Brama

Obrazek
Otogakure no Sato to ukryta wioska Kraju Dźwięku. Choć jest jedną z mniejszych wiosek zwiększała swoją siłę militarną by dorównać głównym Ukrytym Wioskom. Ma na to wpływ spora ilość tutejszych klanów dysponujących Kekkei Genkai czy też Hijutsu. Od pokoleń tutejsi władcy starają się uzyskać tytuł Kage, jednak pięciu głównych Kage nigdy nie akceptowało innych władców przyjmujących ten tytuł.
Obrazek
Obrazek

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Re: Brama

Postprzez Kaguya Kourin » 14 sty 2020, o 23:01

Pomimo wszystkiego, co się ostatnio zdarzyło, Kourin czuła dziwną obojętność na myśl o opuszczeniu wioski. Jako jej kunoichi, powinna była zostać w tak trudnych czasach... z drugiej strony, może właśnie z tego względu tak bardzo potrzebowała zdobyć nową rangę? Bez względu na wszystko, nawet nie czując się na nią gotowa, jako chuunin bardziej się przyda. Białowłosa czuła się młoda, bardzo młoda i ta jej niedojrzałość była głównym czynnikiem stojącym pomiędzy nią, a sukcesem na egzaminie. Niezależnie od jej umiejętności, wyższa ranga wymagała odpowiedniej postawy. Tutaj jednak nikt się tym nie przejmował, nikt się tym nie martwił. Jej problemy jak zawsze pozostawały zamknięte szczelnie w jej czaszce, a świat widział jedynie jej uprzejmy uśmiech i spokój. Na miejscu zbiórki pojawiła się jako jedna z pierwszych osób, jednak co dziwne, w miarę jak pojawiało się coraz więcej geninów, czuła się coraz bardziej wyobcowana. Czuła się nieswojo. Nikt nie zwracał na nią specjalnie uwagi, jednak niektórzy spojrzeli na nią z ciekawością... pozostali zapewne znali się przynajmniej z widzenia. Do Konohy w Kraju Ognia mieli dotrzeć pod przywództwem dwóch chuuninów... nie było to wiele, jednak w tym momencie wioski nie było stać na zapewnienie im lepszej ochrony. Pozostawało czekać, aż zbierze się reszta załogi i mogli ruszać w drogę.
MK: Aburame Keon

Ranga: Chūnin

Postprzez Kumojin Akuman » 15 sty 2020, o 01:00

Małaaa - darł się Akuman widząc białowłosą dziewczynę wśród gęstych skupisk ludzi. Olbrzym przecinał tłum niczym lodołamacz taflę lodu. Ludzie, których trącał często upadali na ziemię odgrażając mu się. Jak łazisz idioto - wrzasnął chłopak, który uderzył twarzą w ziemię. Akuman chwycił go za ubrania błyskawicznie stawiając nanogi. Gdy ten dostrzegł że sięga mężczyźnie zaledwie do brzucha natychmiast przeprosił mówiąc że właściwie nie wie czy to przypadkiem nie była jego wina. Tutaj, to ja Akuman - darł się wymachując rękami. Chwycił nawet jednego z dzieciaków, a następnie podniósł do góry informując go wcześniej co ma powiedzieć. To on, ten wielki gość, który skopał ci dupsko - krzyczało przerażone dziecko. Kumojin chwilę po tym odłożył dzieciaka i podszedł do białowłosej. Kurde bele nowe wdzianko. No, no, nówka funkiel nie śmigane co? - spytał kiwając głową w górę i w dół.

