraz mogli poznać jeszcze jedną osobę. Przed trójką z dźwięku nie było zadania, z którym by sobie nie poradzili.
 
Posty: 113
Dołączył(a): 23 maja 2018, o 00:28
Ranga: Chūnin

Re: Brama

Postprzez Shiin Yukio » 19 lut 2020, o 17:10

Wraz z pomocą ptaszka i on dotarł na miejsce zbiórki, chociaż zastanawiał się, czy w ogóle powinien. Z jednej strony zadanie było trudne, w zależności od sytuacji możne nawet i samobójcze, ale z drugiej bieżące informacje o szalejących demonach mogłyby się przydać. No cóż, się zobaczy, ale jedno było pewne, Yukio nie miał zamiaru ryzykować swoim życiem. Życiem swoich towarzyszy natomiast…
Chłopak przywitał się z Takashim i Kaito. Z tym drugim ostatnio spędzał dużo czasu. Tu misja, tu przypadkowe spotkanie, zawsze jakoś na niego natrafiał. Shinryu starał się jednak o tym dłużej nie myśleć, gdyż powoli odpalało mu się przewrażliwienie i kombinowanie, czy przypadkiem niebieskowłosy nie jest pod ciągłą obserwacją swojego towarzysza podróży.
.

Obrazek

Spoiler:
 
Posty: 122
Dołączył(a): 9 kwi 2019, o 00:14
Ranga: Chūnin

Re: Brama

Postprzez Kumojin Akuman » 19 lut 2020, o 23:19

Akuman kroczył powoli po znajomych mu terenach, wspominając chwile zawadiackiej młodości. Gdzieś koło tamtego drzewa dostał pierwszy raz solidny łomot od starszych chłopaków. Ile mógł mieć wtedy lat? 8, może 10? - spytał sam siebie w myślach nie licząc nawet na to że jakiś wewnętrzny głos odpowie mu na to pytanie. Aktualnie kierowała nim chęć podróżny wszakże nie należał już do żadnej wioski. Udało mu się uzyskać pewne zaufanie Hokage, chociaż zaufanie to chyba za duże słowo. Dostał szanse na to żeby się spisać i zrobił to. Wykonał misję rangi C ale jakoś nie do końca go to satysfakcjonowało. Konoha była ułożona, sterylna i czysta. Brakowało mu osób o wyrazistym charakterze i duchu walki tak sporym jak ego jego przyjaciela Hakujuzaby.
 
Posty: 270
Dołączył(a): 16 gru 2019, o 23:23
Ranga: Jiyūjin

Re: Brama

Postprzez Chinoike Rai » 20 lut 2020, o 03:44


???
-1-Drużyna Oto spotkała się pod bramami wioski. Trzech zgrabnych muszkieterów o nie do końca wiadomo jakiej lojalności względem swojego kage przebywała teraz pod nimi. Jednak czegoś im brakowało. Ach, no tak. Mapy. Kiedy tylko zebrali się już wszyscy w trójkę, z kłębu dymu wyłonił się mężczyzna. Ninja kurier. Sześcioramienny kurier wyjął z kieszenie coś na kształt mapy i dał im ją do rąk. — No, moi kawalerowie. To jest mapa prowadząca do tej wioski, co to Lord Kyokukage chce was wysłać. Musiałem ją sam nabazgrać, bo oczywiście ta cała pieprzona biurokracja leży. Ale ok, to wszystko na dzisiaj dla was. Hejoszka! — I znowu zniknął w dymie.

Potrzebujesz sprawdzenia misji samodzielnej, misji od przedziału od C do S? Be my guest, wyślij wiadomość na PW lub zagadaj <3
Spoiler:
 