Ranga: Genin

Postprzez Kaguya Kourin » 16 sty 2020, o 01:35

- Kumojin-san - przywitała się z mężczyzną z przyjaznym uśmiechem. Jego obecność podnosiła ją na duchu, gdyż mogła odseparować się od otaczających ją ludzi. Nie była częścią ich, była z Akumanem. I wyglądało na to, że ich wczorajsza walka odniosła zamierzony skutek i to w takim stopniu, że Kourin sama zaczęła myśleć o sobie jak o wygranej. Oddanie walki to nie wielka cena za zadowolenie jej kompana, jako kunoichi nauczyła się czegoś na temat pracy zespołowej. Nawet jeśli jego dobry humor szybko wyparuje, ona z pewnością znajdzie nowy sposób na przywrócenie mu go. Uśmiech na twarzy dziewczyny powiększył się w obliczu tych sekretnych myśli, za które Akuman pewnie ukręciłby jej głowę. W praktyce wyglądało to tak, że uśmiechała się jak głupia na jego widok. - Pewnego dnia pana pokonam - zapewniła swobodnym tonem, choć w ogóle jej na tym nie zależało. Wydawało jej się po prostu, że spodoba mu się taka odpowiedź. Wówczas dostrzegła ranę jaką zadała mu ostatniej nocy, co zauważalnie zbiło ją z tropu. Musiała sprawiać wrażenie, że zranił ją bardziej niż ona jego, nawet jeśli nie była to prawda. - Droga do Kraju Ognia nie będzie dla mnie zbyt przyjemna przez te wszystkie stłuczenia i krwotoki wewnętrzne. Mam nadzieję, że przynajmniej klimat mają łagodniejszy. - Gdy skomentował jej nowe ubranie, zaczęła przechadzać się pokazując je z każdej strony, co zaprezentować miało jedynie jej całkiem nieźle udawane utykanie. Realizmu dodało mu wykorzystanie jej zdolności manipulacji kośćmi. Przy okazji swoim zachowaniem zwróciła też uwagę kilku stojących najbliżej osób, które najpewniej spoglądały na Akumana z niesmakiem. Kourin była od niego co najmniej o połowę mniejsza. - Shotaro-shishō je dla mnie zamówił, fioletowy mi lepiej pasuje. Hmm... wie pan, co jeszcze jest fioletowe? Siniaki! Tak jak ten! - Tu pokazała na swoją szyję, która faktycznie ucierpiała w starciu z Akumanem. W tym momencie postanowiła się zamknąć, by sprawdzić jaki skutek odniosły jej starania.

Postprzez Kumojin Akuman » 16 sty 2020, o 20:06

Ha ha nie ma szans - zaśmiał się olbrzym słysząc jakie bzdury opowiada dziewczyna. Musiałabyś najpierw podrosnąć i przybrać nieco mięśni bo wyglądasz jak patyk - oznajmił przyglądając jej się uważnie. Przecie to jeden solidny cios i trzeba cię będzie zeskrobywać z ziemi - dodał podnosząc jej chudą rączkę. Jesz ty wogle co? - spytał wymachując jej sflaczałą kończyną w powietrzu. Babę to trzeba mieć za co chwycić, a ty to na razie takie Ba - powiedział wyraźnie niezadowolony. Kourin faktycznie mocno odbiegała od jego kanonu piękna. Akuman lubował się w potężnych, wyrazistych kobietach o sporym biuście.

Postprzez Kaguya Kourin » 16 sty 2020, o 23:14

- Jem ile mogę - odpowiedziała zgodnie z prawdą, w świątyni Jashina nikt nie bronił jej dostępu do jedzenia. - Proszę mnie tak dalej nie doceniać i pewnego dnia może się pan srodze zaskoczyć. Nie będę zawsze taka mała. - Wyglądało na to, że rybka połknęła haczyk, ku ogromnej uciesze Kourin. Od poprzedniego wieczora nie miała zbytnio powodów do radości, ale teraz było dość blisko. Gdyby tylko Shotaro widział jak dba o morale drużyny! To przecież od samego początku był jej problem... wyraźnie rozbawiona słowami Akumana miała mu odpowiedzieć, gdy jej uwagę odwróciło zamieszanie wokół. Ludzie wskazywali na płonące w samym środku wioski drzewo, którego jeszcze przed chwilą z pewnością tam nie było. Zarówno chuunini mający być ich eskortą jak i strażnicy bramy ruszyli w jego stronę bez słowa, jakby była to najbardziej oczywista rzecz na świecie. Pozostali genini rozglądali się tylko po sobie nie wiedząc co robić, tak samo z resztą jak Kourin. Cywile zaczęli szeptać o śmierci Kyokukage, a na ulicy zapanowała panika... dziewczyna nie miała najmniejszej ochoty mieszać się do tej sytuacji. Nie czuła się wystarczająco zżyta z wioską, by interweniować, gdy Shotaro już nie było. Nie miała na tyle odwagi, by samemu iść na egzamin. Spojrzała na Akumana licząc, że jako przewodnik wycieczki podejmie za nich oboje jakąś sensowną decyzję.

Postprzez Kumojin Akuman » 16 sty 2020, o 23:30

Wiedziałem że w końcu ta wioska pierdolnie - powiedział Akuman widząc wielkie płonące drzewo w samym sercu wioski. Nie było nawet innej opcji - dodał mrużąc oczy. Dobra młoda, z przykrością stwierdzam że cie uprowadzam. Jeśli ktoś by nas ścigał to mów że jesteś zakładnikiem - powiedział olbrzym podnosząc Kourin i zarzucając ją sobie na ramię. Nie wiem jak ty ale ja nie mam zamiaru do końca życia zbierać śmieci i pomagać staruszką - dodał wychodząc z wioski. A teraz entliczek, penliczek... - mruczał coś pod nosem wymachując ręką. Nagle zamilkł z wystawioną do przodu ręką. No i wszystko jasne, tamtędy - powiedział ruszając ku przygodzie wraz ze swoim nowym zakładnikiem.

Spoiler:

z/t

Poprzednia strona

Powrót do Otogakure no Sato