Posty: 313
Dołączył(a): 6 mar 2019, o 05:52
Ranga: Nukenin

Re: Brama

Postprzez Ushijima Takashi » 20 lut 2020, o 15:01

Ushijima, uśmiechnął się widząc Kaito. Chwilę później jego oczom ukazał się drugi Tokubetsu Jonin, którym był Yukio. Ptaki wróciły na ramiona chłopaka, a ten podszedł bliżej dwójki kamratów.
- Hej! Skoro jesteśmy już w komplecie - rozumiem, że wszyscy są gotowi? - wnet pojawił się posłaniec, który przekazał im mapę. Rzekomo sam ją narysował, ale ile było w tym prawdy bóg jeden wiedział. - Dzięki, narka.
Odpowiedział krótko po czym spojrzał na mapę. Następnie na towarzyszy podróży.
- Chyba nie ma na co zwlekać co nie? Porozmawiamy w drodze, bo trochę to pewnie potrwa. Ruszajmy. - po tych słowach chłopak podał mapę pozostałej dwójce, jako pierwszy ruszając za bramę wioski. Można było się zastanawiać dlaczego nie przywołał Garudy już teraz, powód był jednak prosty. Niezbyt chciał, by nad wioską pojawiał się ogromny ptak. Późniejsze wypytywanie byłoby męczące, a tak? Odejdą trochę i zmienią środek transportu.
Obrazek
Chciałbym mieć taki fejm :<
Chakra: 10000
Chakra przy częściowej przemianie: 5000
Chakra podczas przemiany mędrca: 20000

Regeneracja chakry: 300/post
Absorbcja Chakry Natury przy częściowej przemianie: 1250/post
Absorbcja Chakry Natury przy przemianie mędrca: 2500/post

Bonusy do statystyk (siła, szybkość, wytrzymałość, ninpou) podczas częściowej przemiany/przemiany mędrca: +1,5/+2,5


Mulikonto
Obrazek
Tego nie rozwijaj, bo będzie źle :<:
 
Posty: 475
Dołączył(a): 1 mar 2016, o 16:44
Ranga: Jōnin

Re: Brama

Postprzez Kaguya Kaito » 20 lut 2020, o 16:26

Nie musieli długo czekać, aby pojawił się posłaniec z mapą. Kaito ucieszył się, że już wszystko było na miejscu. Kiwnął głową na znak, że zrozumiał i aby wyrazić podziękowanie za otrzymany zwój. Kaito upewnił się, czy nie miał na sobie ochroniacza ze znaczkiem Oto. Unikał go jak ognia, nie dlatego że był jakimś tam przeciwnikiem władzy czy popierał anarchię. Zwyczajnie nie chciał, aby inni wiedzieli, że był shinobi zanim będą martwi. Tak więc ochroniacz zostawił w domu. Będąc sensorem, cały czas śledził teren wokół całej grupy w poszukiwaniu źródeł chakry o sile większej od genina. To było dość zajmujące zadanie, ale wyruszali na misję poza bramy wioski, więc trzeba było czuwać, czy nikt się nie zbliża, aby mieć okazję w porę zareagować.
- Wyruszajmy. Miło że jesteś z nami, Joninie - powiedział Kaito, dając upust swoim pozytywnym emocjom ze względu na obecność kogoś wyższego rangą. Następnie ruszył za Takashim, kierując się wskazówkami z mapy. Podróżował tak, aż Takashi postanowi zmienić środek transportu, napotkają jakieś niebezpieczeństwo (wykryte sensorem), dojdą co celu.

Spoiler:
 
Posty: 113
Dołączył(a): 23 maja 2018, o 00:28
Ranga: Chūnin

Re: Brama

Postprzez Shiin Yukio » 22 lut 2020, o 01:31

Czyżby byli obserwowani? Ledwo zebrali się w trójkę, a już sługus wręcza im mapę. Nie żeby miał coś do tego, sprecyzowane miejsce podróży ułatwi zadanie, ale sam fakt, że brakuje prywatności nie był zbyt dobrą rzeczą. Wyglądało na to, że ten cały Takashi będzie dowodził, co niebieskowłosemu nie przeszkadzało. Z pewnością ma większe doświadczenie, może nawet parę asów w rękawie.
Chłopak zauważył, że Kaito nie nosił aktualnie opaski, tak więc swoją także schował. Jeśli będzie potrzeba to ją wyjmię, chociaż w to wątpił. Nie było sensu zwlekać, wszystko co potrzebne już mieli. Pozostało tylko dotrzeć do innego kraju i dowiedzieć się więcej o demonie. Im szybciej tym lepiej.


Spoiler:
.

Obrazek

Spoiler:
 
Posty: 122
Dołączył(a): 9 kwi 2019, o 00:14
Ranga: Chūnin

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Otogakure no Sato

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron